PS3 داران اهواز

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام اهوازیااا اقا mtgs hd collection کی داره ؟؟ بعد این جریان ریجن چیه جان من گیج شدم :[ اگه آنلاین میزنید منو ادد کنید همین اد mamut_haya

سلام حاجی ...

سخت گیرت میاد. قیمت آک ریجن یکش 90ت و دست دومش حدود 70ت است.
ریجن هم چیز خاصی نیست مشکلی برات ایجاد نمیکنه در مورد این بازی.

mamut_haya

کاربر سایت
Sep 20, 2012
22
نام
مجتبی
سلام حاجی ...

سخت گیرت میاد. قیمت آک ریجن یکش 90ت و دست دومش حدود 70ت است.
ریجن هم چیز خاصی نیست مشکلی برات ایجاد نمیکنه در مورد این بازی.
یه دست دومش گیر بیاد ردیفه یکی دمه دسم بود 60 میدادش من ابله نگرفتم :|
داشی الان تو psn ادد میکنم رد نزنی یه وقت :)

mamut_haya

کاربر سایت
Sep 20, 2012
22
نام
مجتبی
بچه هاکسی میدونه قیمت پی اس3کپی خورچنده تواهواز رفتم شباهنگ گفت450تومن شاخ دراوردم:-o
اون دست دوم که 450 الان

---------- نوشته در 12:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:09 PM ارسال شده بود ----------

رفتی پساژ نخل بگردی ببینی دارند ؟
فردا میرم

---------- نوشته در 12:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها كسي هست كه تو پاساژ نخل ps3 فت بفروشه اگر میشناسید لطفا بھم معرفی کنیدکامبیز میفروشه يا كاسب؟
اگه خواستی پیام بده من دارم

---------- نوشته در 12:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها کسی ps3 fat خواست من دارم
جو گیر شدم دبی یه دستگا دیگه خریدم حالا می خوام قبی رو بفروشم ژاپنی هم هست سری اول هک هم نشده تا حالا فقط آنلاین بازی میکنم دستگا جدیدم هم که کلا هک نمیشه :) مدل 3004

آخرین ویرایش:

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه ps3 fat 40 بسیار تمیز و عالی به همراه یه اکانت آمریکا که 46 دلار توش خرج شده 4 دلار مونده با پلاس 3 ماهه که 2.5 ماهش مونده وپک موو (دوربین و دسته) با دو تا بازی اوریج میفروشم
بازی ها fifa 12 , little big planet1 هستند
قیمتم حدوده 600 تومن هست حالا راه میایم با هم :)
کسی خواست پ.خ بده لطفا ;)

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام هم شهری های عزیز.
دوستان من یه PS3 Wireless Headset دارم میخوام بفروشم. بگمم که هدفونش دالبی 7.1 کاناله پخش میکنه و تو کیفیتش شکی نیست. عکسش تو آلبوم م هست. اگر خریدار بود من در خدمتم. به دوستان خود هم اطلاع دهید. دلیل فروش هم اینه که دیگه دارم بساط بازی رو جمع میکنم بره و همین نزدیکیاست که PS3 هم بره.

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
دنبال لپ تاپ دست دوم میگردم از مینی به بالا مدلشم زیاد واسم مهم نیست اگه کسی داره و میخواد بفروشه بهم p.m بزنه.
دنبال گوشی دست دوم سری گلکسی s plus و s1 و s2 میگردم اگه کسی بازم قصد فروش داره p.m بده.
یه گوشی نوکیا c6-00 فوق العاده نو و تمیز واسه فروش دارم حدودا 2ماه خریدمش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر