Professional Driver - راننده حرفه ای

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام

امروز در خدمت آقا سعید بودم بازی و شات های اونو دیدم و در مورد کار با اشون گپی زدیم خیلی خوشحال شدم که دوستی مثل اشون پیدا کردم و به زودی یه دموی قوی از این بازی رو اینجا میبینید بعد اون میشه یه قضاوت درست و در مون کرد....:d

اما در مورد بازی و کار باید بگم ایشون و چنتا از دوستانشون واقعا مشغول کار رویه این بازی هستن آرزوی موفقیت و سر بلندی براشون رو دارم....;)

قربانت سعید جان...

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
سلام

امروز در خدمت آقا سعید بودم بازی و شات های اونو دیدم و در مورد کار با اشون گپی زدیم خیلی خوشحال شدم که دوستی مثل اشون پیدا کردم و به زودی یه دموی قوی از این بازی رو اینجا میبینید بعد اون میشه یه قضاوت درست و در مون کرد....:d

اما در مورد بازی و کار باید بگم ایشون و چنتا از دوستانشون واقعا مشغول کار رویه این بازی هستن آرزوی موفقیت و سر بلندی براشون رو دارم....;)

قربانت سعید جان...

تهدیدت کرد؟ :d راستشو بگو:d

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
مخلص داش اشکان هم هستیم

تهدیدت کرد؟ راستشو بگو:d
آره یکی از اعضای خانوادش رو گروگان گرفتم گفتم حرفی علیه ما بزنی ..... :gunner:
بهزاد نکنه تو هم شک داری ، پاشو بیا اینجا باید روی تو هم کار کنم :d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
مخلص داش اشکان هم هستیم

آره یکی از اعضای خانوادش رو گروگان گرفتم گفتم حرفی علیه ما بزنی ..... :gunner:
بهزاد نکنه تو هم شک داری ، پاشو بیا اینجا باید روی تو هم کار کنم :d
نه دادا ، قربون دستت ، من از طرفداراتم.....:d

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سلام مصطفی جان ، شرمنده پیغامت رو دیر دیدم
یک نفر برای ساخت مدل های اتومبیل و شهر و جاده و پیست ، مهم هم نیست کارش خوب باشه فقط مدل ها رو بهمون برسونه تا پروژه پیش بره ، اگر سطح کیفیشون پایین بود در آخر کار با مدلهای بهتر جایگزین میکنیم

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دوستان بعد از یک مدت طولانی که تاپیک رفته بود زیر خاک ما برگشتیم با یک تصویر از سیستم جدید تخریب پذیری ، چطوره ؟

سایپا مطمئن :d

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    56.7 KB · مشاهده: 38

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
آروم کوبیدیمش به دیوار تا له نشه بتونید توی عکس تشخیص بدید ، بعدا تو دموی قابل بازی بزنید لهش کنید ;;)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
هر دو ، شهر توسط یه ایتالیایی طراحی شده ماشین هم ایرانی ! مشکل مهمی نیست ولی تو نسخه ایرانی بودجه نداریم حلش کنیم و از همین شهر استفاده میکنیم
بعدا یه شهر خفن بدون ماشین های ایرانی میسازیم

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
آخه برادر مهدی داری بازی ما رو با most wanted جدیده مقایسه میکنی ، البته کیفیت این عکس پایین آورده شده ولی این عکس از نسخه دمو گرفته شده بازی نهایی کیفیت بالاتری داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر