PS3 داران اهواز

ای خائن به آرمانهای والای سونی !
ای خاک بر اون سرت کنم که کارت 1000 برابر بدتر اون خائنانی است که میرن کنسول مایکروسافت رو میخرن ! :|
برو بابا من همچون به سونی وفادارم و خواهم بود و تا الانم فقط بازی های الکی که زیاد مهم نیستن باهاش بازی میکنم نه همه بازی ها

دوستان من یه ps3fat40 گیگ دارم و ریفره ویه دسته و یه کابل hdmi. و یه بازی ارجینال داره...ریجن ۲ فریمورش ۳.۵۵ از ااول بوده و دانگریدی نیست..کسی خواست p.m بده

بچه ها یه اسلیم سیاه 160 سری 3000 همتای دستگاه خودم که داشتم برا فروش هست یه ماهه خریده شده دیگه باید بینیش خودت میفهمی :)) پ.خ بدید اگه خواستید

دوستان کسی میدونه کجا دانگرید میکنن تو اهواز؟چه قیمت در میاد؟[/QUOT

سلام قسمت رو شنیده همینطوری الکی دستم خورد رو اهواز اومدم این پست رو دیدم عزیز از شما بعید است تو اهواز این سوال رو کنید خوب معلومه اقا ضیا شرکت ای سی سنتر

اسم منرو بگو به هت تخفیف میده قیمت بپرس بد بگو از دوستان تان عارف کریم زاده از تبریز هستم گفت تخفیف بدید

خیابان کاوه - یه نبش بالاتر از پاساژ تخل - پاساژ پارسیان ( جنب نمایندگی سامسونگ ) - طبقه دوم - IT Center

انتهای راهروی طبقه همکف پاساژ نخل هم یه استند هست رویش شماره اش رو نوشته ( J-Tag هم انجام میده )

خیابان کاوه - یه نبش بالاتر از پاساژ تخل - پاساژ پارسیان ( جنب نمایندگی سامسونگ ) - طبقه دوم - IT Center

انتهای راهروی طبقه همکف پاساژ نخل هم یه استند هست رویش شماره اش رو نوشته ( J-Tag هم انجام میده )

رفیق اگه شمارشو داری یا میتونی گیر بیاری به این داداشمون کمک کن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or