PS Plus رایگان برای اعضای بازی سنتر

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
من بلد نیستم کجا ارسال کردی داداش اما برای من 5 روز دیگه فعال کن اگه میشه چون میخوام هم بازیای ماه ژوئن هم ماه جولای رو بگیرم چون من عضو جدید هستم نمیدونم که برام کجا ارسال کردی اگه میتونی ایمیل کن
و اینکه اینایی ک مال آسیا هستن اگه share کنم میتونم روی اکانت آمریکا استفاده کنم؟

alissrrnn81@gmail.com

دمت هم گرم آدمی ب بامرام تو ندیدم واقعا دمت گرم چیزی خواستی در خدمتم البته من حرفه خاصی ندارم 
:)):))
ولی بازم دمت گرم
تو پیغام خصوصی پاسخ دادم عزیز
این اکانت رو هر وقت دل خودتون خواست میتونید پلاس رو براش فعال کنید تو پست اول هم اموزش فعال کردنش هست

جایی که اینو
( اگر خواستید با اکانت خودتون انلاین بازی کنید ( با استفاده از پلاس یه اکانت دیگه ) این گزینه رو چک کنید )
نوشتم تو پست اول هم اگر انجام بدید با اکانت خودتون میتونید انلاین بازی کنید

• Like
Reactions: Bijanlll

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سلام.
در صورت امکان یه دونه اکانت PS now هم من میخوام.
سلام این اکانتا برای چه کشوری هست.مثلا اینای که درست میکنید برای امریکا هستش
دوستان الان اکانتی که ps now داشته باشه وجود نداره یعنی نمیشه ساخت دیگه چون سونی همه کشور هایی که ps now ساپورت میکنن رو بسته
الان میشه اکانت قطر و امارات ساخت که برای این کشور ها ( ریجن 3 ) اصلا ps now معرفی نشده برای همین فقط 14 روز پلاس دارن روشون اگر خواستید بگید براتون بفرستم

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
دوستان الان اکانتی که ps now داشته باشه وجود نداره یعنی نمیشه ساخت دیگه چون سونی همه کشور هایی که ps now ساپورت میکنن رو بسته
الان میشه اکانت قطر و امارات ساخت که برای این کشور ها ( ریجن 3 ) اصلا ps now معرفی نشده برای همین فقط 14 روز پلاس دارن روشون اگر خواستید بگید براتون بفرستم

سلام دوست عزیز
ممنون بابت محبت های شما
فقط اینکه اکانت قطر و امارات با پی پال انجام میشه یا با کردیت کارت یا مستر کارت فیک انجام میشه؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام.
در صورت امکان یه دونه اکانت PS now هم من میخوام.

سلام اکانت PS NOW هست عزیز میخواید بگید براتون ارسال کنم؟

سلام به شما ممنون از اینکه پلاس رایگان به بچه های بازی سنتر میدید ولی ببخشید اینو میگم جسارت نباشه اما ps now وجود داره داخل اکانت بازم ببخشید :)

سلام دوست عزیز
ممنون بابت محبت های شما
فقط اینکه اکانت قطر و امارات با پی پال انجام میشه یا با کردیت کارت یا مستر کارت فیک انجام میشه؟

نه ایشون فکر کنم با پیپال درست میکنن و کاملا قانونی چون هکی بیشتر از یه هفته جواب نمیده

• Like
Reactions: cool dude

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سلام به شما ممنون از اینکه پلاس رایگان به بچه های بازی سنتر میدید ولی ببخشید اینو میگم جسارت نباشه اما ps now وجود داره داخل اکانت بازم ببخشید :)
سلام دوست عزیز اما خودتون میتونید سرچ کنید تا ببینید که قطر و امارات و در کل کشور های ریجن 3 ps now ندارند

Untitled.jpg

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوست عزیز اما خودتون میتونید سرچ کنید تا ببینید که قطر و امارات و در کل کشور های ریجن 3 ps now ندارند

View attachment 151747

من نگفتم که قطر یا امارات دارن گفتم هست چون اخه بالا گفتید به هیج وجه نیست ولی من پلاس ۱۴ و Now رو امریکا درست میکنم

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام داداش این اکانت هایی که می سازی فقط برای بازی آنلاین هست یا اینکه بازی های ماهانه رایگان رو میشه دانلود کرد؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام.
اگه هنوز موجوده ممنون میشم یکی برام ارسال کنید.

پایین امضام ایدی کانال و تلگرام هست اونجا بهم پیام بدید که بهتون بدم

سلام داداش این اکانت هایی که می سازی فقط برای بازی آنلاین هست یا اینکه بازی های ماهانه رایگان رو میشه دانلود کرد؟

دوست عزیزمون که درست میکنه پلاس رو هم برای انلاین هست هم برای دانلود بازی رایگان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر