PS3 داران اهواز

F.G-GAME قصد دارد مجموع کنفرانس ها و گزارش های در e3-2011 را بر روی dvd9 اماده کند و روزه بعد از نمایشگاه چهار شنبه3/18 به شکل پست و تاریخ 3/28 به فرشگاه های نام برده شده تحویل داده میشود کسانی که به نمایشگاها علاقه دارند میتوانند با موضوع نمایشگاه پست خصوصی بدهند تا به انها اطلاعات بعدی داده شود
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان تمام نمایشگاه ها با کیفیت HD + تریلر بازیاها
اماده شده.
دوستانی که پیام خصوصی دادن باید مشخصات خود رو هم بزارن

دوستان ، الان نخل بودم ، دیدم چه فروشگاه های احمقی پیدا میشن ، که سر مردم رو توی روز روشن کلاه میزان . !!

مثلا فروشگاه ن ، روی در مغازش نوشته ، هک کامل 3.60 برای پی اس 3 ، کسی نیست بهش بگن ، آخه آدم نامرد ، چرا دروغ تو روز روشن واسه 5 تومن ؟؟

واسه اوون پست بالا هم که گفتم بازی ارزون کپی میکنید ، اگه کسی هست ، بگه . مرسی

F.G-GAME قصد دارد مجموع کنفرانس ها و گزارش های در e3-2011 را بر روی dvd9 اماده کند و روزه بعد از نمایشگاه چهار شنبه3/18 به شکل پست و تاریخ 3/28 به فرشگاه های نام برده شده تحویل داده میشود کسانی که به نمایشگاها علاقه دارند میتوانند با موضوع نمایشگاه پست خصوصی بدهند تا به انها اطلاعات بعدی داده شود
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان تمام نمایشگاه ها با کیفیت HD + تریلر بازیاها
اماده شده.
دوستانی که پیام خصوصی دادن باید مشخصات خود رو هم بزارن

سلام دوست عزیز.
من کنفرانسهای e3 رو می خوام.واسه خریدشون چطور باید اقدام کنم؟شما اهواز هستید؟
بعد من رفتم پاساژ نخل خیلی از بازیهای جدید رو ندارن.شما توی کار باریهای کپی ps3 هم هستید؟

سلام به اهوازی های عزیز
می خواستم اگه میشه بگید قیمت ps الان چنده و قیمت بازیهاش چطور هست؟
هک شده بگیرم یانه و اینکه از کجا بگیرم؟

سلام به اهوازی های عزیز
می خواستم اگه میشه بگید قیمت ps الان چنده و قیمت بازیهاش چطور هست؟
هک شده بگیرم یانه و اینکه از کجا بگیرم؟

چند تا نکته میگم که خدای نا کرده ، سرت کلاه نره . چون خیلی نامردن. فکر کردن مردم بلا نسبت هالو هستند !

1- اصلا فت یا همونی که بهش میگن بازرگ یا چاق ، نگیر. چون اینا یی که تو بازارن ، همشون مشکل دار بودن .

2- اینم بدون که فت حافظش نهایتش باید تا 80 گیگ باشه ، وگر نه باز شده و این چیزا .

3- پس فقط اسلیم .

4- به نظر من 160 گیگ نخر . چون یکم گرون میدن !. 320 بگیر. بهتره .

5- باندل نگیر. مثلا میگه این خودش بازی کیلزون 3 توشه و نیازی دیگه به خرید بازی اوریجینال نداره . و این چیزا نیست . اصلا باندل نگیر.

6- اطلاعاتت رو در مورد پی اس 3 و تشکیلاتش بالا ببر . تا نتونه چیزی بهت بندازه .

7- راستی . بده همون خودش واست هکش کنه . چون ممکنه یه ورژنی بهت بده که هک نشه . پس در موقعه خرید حتما بده واست هکش کنه .

چیز دیگه یادم نیست الان . اگه سوالی بود در خدمتم .! :)

• Like
Reactions: Politiciλn
چند تا نکته میگم که خدای نا کرده ، سرت کلاه نره . چون خیلی نامردن. فکر کردن مردم بلا نسبت هالو هستند !

1- اصلا فت یا همونی که بهش میگن بازرگ یا چاق ، نگیر. چون اینا یی که تو بازارن ، همشون مشکل دار بودن .

2- اینم بدون که فت حافظش نهایتش باید تا 80 گیگ باشه ، وگر نه باز شده و این چیزا .

3- پس فقط اسلیم .

4- به نظر من 160 گیگ نخر . چون یکم گرون میدن !. 320 بگیر. بهتره .

5- باندل نگیر. مثلا میگه این خودش بازی کیلزون 3 توشه و نیازی دیگه به خرید بازی اوریجینال نداره . و این چیزا نیست . اصلا باندل نگیر.

6- اطلاعاتت رو در مورد پی اس 3 و تشکیلاتش بالا ببر . تا نتونه چیزی بهت بندازه .

7- راستی . بده همون خودش واست هکش کنه . چون ممکنه یه ورژنی بهت بده که هک نشه . پس در موقعه خرید حتما بده واست هکش کنه .

چیز دیگه یادم نیست الان . اگه سوالی بود در خدمتم .! :)

خیلی ممنونم دوست عزیز فقط اگه میشه بگو قیمت بازیها حدودا چند هست ؟
چون نمیخوام هکش کنم به خاطر آنلاین بازی کردن و آپدیت
با سپاس

خیلی ممنونم دوست عزیز فقط اگه میشه بگو قیمت بازیها حدودا چند هست ؟
چون نمیخوام هکش کنم به خاطر آنلاین بازی کردن و آپدیت
با سپاس
من بهت پیشنهاد میکنم ، که با این وضع اینترنت ، حتی اگه با دیش باشه ، انلاین حال نمیده ، چون کسایی که توی مثلا کره جنوبی هستند ، سرعتشون ما فوق فضاست ! پس ما در برابر اونا هیچیم .

قیمت بازی هم از 80-60 تا 15 هست . ( اصلی )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or