PS3 داران اهواز

1- پاساژ نخل - کامبیز:d البته اطلاعاتت رو بالا ببر که بهت چیزی نندازه هااااا . مشکلی بود درخدمتم .
2- تقریبا 400 -420 ولی شما 320 بگیری بهتره .

سلام!

شماره تلفنش رو هم بده بی زحمت :dمن اندیمشکم نرم اونجا بخواد بهم گرون بندازه این همه راه

بکوبم تا اهواز دست خالی برگردم:-s

مرسی

سلام بچه ها من یه سوالی داشتم.من تابستان که اهواز بودم با چند تا از بچه ها یه سر رفتم پاساژ نخل یه چند تا مغازه بودند که 360 و PS3 و اینا میفروختن.بعد تعجب میکنم که یکیشون بود که پشت ویترینش بازیهای دسته دوم PS3 رو زده بود و Motorstorm و Ratchet & Clank رو میداد 25 که هیچی ولی بازیهای دیگه ای مثل وگاس 2 و GTA IV هم میداد همه از دم 25 خیلی تعجب کردم!!!
کسی میدونه هنوز هم اونجوریه یا نه؟!:confused:

بازی اورجینال میخوای برو مغازه نخلک(آقای نبهانی)
من ازش بازی گرفتم وخیالت راحت باشه.مشتریش شدم.
ایشالا تو هم موشتریش بشی

دنیا فروشگاه نخلک!!

سلام به همگی.
بکس من مشتری مغازه نخلکم
آقا خداییش کاری ندارم
اما کارسون عااااااااااالیه.من که خیلی باشون حال کردم.قیمتاشونم عالیههههههههههههه

برید 1 سری بزنید این نظر منه.

سلام به همگی.
بکس من مشتری مغازه نخلکم
آقا خداییش کاری ندارم
اما کارسون عااااااااااالیه.من که خیلی باشون حال کردم.قیمتاشونم عالیههههههههههههه

دوست عزیز لازم به تبلیغ نیست. بچه های اینجا اینقدر کلاه سرشون رفته از لطف مغازه داران پاساژ نخل که دیگه گرگ بازار شدن. خوب میدونن پیش کی برن و خرید کنن. پاساژ نخل که وضیعت ش مشخصه.

سلام به همگی.
بکس من مشتری مغازه نخلکم
آقا خداییش کاری ندارم

از همه آش.. تر هست بی تر... و بی ا... بنداز هم هست حسابی اصلا توصیه نمی شه

دوستان کسی فیلم بلوری داره بهم قرض بده اگر فیلمش 3بعدی باشه که خیلی خوبه
یکی از دوستان پلی3 گرفته در بر دنبال فیلم 3 بعدی میگرده اگر کسی داره امانت بده تا فقط امتحان کنیم و بعدش بهش بر میگردونم
ممنونم دوستان

دوستان من چند وقت دیگه به احتمال زیاد یه مقدار از چین میخوام جنس بیارم البته نه صوتی تصویری

ولی اگه تعداد دوستانی که علاقه داشته باشن به این کار من میتونم انجام بدم

حداقل اینه که خودم از دست کامبیز و بقیه دوستان راحت میشم ;) هم یه ثواب اخروی میکنم :d

قطعا چیزی که میارم قرار نیست قالب بشه چون در حقیقت چینیه :dو قیمت تهران :d و خودم گیمرم شرافت گیمری رو زیر پا نمیزارم >:)

اینو به عنوان تبلیغ نگیرید چون قصد من اصلا آوردن این چیزا نیست , کار من یه تجارت دیگست ;)

دوستان کسی فیلم بلوری داره بهم قرض بده اگر فیلمش 3بعدی باشه که خیلی خوبه
یکی از دوستان پلی3 گرفته در بر دنبال فیلم 3 بعدی میگرده اگر کسی داره امانت بده تا فقط امتحان کنیم و بعدش بهش بر میگردونم
ممنونم دوستان

من یه مغازه دیدم توبازار مرو همون اولاش بود یارو میگفت فیلم بلوری و 3d با کیفیت full hd کار میکنه حالا دیگه قیمتاشو نمیدونم

F.G)GAME)
سلام
بنده صاحب امتیاز ای اس پی هستم-و فکر کنم این اواخر کسای که بازی کپی میگیرن لگو بالا رو کنار اسم بازیشون میبینن یا به شکل تروپی هنگام بازی ازاد میشه-یا بنوعی در اسکرین کاتهای بازی نمایش داده میشه
1- F.G-GAMEتوانای اینو داره که اینترنت تا سرعت دو مگ رو به شکل وایرلس در محدودی منطقه 8 اهواز بده .
تمام تعرفه ها نامحدود هستند برای مثال قیمت 2 مگ یک ماه110 هزار تومن هست سرعت دانلود250-240
و تا به امروز تعرفه 2مگ و 512 کی رو در خدمات جا دادیم
2-تا به امروز با فرشگاه نخلک.گیم نت پارس.فرشگاه تپش کار کرده ایم که بازی های PS3 به شکل دیتا انتقال میدادیم...که بکمک دوستان راهی برای اجرای بازی بادیسک کپی پیدا کردیم ولی تمام بازی ها این توانایی رو ندارن . در حال کار روی اجرای ان دسته از بازی ها روی دیسک بلوری هستیم که با قیمتی مناسب و کیفیت دیسک بالا باشد و بدونبال مجوز برای رایت بازیها که تا ماه های به طول می انجامد.
در این مدت شما میتوانید با پیام خصوصی نظر خود را انتقال بدهید که کدام روش-دیسک. یا انتقال دیتا-از نظر شما بهتر است که در ایند طبق خواسته شما عمل کنیم.
3-و در مورد قیمت بازی های کپی که نا خواسته به بیراه رفته .واز دست بنده و همکارانم خارج است
ولی نظر شخصی بنده -اگر شما از بازی های جدید استقبال کنید و به فروشنده ها رو قیمت بازی جدید فشار بیاورید قیمت بازی های جدید به مراتب پایین تر می ایند.
4-F.G-GAME قصد دارد مجموع کنفرانس ها و گزارش های در e3-2011 را بر روی dvd9 اماده کند و روزه بعد از نمایشگاه چهار شنبه3/18 به شکل پست و تاریخ 3/28 به فرشگاه های نام برده شده تحویل داده میشود کسانی که به نمایشگاها علاقه دارند میتوانند با موضوع نمایشگاه پست خصوصی بدهند تا به انها اطلاعات بعدی داده شود
و در اخر خبر خوب برای گیمر ها بازیهای Red Faction Armageddon,Infamous 2,Hunted
اماده برای تحویل به فروشگاهای نام برده شده است
و فزوشگاهای که میل به همکاری دارن می توانند پیام خصوصی بدهند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or