PS3 تون رو چطور خریدید ؟

mahdi14

کاربر سایت
Apr 30, 2012
65
نام
مهدی
جالبه همه خاطره دارن :D

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:10 PM ارسال شده بود ----------

من همینجوری هوس کردم ولی پول نبود 2سال خمار بودم بعد خریدم یه اسلیم 320گیگ

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
ايکس باکسمو فروختم يه ps3 گرفتم به همين !!!!!(*^﹏^*)(*^﹏^*)

---------- نوشته در 12:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

راحتيش يادم رفت O(∩_∩)O

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
سونی یه پیشنهادی داشت که PS3 320 رو همراه با بازی Uncharted 3 با قیمت ۱۴۰ تومان میداد در قبال خرید تلویزیون براویا. منم جوری هماهنگ کردم که بتونم اون PS3 رو بگیرم.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من سوم خرداد ٨٧ بود فكر كنم كه اخرين امتحان كلاس سوم دبستانمو داشتم و اگر معدلم تو اون سال ٢٠ مي شد ك خيلي خيلي كاره سختي بود :d Ps3 بگيرم چون مي دونستم ٢٠ مي شم ( چقدر مغرور ):d بابامو راضي كرم و چهارم خداد راهي پايتخت شدم و اون موقع زياد از انحصاري هااطلاع نداشتم پي اس تري فت ٤٠ گيگ گرفتم با دو تا دسته و با يك خريت بزرگ انچارتدو نخريدو اي وي رو نخريدم و فيفا استريت ٣ رو خريدم اخه از نقدم تو بازي نما بود فر كنم خيلي خوشم اومد ولي اون وتاي ديگه رو بعد خريدم خلاصه٥٨٥ تومن بود فكر كنم پياده شديم و عازمه خونه شديم. انقدر حرسم گرفته بود چون بايد يك ساعت دسته شارژ بشه نمي تونستم بازس كنم خدارو شكر تا الانم مثل اسب داره برام كار ميكنه همون موقعه هايي كه تازه كپي خور اومده بود خريت كردم كپي خورش كردم همين چند وقت پيشم دوباره دراوردم از كپي خورو دارم همينجور كيف مي كنم

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
من سوم مرداد٨٧ بود فكر كنم كه اخرين امتحان كلاس سوم دبستانمو داشتم و اگر معدلم تو اون سال ٢٠ مي شد ك خيلي خيلي كاره سختي بود :d Ps3 بگيرم چون مي دونستم ٢٠ مي شم ( چقدر مغرور ):d بابامو راضي كرم و چهارم خداد راهي پايتخت شدم و اون موقع زياد از انحصاري هااطلاع نداشتم پي اس تري فت ٤٠ گيگ گرفتم با دو تا دسته و با يك خريت بزرگ انچارتدو نخريدو اي وي رو نخريدم و فيفا استريت ٣ رو خريدم اخه از نقدم تو بازي نما بود فر كنم خيلي خوشم اومد ولي اون وتاي ديگه رو بعد خريدم خلاصه٥٨٥ تومن بود فكر كنم پياده شديم و عازمه خونه شديم. انقدر حرسم گرفته بود چون بايد يك ساعت دسته شارژ بشه نمي تونستم بازس كنم خدارو شكر تا الانم مثل اسب داره برام كار ميكنه همون موقعه هايي كه تازه كپي خور اومده بود خريت كردم كپي خورش كردم همين چند وقت پيشم دوباره دراوردم از كپي خورو دارم همينجور كيف مي كنم

تاریخشم حفظ شدی؟!!
سال سوم 20؟؟:-o
کلا فقط سال اول 20 شدم!b-)

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
هیچی یه لپتاب داشتم حال نمیکردم باهاش فروختمش ایشون رو خریدم.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
فقط فقط به خاطر متال گیر 4 این کنسول رو خریدم. تاریخچه: اونقدر تریلرهای متال گیر 4 رو دنبال میکردم که وقتی بازی عرضه شد رفتم سه تا خریدم j-pal-uc حسابی جو گیر شده بودم و به همین خاطر یادم میاد از یکی ازمدیرا wakashizuma توی یه پست اخطار گرفتم به این دلیل که گفته بودم اگه متال گیر 4 بیاد میرم دوتا میخرم یکیشو به جای قاب عکس میزنم به دیوار خونه. وای که زمان چقدر زود میگذره ولی خوشحالم از این که با این کنسول و بازی هاش مخصوصا انحصاری هاش کلی حال و زندگی کردم. :x و البته این برنامه هنوز ادامه داره... :d

tatu_0178

کاربر سایت
May 19, 2009
107
نام
essi
هیچی ما هم رفتیم خواستیم xbox بخرم یا رو گفت ps3 ببر منم برم دیدم هم بازهاش گرونه هم رفته ت. پاچم 600 ps3 160g slim انداخت به ما ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر