PS Plus رایگان برای اعضای بازی سنتر

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
آقا یدونم برا من بفرست دستت طلا
ليست بازيايه PS Nowرو چك كن بازيي خواستي بگو اول من لينكشو بزارم دان كن بعد با PSX منتقل كن كه تايمه بيشتري برا بازي داشته باشي من الان يه روزم سره دانلود كنترل رفت:-(

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
آقا بازم من اومدم!:دي ميشه يه پلاس بهم بدي لطفا؟ يكي كله فيفا آنلاين انداخته ميخوام بزنم بدرمش!:دي البته شايد دريده شم ولي سعي ميكنم بدرمش:دي

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
آقا بازم من اومدم!:دي ميشه يه پلاس بهم بدي لطفا؟ يكي كله فيفا آنلاين انداخته ميخوام بزنم بدرمش!:دي البته شايد دريده شم ولي سعي ميكنم بدرمش:دي
اونی که براتون فرستادم 14 روز پلاس هم داره عزیز فعالش کردید ؟

• Like
Reactions: J. Constantine

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان سونی روش های جدید رو هم پچ کرد و فعلا نمیشه اکانت ساخت :-s

خوب به همین سرعت راه جدید یافت شد :))
دوستانی که قبلا هم گرفتن اکر تموم شده بازم میتونن بگن بهشون تقدیم کنم

• Like
Reactions: reactor

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
لطفا برام بفرست
سلام مجدد.ممنون میشم یه اکانت دیگه لطف کنی :D
براتون ارسال شد :ar!

خوب دوستان سونی همه راه های موجود رو پچ کرده و تنها الان فقط میشه اکانت ps plus ساخت و فعلا ps now نمیشه چون اکانت ها ریجن قطر دارن و ps now برای قطر موجود نیست

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
برای همه دوستان ارسال شد
سلام داداش منم پلاس میخوام پولی هم باشه مناسب بدی مشکلی نیس لطفا بهم بگو ps now چیه و اینکه این پلاس ها ps now داره یا نه؟؟

دمت گرم واقعا

براتون ارسال شد :bye:
سلام ی پلاس بفرست برام ولی یجور فعالش کن آخرای ماه ژوئن ک هم بازیای این ماه و هم بازیای ماه بعد رو بگیرم رمزش هم عوض نکن بی‌زحمت چون با همون بازی میکنم گفتی ک 7 روز ps now داره اصن ps now چیه

دمت گرم

چن باره مشکلاتمو تو سایت میزنم کسی جواب نمیده فک کنم چون کاربر جدیدم:crying:?????

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام ی پلاس بفرست برام ولی یجور فعالش کن آخرای ماه ژوئن ک هم بازیای این ماه و هم بازیای ماه بعد رو بگیرم رمزش هم عوض نکن بی‌زحمت چون با همون بازی میکنم گفتی ک 7 روز ps now داره اصن ps now چیه

دمت گرم

چن باره مشکلاتمو تو سایت میزنم کسی جواب نمیده فک کنم چون کاربر جدیدم:crying:?????
سلام دوست من
پلاس ها 14 روز هستن و بعد از 14 روز باید یک اکانت دیگه بزنید و 14 روز دیگه فعال کنید و نمیشه بیشتر از 14 روز پلاس داشته باشید روی یک اکانت
ps plus که خوب برای انلاین بازی کردن هست و کاربرد دیگه ای میشه گفت نداره

Ps now اما یک سرویسی هست که سونی درست کرده که شما میتونید ماهیانه یا سالیانه تهیه کنید
تو این سرویس تعداد بسیار زیادی بازی به شکل رایگان سونی قرار میده برای مثال میتونم به spider man یا Control یا بلاد بورن اشاره کنم که شما برای بازی کردن این بازی ها 2 راه دارید یا میتونید از طریق اینترنت این بازی ها رو stream کنید و بازی کنید ( که اینترنت خیلی خیلی خوبی لازم داره ) یا میتونید این بازی ها رو دانلود کنید و نصب کنید و راحت بازی کنید به شکل رایگان
این اکانت ها 7 روز سرویس ps now دارن که یعنی 7 روز فرصت دارید بازی رو دانلود کنید و بازی کنید ولی اگر نتونستید بازی رو به اتمام برسونید میتونید یک اکانت دیگه وارد کنید و 7 روز دیگه رو فعال کنید تا بازی رو تموم کنید ( سیو های بازی نمیپره و میمونه )

اما همونطور که چند پست قبل هم گفتم الان تنها و تنها اکانت های آسیا هستن ( قطر و امارات ) که روی این اکانت ها به دلیل منطقه یا ریجن اکانت فقط میتونید از 14 روز پلاس استفاده کنید و ps now در دسترس نیست برای این ریجن ها
ps now فقط برای اروپا و امریکا در دسترس هست
قبلا اکانت ها سوئد بودن که هم ps plus داشتن هم ps now اما متاسفانه سونی جلوی ساختن اون اکانت ها رو گرفته و الان فقط میشه اکانت قطر و امارات ساخت

اکانت پلاس هم براتون ارسال کردم

• Like
Reactions: Bijanlll

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام دوست من
پلاس ها 14 روز هستن و بعد از 14 روز باید یک اکانت دیگه بزنید و 14 روز دیگه فعال کنید و نمیشه بیشتر از 14 روز پلاس داشته باشید روی یک اکانت
ps plus که خوب برای انلاین بازی کردن هست و کاربرد دیگه ای میشه گفت نداره

Ps now اما یک سرویسی هست که سونی درست کرده که شما میتونید ماهیانه یا سالیانه تهیه کنید
تو این سرویس تعداد بسیار زیادی بازی به شکل رایگان سونی قرار میده برای مثال میتونم به spider man یا Control یا بلاد بورن اشاره کنم که شما برای بازی کردن این بازی ها 2 راه دارید یا میتونید از طریق اینترنت این بازی ها رو stream کنید و بازی کنید ( که اینترنت خیلی خیلی خوبی لازم داره ) یا میتونید این بازی ها رو دانلود کنید و نصب کنید و راحت بازی کنید به شکل رایگان
این اکانت ها 7 روز سرویس ps now دارن که یعنی 7 روز فرصت دارید بازی رو دانلود کنید و بازی کنید ولی اگر نتونستید بازی رو به اتمام برسونید میتونید یک اکانت دیگه وارد کنید و 7 روز دیگه رو فعال کنید تا بازی رو تموم کنید ( سیو های بازی نمیپره و میمونه )

اما همونطور که چند پست قبل هم گفتم الان تنها و تنها اکانت های آسیا هستن ( قطر و امارات ) که روی این اکانت ها به دلیل منطقه یا ریجن اکانت فقط میتونید از 14 روز پلاس استفاده کنید و ps now در دسترس نیست برای این ریجن ها
ps now فقط برای اروپا و امریکا در دسترس هست
قبلا اکانت ها سوئد بودن که هم ps plus داشتن هم ps now اما متاسفانه سونی جلوی ساختن اون اکانت ها رو گرفته و الان فقط میشه اکانت قطر و امارات ساخت

اکانت پلاس هم براتون ارسال کردم
من بلد نیستم کجا ارسال کردی داداش اما برای من 5 روز دیگه فعال کن اگه میشه چون میخوام هم بازیای ماه ژوئن هم ماه جولای رو بگیرم چون من عضو جدید هستم نمیدونم که برام کجا ارسال کردی اگه میتونی ایمیل کن
و اینکه اینایی ک مال آسیا هستن اگه share کنم میتونم روی اکانت آمریکا استفاده کنم؟

alissrrnn81@gmail.com

دمت هم گرم آدمی ب بامرام تو ندیدم واقعا دمت گرم چیزی خواستی در خدمتم البته من حرفه خاصی ندارم 
:)):))
ولی بازم دمت گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر