PS2 Gameshark Codes

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
سلام به دوستان
من به تازگی یک ps2 خریدم و می خواهم که از cd game shark خود برای بازی smackdown vs raw 2006 استفاده کنم .
اما نمیدونم code این بازی چی هست و یا در cd چطور و کجا بنویسم.
از شما خواهشمندم من را راهنمایی کنید

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ولي وقتتو هدر نده چون اين ورژني که تو ايرانه هيچگونه کدي روش عمل نميکنه
من هم گيم شارکو امتهان کردم هم اکشن ريپلاي مکس

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
نوشته شده توسط robofal:
salam bebinid man har kari mikonam namishe age mishe raveshesho daghigh baram benevisid man daram divoone misham (MAN GAMESHARK SMACKDOWN VS RAw 2006 mikham plz help me

شما از این بهتر می خوای
آموزش( ازSGP (SUPERGAMESHARK PROJECT

طريقه وارد کردن کد در گيم شارک ورژن 4.1

Gameshark Version 4.1
در ابتدا وارد خط دوم به نام Select Game مي شويد و با زدن دکمه دايره يک صفحه جديد باز کنيد حالا شما بايد نام بازي مورد نظر خود را وارد کنيد براي مثال SOS : The Final Scape (PAL)

بعد از وارد کردن نام بازي دکمه استارت (Start) را مي زنيد و بر روي نام بازي که تايپ کرديد مي رويد و با زدن دکمه جهت راست وارد صفحه نام بازي شده و با زدن دوباره دکمه دايره يک صفحه جديد براي مستر کد خود باز کرده و نام آن را تايپ مي کنيد مثل (M) يا MasterCode

و دکمه استارت ميزنيد. حالا با جهت راست دسته وارد صفحه ديگري مي شويد حالا دوباره دکمه دايره را زده و منوي وارد کردن کد با يک صفحه 16 رقمي خالي ميبينيد که مستر کد خود را در آن وارد کنيد مثل (M) F0100208 0000000E و در ادامه

و در ادامه استارت زده و بيرون صفحه آمده و با دکمه چپ جهت دسته به صفحه داخلي نام بازي وارد مي شويد نکته اگر کد يا مستر کد شما بيشتر از 16 رقم بود پس از وارد کردن کدهاي 16 رقم اول براي باقي مانده کدها يا مسترکد بايد باز هم در همان صفحه نام کد خود با دايره منوي کد جديدي بسازيد و کد را وارد کنيد اين عمل براي مسترکد و تمام کدهاي ديگر مثل خون و تير هم کاربرد دارد براي درست کردن کد اشتباه ريخته شده روي کد مورد نظر به وسيله جهات دسته رفته و با مربع منوي کد نوشته شده را باز کرده و آن را درست و مرتب مي کنيم پس از آن با جهت چپ دسته به بيرون نام گيم در منوي اصلي همه بازيهاي موجود در ديسک رفته و با فشار دادن دکمه ضربدر کد را روشن مي کنيم و با زدن استارت و دکمه ضربدر کدها را در مموري ذخيره کرده و در صفحه ابتدايي روي عبارت Start Game رفته و ضربدر را مي زنيد در دستگاه باز شده و ديسک گيم شارک خود را برداشته و به جاي آن بازي مورد نظر را که کد آن را وارد کرديد مي گذاريد و بعد از 15 ثانيه ضربدر را زده و بازي را شرو ع کنيد

مثال1
SOS : The Final escape (PAL)
GS V3/4 & CB & XP
(M) مستر کد F01D2DB4 001D2DB7
Keith Infinite Life نام کد
خود کد 203A7104 42C80000 203A7108 42C7EE70
مثال2
Def Jam : Fight For NY (NTSC/UC)
GS V3/4 & CB & XP
(M)مستر کد 9032F36C 0C0CBBD0 200C2000 3406270F 200C2004 08052C23 200C2008 AEC6004C
Infinite Health P1 نام کد
خود کد 204BC4C0 42C80000 204BC4C8 42C80000

آخرين نکات اول : براي اجراي شدن يا نشدن کد نوشته شده ميتوانيد بر روي نام آن در صفحه بازي مربوطه رفته و با زدن ضربدر کد را روشن و خاموش کنيد دوم : مستر کد هميشه بايد در اول و روشن باشد و بدون مسترکد کدهاي شما عمل نخواهد کرد سوم : با دايره صفحه هاي مربو ط به کد و نام گيم را بسازيد چهارم : با دکمه مثلث مي توانيد کدها و نام همه منوها را پا ک کنيد پنجم : به ورژن بازي و کد خود هم توجه کنيد

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود
دوستان کی Gmaeshark رو کامل بلده؟
1.چرا اکثر کدها روی بازیها عمل نمیکنه؟
2.وقتی کد بازی جدید میاد چرا برای سیستم NTSC میاد اونیکه سیستم بازیش PAL هست باید چه غلطی بکنه؟

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
سلام من گيم شارک رو کامل بلدم تا حالا هم هرچي کد زدم درست کار کرده نميدونم مال شما چرا اينجوري ميشه اين آموزش رو از خودم بخونيد شايد مشکلاتون رفع شد
بعد از گذاشتن سي دي داخل دستگاه با سه گزينه مواجه ميشيد
start game
select game
memory manger game save
روي گزينه دوم كليك ميكنيد و بعد ليست بلند بالايي از بازي ها رو ميبينيد كه به احتمال زياد بازي مورد نظر شما توشون نيست چون بازي ها خيلي قديمي هستند مانند جي تي اي وايس سيتي بعد بازدن دكمه دايره صفحه جديدي باز ميشه كه توش نيو گيم نوشته با مثلث اين كلمه رو پاك و اسم بازي رو يا به طور مختصر يا كامل بنويسيد (براي مثال يا resident evil 4 ويا re:4)بعد استارت را بزنيد تا بازي به ليست گيم شارك اضافه شود بعد در روي نام بازي جهت دسته را يك بار به جلو يا همون راست بزنيد تا وارد منوي بعدي شويد بعد در اين صفحه دو باري دايره رو بزنيد متن رو پاك كنيد و بعد مستر كد (اسمش رو )وارد كنيد (ممكنه تو يه بازي به شكل master code باشه و تو يه بازي ديگه به شكل[m] يا مدل هاي ديگه كه بايد رعايت بشه ) بعد دوباره استارت رو بزنيد و براي وارد كردن كد جهت رو يك بار به جلو بزنيد و با استفاده از شما ره هاي موجود كد رو وارد كنيد اگر كد ها دو يا چند سطري بود براي وارد كردن سطر بعدي دو باره دايره را زده و كد ها رو به ترتيب وارد كنيد و به همين ترتيب كد هاي ديگه رو وارد كنيد بعد از تموم شدن كد ها دكمه استارت رو بزنيد تا كد ها درون مموري كارتتون ذخيره بشه بعد در ليست بازي ها كد بازي مورد نظري رو كه ميخوايد بازيش كنيد به همراه كد هاي گيم شارك فعال كنيد تا به رنگ سبز چشمك زن در بياد بعد از اون قسمت خارج شويد و و در صفحه اصلي start game رو بزنيد يه صفحه مياد سي دي بازي رو توي دستگاه بذاريد و بعد ضربدر رو بزنيد و وارد بازي بشيد
چند نكته:
1-بعد از زدن استارت گيم و گذاشتن سي دي بازي 15 ثانيه بعد ضربدر رو بزنيد
2-كد ها به سه صورت pal ntsc/j ntsc/us هستند و بازي شما بايد با كد مورد نظر يكي باشه تا كد ها كار كنن مثلا كد هاي نسخه اروپايي يعني پال بر روي بازي نسخه آمريكايي يعني ان تا اس سي يو اس كار نميكنن
3- مستر كد بايد هميشه فعال باشد و بدون اون نميشه كه كد ها كار كنن

اگه مشکلي داشتيد خودم در خدممتتونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر