PS3 داران اهواز

سلام به همه دوستان ميخوام ps3 320gig بگیرم.میخواستم ببینم کجا از ھمه جا قيمتاش بهتره؟از كامبيز امتحاني بگیرم خوبه؟ps3 اورجینال رو میشه كپی کرد؟

سلام به همه دوستان ميخوام ps3 320gig بگیرم.میخواستم ببینم کجا از ھمه جا قيمتاش بهتره؟از كامبيز امتحاني بگیرم خوبه؟ps3 اورجینال رو میشه كپی کرد؟

مغازه دست راست کامبیز . آقا کاسب ... بهترین قیمت هارو داره . آره میشه .

حمید همیشه از شباهنگ خرید میکنی ؟

اخرین سری که رفتی اونجا چی ها رو آک داشت یا دست دوم و چقدر میداد ؟

آخرین بار که رفتم 2 ماه پیش بود که ps3 داشتم ... قیمت هاش خیلی خوبه و حتی بعد از گرون شدن دولار اون موقع ها قیمت هارو نبرده بود بالا در صورتی که همین کامبیز 200-300 تومن کشیده بود رو بعضی دستگاه ها
در آخر هم بگم که من دوباره ps3 گرفتم و اگه قرار باشه به مغازه ای برم اون مغازه ی آقا کاسب هستش .

همشهری های عزیز!
از بازیهای که جدیداً واسه 3.55 فیکس شدن ، مغازه های پاساژ نخل چیزی اوردن!؟
حال و حوصله نداریم تویِ این هوای +50 بریم دنبال گیم!

دوستان من PES2012 ریجن 2 دارم اگر خواستین پ.خ بدین.

---------- نوشته در 07:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن الان مثلا" تابستون و درس مرس نداریم. چرا این تاپیک اینقدر پایینه؟
کلا" نه بحثی داره نه میتینگی داره نه خرید فروشی داره (البته ابن که واضحه دوستان خیلیا خسیس تشریف دران .یه سر برید تاپیک شهرای دیگه متوجه میشین پس ناراحت نشه کسی>:d

آخرین ویرایش:
دوستان من بازی mortal kombat komplete edition ریجن 1 رو دارم و با بازی street fighter x tekken تعویض می کنم
زوووووووووووووووووووووووود پ.خ بدبد شدید میخوامش
راستی این SFxT آنلاینش مشکل نداره؟
میشه راحت بازی کرد؟
جزئیات بازی : کد آنلاین نداره ولی یه redeem code داره برای دانلود سریال mortal kombat legacy با کیفیت hd که استفاده نشده
بازی فوق العاده تمیزه
کاراکتر های دی ال سی هم داره طبیعتا
یه سری کد هم داره واسه دانلود آهنگ های کاراکتر ها که bonus هست و استفاده نشده
اگه عناوین معروف و خوب دیگری داشتید با اونا هم تعویض میکنم
(ولی سر میگیرم مگه بازی آک باشه)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or