Pro Evolution Soccer 2016 | PC

84815702669187219715.jpg

سازنده : PES Productions
ناشر : Konami
سبک : Sports
پلتفورم : Xbox One ,Xbox 360 ,PlayStation 4 ,PlayStation 3 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : September 15, 2015

توضیحات :

خوب بازی 3-4 روز دیگه منتشر میشه از ناظم ها خواهش دارم که تاپیک رو مهم کنن ...
در مورد بازی هم ﻣﺘﻌﺼﻔﺎﻧﻪ مثل پارسال کم کاری صورت گرفته در مورد نسخه ی PC و کارگردان بازی به صراحت اعلام کرد که بازی یـ چیزی بین نسل ـه ینی نه کامل نسل هفتی نه کامل نسل هشتی (آره جون عمت :D:|) ...

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Pro Evolution Soccer 2016 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا
صفحه بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: RECOMMENDED: MINIMUM
Processor: Intel Core i3 530-
AMD Phenom ⅡX4 925 or equivalent processor
Memory: 2 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon-
HD 4850 / Intel HD Graphics 4000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-
Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz-
(AMD Athlon Ⅱ (X2 240 or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600-
Intel HD Graphics 3000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
درود
افت فریم داشتید که اذیت کرد؟
ولی گرافیک ش واسه pc یه چیز بین نسل 7 و نسل 8 هست خود کونامی گفته. امید ما هم به نسخه ی بعدی برای نسل 8 هست که گرافیک رو روی pc بهتر بکنه.
کونامی خیلی چرت گفته :D
نسخه PC کاملا نسل هفتمیه و گرافیک داغونی داره، فقط واسه این اینو گفته که صدا پی سی گیمرا در نیاد که بعد از ریلیز گند همه چی در اومد :D

بعد یک نکته خیلی جالب اینکه بازی بدون پچ کلا چمن نداره زمینش موکته بعد قبل از شروع بازی توی تنظیماتش نوشته Grass ـش Long باشه یا Short :| :|
بازی رو روی ال ای دی بازی کردم میتونم بگم گرافیک فاجعه بود فاجعه به تمام معنا.
متاسفم واسه شرکت کونامی.
اینقد گرافیک افتضاح بود که 2دقیقه بازی کردم چشمام اذیت شد بستمش.
امید به فیفاست.
پچ بریز قابل تحمل میشه تقریبا، گیم پلی و انیمیشنا رو بچسب :D

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
آخه تو be a pro فیفا میشد کل تیم رو کنترل کرد...تو pes های قدیمی تر میشد توی become a legend کل تیم رو کنترل کرد یا نه؟من دقیق یادم نیست...
برای خروج هم اون exit رو میبینم اما هر چی رو میزنم اصلا نمیره رو exit که بخواد خارج بشه از بازی...!
نه از همون اول نبود
چطوری نمیره :D با فلش میای پایین بعدش میزنی راست :D

saswar

کاربر سایت
Jun 26, 2013
265
نسخه PC کاملا نسل هفتمیه و گرافیک داغونی داره، فقط واسه این اینو گفته که صدا پی سی گیمرا در نیاد که بعد از ریلیز گند همه چی در اومد :D

بعد یک نکته خیلی جالب اینکه بازی بدون پچ کلا چمن نداره زمینش موکته بعد قبل از شروع بازی توی تنظیماتش نوشته Grass ـش Long باشه یا Short :| :|

داداش با پچ گرافیک اینجور بود.

hatron

کاربر سایت
Jul 26, 2015
88
نام
مهرزاد

امکانش هست مدی یا پچی بیاد که گرافیکش در حد نسل هشت بشه؟؟
چون اگر نیاد مجبورم ps4 بخرم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
امکانش هست مدی یا پچی بیاد که گرافیکش در حد نسل هشت بشه؟؟
چون اگر نیاد مجبورم ps4 بخرم
مطمئنن تا روزای آینده پچای خواهد اومد که خیلی بهتر کنه گرافیکو اما اینکه در حد PS4 کنه فک نکنم در این حد روش کار کنن خیلی سخته.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان کلا نسخه ی PC بیخیال بشین - امروز روی PS4 بازی رو دیدم یعنی خدا وکیلی خیلی معرکه شده اصلا نسخه ی PC همون نسخه 15 هستش که تغییرات ریز دادن توش! سال بعد نسخه ی PC هم مثل کنسول ها میسازن میدن.

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
دوستان کلا نسخه ی PC بیخیال بشین - امروز روی PS4 بازی رو دیدم یعنی خدا وکیلی خیلی معرکه شده اصلا نسخه ی PC همون نسخه 15 هستش که تغییرات ریز دادن توش! سال بعد نسخه ی PC هم مثل کنسول ها میسازن میدن.
من میدونستم بازی حتما با نسخه ps4 فرق داره اما گفتم اینم 10 تومن میدم نسخه کرکیش رو میگیرم(فیفا فن) وقتی بازی رو دیدم چشمام چهار تا شد گفتم این pes16 ه؟؟جوری که حتی دو دست بازی هم نتونستم تحملش کنم جوری نبود بگی نه باید بازی کنی ببینی بازی خوبه یا بده واقعا کیفیت انیمیشنای بازی وحشتناک بدن وقتی پنالتی میزنی حرکت دروازه بان انیمیشنش مثل انیمیشنای ده سال قبله!!!!!حتی ارزش بازی دور همی هم نداره کسایی pes بازن رو نمیدونم ولی من شاخ دراوردم از کیفیت بازی اصلا حس کردم از نسخه 15 هم بدتر شده مخصوصا تو انیمیشنا ارکید به تمام معناست این بازی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من میدونستم بازی حتما با نسخه ps4 فرق داره اما گفتم اینم 10 تومن میدم نسخه کرکیش رو میگیرم(فیفا فن) وقتی بازی رو دیدم چشمام چهار تا شد گفتم این pes16 ه؟؟جوری که حتی دو دست بازی هم نتونستم تحملش کنم جوری نبود بگی نه باید بازی کنی ببینی بازی خوبه یا بده واقعا کیفیت انیمیشنای بازی وحشتناک بدن وقتی پنالتی میزنی حرکت دروازه بان انیمیشنش مثل انیمیشنای ده سال قبله!!!!!حتی ارزش بازی دور همی هم نداره کسایی pes بازن رو نمیدونم ولی من شاخ دراوردم از کیفیت بازی اصلا حس کردم از نسخه 15 هم بدتر شده مخصوصا تو انیمیشنا ارکید به تمام معناست این بازی
نسخه کنسولی فقط از نظر گرافیک بهتره قرار نیست تحول توش مشاهده بشه.

از نظر انیمیشن هم اتفاقا خیلی تقدیر شده هست بخاطر اینیشمنای متصل عالی من تا حالا حرکت غیر طبیعی و آرکیدی از بازی کنا ندیدم و به عنوان یک فیفا فن اینیمیشنای این بازی قشنگ یک سر و گردن بی باگ و تر و روون تر هست اینو توی نقدا هم میشه خوند.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی

من یه فیفا فن هستم اما شما دیگه خیلی خراب کردی ! جدا بدون قرض گفتی اینارو؟

AHBZ

کاربر سایت
Jul 23, 2015
2
دروازبان

دوستان کسی به دروازه بانی اعتراض نداره !!!!!؟؟؟
پسر اعصابم خورد شد از 10 تا شوت 9 تا میره تو دروازه :| یعنی خدا نکنه توپ از دفاع رد شه 100% گله :| شوت که زده میشه توپ نزدیکای خط دروازس ، تازه دروازه بان میاد یه حرکتی بزنه !!!
آیا تنظیماتی چیزی داره که باید انجام داد تا درست شه؟ یا کنترل دروازه بان دست خودمونه !؟؟؟
لطفا اگه اطلاع دارین به ما هم بگین.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
اصلا نشان گر موس تو منوی بازیم نیست...:dنمیدونم چرا!
نبایدم باشه! با فِلِش!

بازی بالانس نیست! پیشرفتای خوبی بازی داشته ولی نتونستن این پیشرفتارو با هم بالانس کنن! مثل همین دروازه بانی! انیمیشناش عالیه ولی بعضی مواقع همین انیمیشنا باعث اشتباه تو دفع توپ میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر