PS2 Gameshark Codes

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام من گيم شارک رو کامل بلدم تا حالا هم هرچي کد زدم درست کار کرده نميدونم مال شما چرا اينجوري ميشه اين آموزش رو از خودم بخونيد شايد مشکلاتون رفع شد
بعد از گذاشتن سي دي داخل دستگاه با سه گزينه مواجه ميشيد
start game
select game
memory manger game save
روي گزينه دوم كليك ميكنيد و بعد ليست بلند بالايي از بازي ها رو ميبينيد كه به احتمال زياد بازي مورد نظر شما توشون نيست چون بازي ها خيلي قديمي هستند مانند جي تي اي وايس سيتي بعد بازدن دكمه دايره صفحه جديدي باز ميشه كه توش نيو گيم نوشته با مثلث اين كلمه رو پاك و اسم بازي رو يا به طور مختصر يا كامل بنويسيد (براي مثال يا resident evil 4 ويا re:4)بعد استارت را بزنيد تا بازي به ليست گيم شارك اضافه شود بعد در روي نام بازي جهت دسته را يك بار به جلو يا همون راست بزنيد تا وارد منوي بعدي شويد بعد در اين صفحه دو باري دايره رو بزنيد متن رو پاك كنيد و بعد مستر كد (اسمش رو )وارد كنيد (ممكنه تو يه بازي به شكل master code باشه و تو يه بازي ديگه به شكل[m] يا مدل هاي ديگه كه بايد رعايت بشه ) بعد دوباره استارت رو بزنيد و براي وارد كردن كد جهت رو يك بار به جلو بزنيد و با استفاده از شما ره هاي موجود كد رو وارد كنيد اگر كد ها دو يا چند سطري بود براي وارد كردن سطر بعدي دو باره دايره را زده و كد ها رو به ترتيب وارد كنيد و به همين ترتيب كد هاي ديگه رو وارد كنيد بعد از تموم شدن كد ها دكمه استارت رو بزنيد تا كد ها درون مموري كارتتون ذخيره بشه بعد در ليست بازي ها كد بازي مورد نظري رو كه ميخوايد بازيش كنيد به همراه كد هاي گيم شارك فعال كنيد تا به رنگ سبز چشمك زن در بياد بعد از اون قسمت خارج شويد و و در صفحه اصلي start game رو بزنيد يه صفحه مياد سي دي بازي رو توي دستگاه بذاريد و بعد ضربدر رو بزنيد و وارد بازي بشيد
چند نكته:
1-بعد از زدن استارت گيم و گذاشتن سي دي بازي 15 ثانيه بعد ضربدر رو بزنيد
2-كد ها به سه صورت pal ntsc/j ntsc/us هستند و بازي شما بايد با كد مورد نظر يكي باشه تا كد ها كار كنن مثلا كد هاي نسخه اروپايي يعني پال بر روي بازي نسخه آمريكايي يعني ان تا اس سي يو اس كار نميكنن
3- مستر كد بايد هميشه فعال باشد و بدون اون نميشه كه كد ها كار كنن

اگه مشکلي داشتيد خودم در خدممتتونم[/QUOT
سلام ببخشيد از كجا بفهميم كد ما مال كدوم يك از pal ntsc/j ntsc/us هست

yalda2006

کاربر سایت
Jan 8, 2009
2
resident 4

با سلام
من كدهاي گيم شارك بازي resident evil4رو از سايت GAME SHARK گرفتم و وارد سي دي گيم شارك كردم اما بازم كار نكرد (بازي رو وقتي اجرا ميكني چه در حالت PALچه در حالت NTFS)كار نميكنه ايا روش خاصي براي اين كار هست
براي PS2
سي دي گيم شارك كه گرفتم ورژنشGAME SHARK2V4.1هست
با تشكر

(^_^)

کاربر سایت
May 1, 2009
44
نام
Black
متاسفانه خیلی از کدهایی که توی سایت www.gameshark.com نوشته میشه عمل نمیکنه و البته خیلی ها هم عمل میکنه! در واقع حق با دوستمون هست و من فکر میکنم اینها مربوط به همون ورژن بازی باشه!
یک سوال از دوستان عزیز دارم و اون اینکه آیا سایت خاصی سراغ دارن که کد بازیها رو بشه از توش بدست آورد و البته عملی هم باشن؟ مثلا خود گیم شارک کد خیلی از بازیها رو نداره و البته اونهایی هم که داره برخیها عمل نمیکنن... اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر