"PS3 برنده جنگ GTA IV خواهد بود" ، Patcher

BlackCat

کاربر سایت
به نقل از next-gen.biz:
آقاي Patcher به خبرگذاري Reuters گفته است: " من فكر ميكنم PS3 برنگ جنگ GTA IV خواهد بود." اگر اين گونه برآورد كنيم كه در پايان سال جاري چيزي بين 9 الي 12.5 ميليون نسخه از GTA IV به فروش خواهد رسيد، اين رقم باعث فروش 2 ميليون دستگاه PS3 در مقايسه با 1 ميليون دستگاه X360 خواهد شد.
هرچند كه نسخه X360 به دليل برخورداري از install base بيشتر ، فروش بيشتري خواهد داشت اما آقاي Edward Williams تحليلگر BMO Capital Markets گفته تعدادي از مشتريان منتظر انتشار عناوين مهمي نظير GTA IV براي PS3 هستند تا به خانواده اين كنسول بپيوندند.
وي همچنين اشاره كرده:" تعداد زيادي از كساني كه PS2 دارند به خاطر GTA به خانواده كنسول Playstation پيوستند و حالا با انتشار GTA IV امكان اينكه آن ها تصميم خود را تكرار كنند هست."
بنا به گفته آقاي Scott Steinberg ، نائب رئيس بخش بازار يابي SCEA ، GTA IV يكي از بازي هايي خواهد بود كه به فروش كنسول PS3 در سال 2008 سرعت خواهد بخشيد. بنا به گفته وي Sony داراي عناوين انحصاري پرفروشي نظير Metal Gear Solid 4, Killzone 2, LittleBigPlanet و Resistance2 خواهد بود.
مايكروسافت داراي software هاي تاثيرگذاري براي سال 2008 نيست اما آن ها داراي downloadble conetnt هاي انحصاري GTAIV هستند كه بنا به گزارش هاي منتشر شده مايكروسافت براي به انحصار در آوردن اين DLC ها حدود 50 ميليون دلار هزينه كرده است. DLC هايي مي تواند توجه كساني كه مي خواهند كنسول بخرند را نيز به خود معطوف كند.
هرچند مايكروسافت اعلام كرده كه از GTA IV پشتيباني خواهد كرد اما سوني روز چهارشنبه بسته بندي جديد كنسول PS3 را به همراه يك نسخه رايگان از GTA IV براي اروپا ، استراليا و نيوزلند معرفي كرد.GTA IV جديدترين نسخه از سري GTA خواهد بود كه هفته آينده منتشر خواهد شد و از چندي پيش ، پيش بيني هايي مبني بر فروش 400 ميليون دلاري اين بازي در هفته اول انتشار خود تخمين زده شده بود كه اگر به وقوع بپيوندد نه تنها ركورد Halo3 با 300 ميليون دلار فروش را مي شكند بلكه به موفق ترين سرگرمي عرضه شده در تاريخ نيز تبديل خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:
اول از همه بگم که وقتی من میگم CoD4 بازی نمیکنم یعنی به صورت حرفه ای بازی نمی کنم. من انقدر خوشحالم که شما این موضوع hit detecting را پیش کشیدید تا من به شما و دیگران ثابت کنم که هیچ فردی با خوندن 4 تا مطلب و مقاله بازیکن نمیشه. 100% مطمئن هستم که همینا رو هم از تو این Forumها پیدا کردی. ببینم اصلا تا به حال کدام بازی بوده در جهان که بدون Bug ساخته شده باشه و تا آخر حیاطش برای اون یک Patch هم نیومده باشه، و نیست شما هم مدام داری آنلاین بازی میکنی فقط از این مسئله COD4 بدت اومده که اونو بازی نمیکنی تازه چون یه Snipeش این مشکل رو داشته و نشونه گیریش Bug داشته یعنی کل بازیش بیخود هست و کل نشونه گیری بازی زیر سوال میره ؟! باید خدمتت بگم در 7 دسامبر پارسال یک پچ برای نسخه PC اومده که این مشکل رو بر طرف کرده، برای XBOX هم در تاریخ 29 Feb این موضوع بر طرف شده. حالا شما آقای مطلع چرا نیومدی اینارو بگی همین جا !
لینک خبر آپدیت PC : (Update Version 1.3)
http://www.infinityward.com/modernwarfare/patch/
لینک خبر آپدیت XBOX:
http://iamfourzerotwo.com/2008/02/29/call-of-duty-4-xbox-360-patch-is-out-heres-whats-changed/
Improved Sniper Accuracy - The Sniper rifle accuracy has been improved. No more, WTF? shots now. Your cross hair will be a better representation of where your shot will ultimately land. Try out a sniper class today, let us know how the new accuracy feels.

و باز هم در مورد CoD4 ذکر کنم که با اینکه مدت کمی هست که Release شده ولی در بین بازی های FPS بیشترین User رو داره در حال حاضر ( در هر 3 پلتفرم ) و جالبتر اینکه با صحبت های شما بازیکنان CoD یه مشت گاگول هستن که هیچی از آنلاین سر در نمیارن ولی اندک بازیکنان Resistance خدای آنلاین.
شما هم که Resistance2 رو بازی کردی و به همه چیش وارد هستی که با تمام قدرت در موردش اظهار نظر میکنی.
بعدشم اصلا به تو ارتباطی پیدا نمیکنه که من چی بازی میکنم یا اینکه اصلا بازی می کنم یا نه یا اصلا تا حالا توی عمرم بازی کردم یا نه.
اتقاقا به من مربوط میشه که ببینم چه کسی چقدر در زمینه هایی که نظر میده اطلاعات داره و پست های بی مورد پاک شن.

در نهایت میخوام بگم شما که یکذره از بازی کردن خبر نداری احتیاجی نیست بیای و در مورد تعداد نفرات آنلاین برای ما اظهار نظر کنی. شما بهتر به همون آمار فروش کنسول ها و مقایسه آنها بپردازی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or