Pro Evolution Soccer 2016 | PC

84815702669187219715.jpg

سازنده : PES Productions
ناشر : Konami
سبک : Sports
پلتفورم : Xbox One ,Xbox 360 ,PlayStation 4 ,PlayStation 3 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : September 15, 2015

توضیحات :

خوب بازی 3-4 روز دیگه منتشر میشه از ناظم ها خواهش دارم که تاپیک رو مهم کنن ...
در مورد بازی هم ﻣﺘﻌﺼﻔﺎﻧﻪ مثل پارسال کم کاری صورت گرفته در مورد نسخه ی PC و کارگردان بازی به صراحت اعلام کرد که بازی یـ چیزی بین نسل ـه ینی نه کامل نسل هفتی نه کامل نسل هشتی (آره جون عمت :D:|) ...

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Pro Evolution Soccer 2016 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا
صفحه بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: RECOMMENDED: MINIMUM
Processor: Intel Core i3 530-
AMD Phenom ⅡX4 925 or equivalent processor
Memory: 2 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon-
HD 4850 / Intel HD Graphics 4000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-
Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz-
(AMD Athlon Ⅱ (X2 240 or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600-
Intel HD Graphics 3000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-

آخرین ویرایش:

pes06

کاربر سایت
Sep 3, 2015
77
به حجم بازی چکار دارین اخه
مهم گیم پلی هست که خوبه دیگه

اصن فکر کن حجمش یک کیلوبایته !!!!!!!!!
چکار داری داداش گلم !!!!!!!!!!!

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
بلک باکس نسخه ی 2015 به گمانم 3 گیگ و نیم بود :)) برید خداتونو شکر کنید این 1 گیگ بیشتره :)) من موندم چطوری با 4.5 گیگ میان بازی میسازن از Gamespot نه از 10 میگیره :)) متاش رو 85 عه :d

یعنی خیالت راحته بخای بازی رو آرشیو کنی یه DVD+ یه CD پیاده شی... بازی خودش داره داد میزنه بیا منو پایرت کن :))

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
بازی خیلی بده ( گرافیکش ) من روی PS4 هم رفتم بد بود الان رو PC هم دارم بازی میکنم اصلا گرافیک خوبی نداره
در ضمن اون دوستمون که میگه با پچ و ... خوب این که جالب نیست با پچ کار کنی باید تیم سازنده هم یه تکونی به خودش بده والله وگرنه که هر سال داره همون رو میده

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
بازی خیلی بده ( گرافیکش ) من روی PS4 هم رفتم بد بود الان رو PC هم دارم بازی میکنم اصلا گرافیک خوبی نداره
در ضمن اون دوستمون که میگه با پچ و ... خوب این که جالب نیست با پچ کار کنی باید تیم سازنده هم یه تکونی به خودش بده والله وگرنه که هر سال داره همون رو میده

منم باهات موافقم
مهم اینه که فرقی با نسخه کنسولی نداره
الانم داشتم یجا میخوندم که یه مجله آلمانی یه مقایسه ای بین نسخه pc < نسخه کنسولی داشته و گفته که گرافیک بازی همانند نسخه سال قبل هست ولی گیم پلی خیلی بهتر شده و نسخه pc همتراز با نسخه کنسولی هست

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
یعنی ایرادات بازی رو نگیم یا سوالی داریم نکنیم که بازیتون خراب نشه ؟
عزیزم این بازی برای همه هست حتی کسانی که فن فیفا هستن هم اینو بازی میکنن مطمئن باش ولی خوب باید گفت چه ایراداتی داره دیگه
من فوتبال رو میخرم برای بخش انلاینش پس با این وضع تا اینجا PES بد کار کرده حداقل از نظر گرافیک

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
یعنی ایرادات بازی رو نگیم یا سوالی داریم نکنیم که بازیتون خراب نشه ؟ عزیزم این بازی برای همه هست حتی کسانی که فن فیفا هستن هم اینو بازی میکنن مطمئن باش ولی خوب باید گفت چه ایراداتی داره دیگه من فوتبال رو میخرم برای بخش انلاینش پس با این وضع تا اینجا PES بد کار کرده حداقل از نظر گرافیک
گرافیک اونجوریام که میگین بد نیستااااا! دقت کنید این بازی همین نسخه ای که دارید میگید فلانه بیساره گیم اسپات 9 داده بهش!و گفته که بهترین فوتبالی هست که تا به الان ساخته شده این چند روزی که هم فیفا و هم pess بازی کردم به این نتیجه رسیدم که pess خوراکه فوتباله دسته جمعیه پس یعنی pess میره اول فیفا دوم

pes06

کاربر سایت
Sep 3, 2015
77
یعنی ایرادات بازی رو نگیم یا سوالی داریم نکنیم که بازیتون خراب نشه ؟
عزیزم این بازی برای همه هست حتی کسانی که فن فیفا هستن هم اینو بازی میکنن مطمئن باش ولی خوب باید گفت چه ایراداتی داره دیگه
من فوتبال رو میخرم برای بخش انلاینش پس با این وضع تا اینجا PES بد کار کرده حداقل از نظر گرافیک
افرین خب که چی مثلا !
الان اینجا فقط از ایرادات بازی حرف بزنی بازی درست میشه دیگه !
اقا بازی کن چرا انقد سخت میگیری
بازیه دیگه زندگی واقعی که نیست انقدر جدی گرفتی حساس شدی

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین

یعنی نورپردازی
و چمن
تماشاگران و میشه بالا برد؟
بله برادر.
با پچ هم چمن هارو بهتر می کنند، هم تماشاگر هارو!

نورپردازی رو نمیدونم. ولی با پچ همه کار میکنند!!

البته قرار نیست مثلا یهو یه بازی دیگه رو ببینید ولی از حالت عادی خیلی بهتر میشه!

حتی گزارشگر رو هم تغییر میدن. حتی توی PES 2015 یک سری انیمیشن هم اضافه کردن مثل انیمیشن حضور بازیکن ها تو زمین و اخطار گرفتن و . . .
و حتی بارون و برف هم تغییر دادن!

---------

من فقط امیدوارم جای همه اینکار ها یه روزی تصمیم بگیرن یه دستی سر و روی گزارش بازی بکشن، واقعا مسخره است و کلا همش هم یه سری جملات تکراری میگه. مثلا زیر 10 دقیقه گل بزنی میگه این تیم تیم بزرگیه و مربی خوبی داره که از همون دقایق اول شروع میکنه به حمله کردن! بعد اگه شوت بزنی بره بیرون میگه یه شانس بزرگ که از دست رفت! حالا یهو تو بازی 100 بار اینو میگه :|.

کلا
Pro Evolution Soccer 2016 – PC vs. PS4 Graphics Comparison Showcases that Once Again the PC gets the Short End
این رو ببینید، قشنگ میفهمید چه آشغالی رو برداشتن برای PC پورت کردن! دقیقا همون نسخه ی PS3 و X360 هست که پورت شده برای پیسی!
نسخه ی نسل بعدیش هم چمن های بهتری داره هم نورپردازیش بهتره هم افکت بارون روی بدن بازیکن ها اصلا قابل مقایسه نیست!

آخرین ویرایش:

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
این ابر فن بوی بازی ها چیه دیگه؟ ایرادی نگیم و همش به به چه چه کنیم شما ناراحت نشی؟ درباره ی حجم بازی صحبتی نکنیم که شما احساس کردی به بازی گفتیم بالا چشمت ابرویه؟ تاپیک بازیه و باید درباره ی بازی صحبت بشه و ایرادات هم جزوی از بازیه. انجمن هم برای پرسش و گفتگوس. دیگه این منت گذاشتن درباره ی یه لینک گذاشتن چه صیغه ایه؟ خوبه همون لینک هم درباره ادعایی که شما مطرح کرده بودید بود!

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
خب دوستان ، الان اومدم منزل بازیو روی سیستم highend خودم تست کنم که متاسفانه شدیدا لگ داره
حتی وقتی تنظیمات رو مدیوم میکنم بازم تصویر تیکه تیکه میشه
مشکل از بازی نیست ، چون سیستم دوستم از سیستم من ضعیفتر بود تازه اونجا روی اخرین تنظیمات بازی رو اجرا کردیم که تصویر روون بود
پارسال هم این مشل رو با pes 2015 داشتم که یکی از دوستان همین تاپیک راه حلشو از طریق کنترل پنل انویدیا به من یاد دادن اما الان یادم رفته

اگه کسی یاد داره بگه باید چکار کنم
با تشکر

درسته بین خودمون ایرادات رو بگیم اشکالی نداره ، چون انجمن واسه صحبت کردن راجع به همین چیزاست
اما بعضی از فنهای فیفا واسه ترول بازی نکات مثبت رو نمیبینن ، فقط نکات منفی بازیو میگن که جو تاپیک رو بهم بریزن

----
----

گیم پلی بازی عالیه

گزارشگری افتضاحه
همش تیکه تیکه حرف میزنه

امیدوارم در اینده بتونیم با پچ گزارشگر پارسالو روی این نسخه بیاریم
هیچکی الان فن بازی در نمیاره و از این حرف نمیزنه که تو فلان چیز pes بده و فیفا بهتره عزیز:)
الان همه دارن مشکلات pes رو میگن پس شما با هر کسی که هستی اینجا فن فیفا نیست;)
اگرم هست من ندیدم کسی فن بازی در بیاره جز کسانی که میخوان حرفی از مشکلات زده نشه
--------------------------ویرایش
اینم بگم من از گیم پلی بازی فوق العاده خوشم اومده و 100% بازی رو میگیرم برای انلاین فقط همونطور که میگیم گرافیک
خیلی خوب کار نشده و منم سخت میگیرم چون بازی رو اورجینال میگیرم وگرنه تو کرکی که مشکلی نداره و با پچ همه چی حل میشه

آخرین ویرایش:

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
درود
من تا الان خیلی خیلی راضی بودم از بازی به نظرم زیادی نباید سخت بگیریم
تازه این سال سومه که تیم سازنده داره با موتور جدیدش بازیو میسازه
به نظر من تو سال سوم کارشون قابل قبول بوده ولی نه در حد عالی و شاهکار
به نظرم پتانسیله اینکه بتونه حداقل روزی 2 ساعت هم سرگرممون بکنه رو داره