(PS Vita) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
دوستان یه Flash sale خورده رو استور فوق العاده تمام بازی های زیر فقط و فقط 4.8 دلار (بزنید حالش و ببرید:d)
Freedom Wars
LittleBigPlanet
Mortal Kombat
Soul Sacrifice
و ...
سونی میدونه ما عید داریم، عیدی میده:d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان یه Flash sale خورده رو استور فوق العاده تمام بازی های زیر فقط و فقط 4.8 دلار (بزنید حالش و ببرید:d)
Freedom Wars
LittleBigPlanet
Mortal Kombat
Soul Sacrifice
و ...
سونی میدونه ما عید داریم، عیدی میده:d

داداش به نظرت کدوم ارزش داره؟تکن 6 چطوره؟
4تا شو انتخاب کن بخریم...:d

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
داداش به نظرت کدوم ارزش داره؟تکن 6 چطوره؟
4تا شو انتخاب کن بخریم...:d
من خودم Freedom Wars و little big planet رو خریدم. این دوتا که خیلی خوبن، مخصوصا لیتل که کد آنلاینشم هست کنارش(چیزی که تو فیزیکیش گیر نمیاد)، FreedomWars هم خب فیزیکیش تو ایران نیست و بازی قشنگیه و قیمتشم نسبت به بقیه عالیه.
میمونه مورتال کمبت و Soul Sacrifice که من زیاد خوشم نمیاد از سبک هاشون، ولی بازیهای قشنگین.
Tekken 6 هم واسه pspیه، من مفتکی بازیش میکردم، ولی اگه فایتی دوست داری کمبت بهتره.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من خودم Freedom Wars و little big planet رو خریدم. این دوتا که خیلی خوبن، مخصوصا لیتل که کد آنلاینشم هست کنارش(چیزی که تو فیزیکیش گیر نمیاد)، FreedomWars هم خب فیزیکیش تو ایران نیست و بازی قشنگیه و قیمتشم نسبت به بقیه عالیه.
میمونه مورتال کمبت و Soul Sacrifice که من زیاد خوشم نمیاد از سبک هاشون، ولی بازیهای قشنگین.
Tekken 6 هم واسه pspیه، من مفتکی بازیش میکردم، ولی اگه فایتی دوست داری کمبت بهتره.

ممنون از راهنمایی:d
دیگه همین Freedom Wars و little big planet و Soul Sacrifice و Oddworld: Stranger's Wrath HD گرفتم فقط این اخری نمیدونم چیه ده بیست سی چهل کردم:))
خوش بگذره;)[h=1][/h]

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
درود
چه جوری موزیک و ویدئو روی ویتا بریزم؟!!
اول از همه باید توجه داشته باشی ویتا از فرمت mp4 پشتیبانی میکنه
باید بری تو گوگل سرچ کنی download CMA for psvita و یه نرم افزار 9.8 مگی اگه اشتباه نکنم رو دانلود کنی و بعد نصبش کنی
نرم افزار برای انتقال فایل نیاز به اینترنت داره ولی اگه می خوای افلاین انجامش بدی برو از سایت wololo.net فایل open CMA رو دانلود کن و اونجایی که CMA نصب شده تو پوشه اش کپی کن
بعدش برای انتقال تو پوشه ی مایدایکیومنت یه پوشه ساخته میشه به نام psvita و توی اون پوشه گزینه های ویدیو و غیره هست که شما ویدیوتون رو بریزید تو پوشه ی ویدیو و بعد ویتا رو با کابل وصل کنید به PC اونوقت خودکار برنامه ی CMA تو کنسول فعال میشه و دو گزینه میاد که می خوای فایل از ویتا انتقال بدی تو PC یا بلعکس و بعدش دیگه شما گزینه ی مربوط رو بزن و ویدیو رو تو ویتا کپی کن.
موفق باشی

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام دارم ویتا رو میفروشم میخوام اکانتم پاک بشه اما بازی های روی رم باقی بمونه چی کار باید بکنم نمیخوام پسوردم رو عوض کنم راحی هست یوزرم پاک بشه؟؟؟

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
سلام
آقا من الان یه چند وقته وقتی می خوام آنلاین بازی کنم می گه please wait و در نهایت وصل نمی شه و ارور های عجیب غریب می ده !! ( به PSN وصل می شه ، اما وارد Multiplayer نمی شه)
والا اول فکر کردم مشکل از بازیه ، رو یه بازی دیگه امتحان کردم باز نشد ! گفتم حتما از نت منه ، رو یه نت بهتر تست کردم باز فرقی نکرد در حالی که قبلا خیلی راحت تر وصل و بازی می شد.
البته الان از آخرین دفعه ای که آنلاین بازی کردم یه مدت می گذره ، فقط می خواستم بدونم مشکل خاصی پیش اومده یا این قضیه فقط مشکل منه ؟؟!

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر