Pro Evolution Soccer 2016 | PC

84815702669187219715.jpg

سازنده : PES Productions
ناشر : Konami
سبک : Sports
پلتفورم : Xbox One ,Xbox 360 ,PlayStation 4 ,PlayStation 3 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : September 15, 2015

توضیحات :

خوب بازی 3-4 روز دیگه منتشر میشه از ناظم ها خواهش دارم که تاپیک رو مهم کنن ...
در مورد بازی هم ﻣﺘﻌﺼﻔﺎﻧﻪ مثل پارسال کم کاری صورت گرفته در مورد نسخه ی PC و کارگردان بازی به صراحت اعلام کرد که بازی یـ چیزی بین نسل ـه ینی نه کامل نسل هفتی نه کامل نسل هشتی (آره جون عمت :دی:|) ...

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Pro Evolution Soccer 2016 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا
صفحه بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

[TABLE="width: 700, align: left"]
[TR]
[TD="align: left"]: RECOMMENDED[/TD]
[TD="align: left"]: MINIMUM[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"]OS: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2-
Processor: Intel Core i3 530-
AMD Phenom ⅡX4 925 or equivalent processor
Memory: 2 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon-
HD 4850 / Intel HD Graphics 4000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-[/TD]
[TD]
Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz-
(AMD Athlon Ⅱ (X2 240 or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600-
Intel HD Graphics 3000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

آخرین ویرایش:
پچ یا هر کوفت زهرمار دیگه ای تو اون دنیا هم نمیتونه کیفیت و گرافیک بازی رو ببره بالا.من نمیدونم چه اصراریه به مغز ملت بکنن که با یه فایل 200 کیلو بایتی یه نفر بی کار که تو 2-3 روز ساخته یه بازی که 1 سال یه تیم حرفه ای روش کار کردند رو میشه جهش گرافیکی دادش

داداش من ممکنه نشه تو همه بازی ها کیفیت و گرافیک را بالا برد ولی میشه بهبود داد..شما فکر میکنی رنگ,کانتراست,شفافیت کم تائیر داره تو گرافیک!!!
مدهای enb که همیشه گرافیک های بازی ها رو از این رو به اون رو کردن نمونش اسکاریم و جی تی ای مدهای SweetFx هم نه به اندازه enb که تحول بزرگ ایجاد میکنه ولی تائیر گذار بودن

نمونش این 2 تا را نگاه بندازید
https://sfx.thelazy.net/games/preset/2539
https://sfx.thelazy.net/games/preset/3712

در مورد pes هم با مد SweetFx کیفیت رنگ بندی چمن و وضوح بیشتر میشه به شخصه فکر کنم خیلی از دوستان مثل من دنبال مدی باشند که کیفیت چمن و رنگ بندی را بهتر کنه.

کافیه یه نگاه کوچیک بندازید
https://sfx.thelazy.net/games/screenshot/30652/full

۵ ساله بود که pes رو ول کرده بودم ولی از وقتی کرک fifa گند زد امروز رفتم pes 16 رو نصب کردم .
چرا بازی این قدر شبیه ماشین سواریه؟ نمیشه سرعت بازی رو کم کرد یا یه چیزی که شبیه واقعیت باشه تا r1+X ؟

۵ ساله بود که pes رو ول کرده بودم ولی از وقتی کرک fifa گند زد امروز رفتم pes 16 رو نصب کردم .
چرا بازی این قدر شبیه ماشین سواریه؟ نمیشه سرعت بازی رو کم کرد یا یه چیزی که شبیه واقعیت باشه تا r1+X ؟
بگرد دنبال GameSpeed از داخل تنظیمات بازی موقع بازی کردن ...

سلام
دوستان من بازی رو ریختم مشکل خاصی نبود تنظیمات رو هم بالا بردم گرافیک و ......
بعد وارد بازی که میشه بازی راحت اجرا میشه ولی انگار داری اسلوموشن نگاه میکنی بازی خیلی آروووومه میخواستم ببینم واسه شما هم همینجوریه؟ سرعت رو هم +2 گزاشتم ولی فرق خاصی نکرد
یه سوال دیگه هم اینکه پچی هس که فقط اسم تیم ها و نقل و انتقالات رو درست کنه و زیاد حجم نداشته باشه؟

میخوام نسخه ی پی سی رو بگیرم. نسبت به نسخه ی کنسولی که کم و کسری نداره؟! چون اکثرا بازی های فوتبالی رو کنسول بهتر اجرا میشن.

اتفاقا مشکل اصلیش تو این قسمته.نسخه کنسولی به اندازه یه نسل از نسخه pc بالاتره(حالا یه خورده کمتر بیشتر)

اتفاقا مشکل اصلیش تو این قسمته.نسخه کنسولی به اندازه یه نسل از نسخه pc بالاتره(حالا یه خورده کمتر بیشتر)
البته از نظر گیمپلی مشکلی نداره و فقط تو همون حوزه ی بصری و یـ سری صحنه های کات شده مربوط به ورود بازیکنا به زمین مشکل داره ...

میخوام نسخه ی پی سی رو بگیرم. نسبت به نسخه ی کنسولی که کم و کسری نداره؟! چون اکثرا بازی های فوتبالی رو کنسول بهتر اجرا میشن.
اکثر فوتبالا چیه؟ :دی فیفا هر سال عین آدم با گرافیک درست و فریم درست عرضه میشه فقط کونامیه هر سال از روی نسخه نسل 7 ـمی میادپورت میکنه رو پی سی :|
اگه میتونی نسل هشتمیشو بگیر بهتره از نظر گرافیک

داداش من ممکنه نشه تو همه بازی ها کیفیت و گرافیک را بالا برد ولی میشه بهبود داد..شما فکر میکنی رنگ,کانتراست,شفافیت کم تائیر داره تو گرافیک!!!
مدهای enb که همیشه گرافیک های بازی ها رو از این رو به اون رو کردن نمونش اسکاریم و جی تی ای مدهای SweetFx هم نه به اندازه enb که تحول بزرگ ایجاد میکنه ولی تائیر گذار بودن

نمونش این 2 تا را نگاه بندازید
https://sfx.thelazy.net/games/preset/2539
https://sfx.thelazy.net/games/preset/3712

در مورد pes هم با مد SweetFx کیفیت رنگ بندی چمن و وضوح بیشتر میشه به شخصه فکر کنم خیلی از دوستان مثل من دنبال مدی باشند که کیفیت چمن و رنگ بندی را بهتر کنه.

کافیه یه نگاه کوچیک بندازید
https://sfx.thelazy.net/games/screenshot/30652/full
پس تکستور.شیدر.افکتهای گرافیکی و ... چی میشه؟

سلام.
دوستان بعد از چند روز بازی نظراتمه به عنوان پی اس باز میگم.
در مورد گیم پلی:
گل زدن بسیار راحت،هر سانتر یک گل،هر پاس تو عمق چه زمین چه هوا یه موقعت گل،هر شوت یک موقعیت گل،دروازبانها فقط رو شوت خوب کار میکنن و تو تک به تکا افتضاحن و تو دروازه چسبیدن هر کرنل یک موقعیت خطرناک در کل بازی رو خیلی راحت کردن و اصلا جالب نیست به نظر من،من هر بازی رو حالت بالاترین درجه سختی 5.6تا میزنم و 2.3تا میخورم بسکتباله در کل.
تنها نکته مثبت داوریه و دروازبانا رو شوتا پست هجده خوب عکس العمل نشون میدن.
در مورد گرافیکم که همه گفتن حرفی نمیشه زد.
امیدوارم فیفا بهتر باشه.
موفق باشید.

سلام
دوستان من بازی رو ریختم مشکل خاصی نبود تنظیمات رو هم بالا بردم گرافیک و ......
بعد وارد بازی که میشه بازی راحت اجرا میشه ولی انگار داری اسلوموشن نگاه میکنی بازی خیلی آروووومه میخواستم ببینم واسه شما هم همینجوریه؟ سرعت رو هم +2 گزاشتم ولی فرق خاصی نکرد
یه سوال دیگه هم اینکه پچی هس که فقط اسم تیم ها و نقل و انتقالات رو درست کنه و زیاد حجم نداشته باشه؟
کسی جواب سوالات منو نمیدونه؟ :((

دوستان اینقد به گرافیک ضایع این بازی گیر ندید
این عکساهای PES 15 هست که بعد از نصب پچ از روی سیستمم گرفتم

PES 16 هم درست میشه. حجم این پچ بعد از نصب بالای 20 گیگ هست (به جز خود بازی)

دوستان اینقد به گرافیک ضایع این بازی گیر ندید
این عکساهای PES 15 هست که بعد از نصب پچ از روی سیستمم گرفتم

PES 16 هم درست میشه. حجم این پچ بعد از نصب بالای 20 گیگ هست (به جز خود بازی)
این چه پچی هست که 20 گیگ حجم داره؟؟!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or