Pro Evolution Soccer 2015 | PC

dne1lgab7gmsv8q25w3b.jpg
واسه این بازی تاپیک نداشتیم..کلی گشتم:dاگه تکراری بود پاک کنید!!

>> نسخه ی جدید شبیه ساز فوتبال تحت عنوان PES 15 قراره که سیزدهم نوامبر سال جاری (22 آبانماه) برای PS4-Ps3/Xbox1-Xbox360 و PCمنتشر بشه.!!

نکته ی قابل توجه این نسخه سیستم پیشنهادیشــه که یه جورایی نسل هشتم رو زیر سوال برده بااین مشخصاتش:

حداقل سیستم موردنیاز:

• [*=left]Processor: Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 240
    [*=left]RAM: minimum 1 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia Geforce 6800 / ATI Radeon x1300 / Intel HD 2000, minumum of dedicated memory 512 MB
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.
سیستم پیشنهادی:

• [*=left]Processor: Intel Core i3 2010 / AMD Phenom X4 925
    [*=left]RAM: 2 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia GTX 560Ti / Radeon 6800, minimum of dedicated memory 1 GB VRAM
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.

همونطور که مشاهده میکنید سیستم معمولی هم اگر داشته باشید بازی رو بالا میاره بااینحال عکسهای منتشر شده از بازی نوید بخش یک خروجی خیلی عالی از گرافیک بازی روی PC میدن:
21bfa1c4269b1.png
نمایی از استادیوم ها:

آخرین ویرایش:

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
من دیتا پک 2 دانلود کردم ریختم تو پوشه دانلود تو مسیر بازی ولی هر کاری میکنم با کرک 1.2 وارد بازی نمیشه و همون کرک قبلی میریزم میاد و دیتا پک رو هم 1 میزنه کمک کنید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با اینکه خیلی حال میده هر چی بیشتر بازی میکنم مشکلات بیشتر میزنه بیرون :D

داوری بشدت افتضاحه! یعنی قشنگ افتضاحم رد کرده :D من از اولین فوتبالا گرفته تا اینجا بازی کردم به جرئت میتونم بگم داغون ترین فوتبال از این نظر همینه!
کارت دادنش واقعا رو اعصابه! توی هر بازی من حداقل یک دونه قرمزی دارم اونم اکثرش وسط زمین کارت قرمز میده :|

هر کسی یکمم فوتبال واقعی دیده باشه میدونه فقط طی یک موارد خاص وسط زمین کارت قرمز میدن مثل جفت پا رفتن یا تکل های خطرناک و دعوا شدن و ...! حالا اینجا وسط زمین میام توپو با تکل بگیرم یارو جاخال میده میخوره به پاش یک دفعه میاد کارت قرمز در میاره :| شاید 75% از قرمزایی که گرفته وسط زمین گرفته باشم شایدم بیشتر !!!!!!!!! :D
کارت زردم که فرتو فرت هر خطایی میشه میده :D

باگای انیمیشنیشم باز توی این قضیه دخیله! اون دفعه کاملا سالم رفتم توپو از یک بازیکن گرفتم بعد بازیکنه هنوز فک میکرد توپ دست اونه برا همین شوت زد بجای اینکه پاش به توپ بخوره خورد به من از آخر انداخت خودشو داور اومد کارت دومو داد اخراج :| من قشنگ بازی رو Stop کرده بودم تا 5 دقیقه روی این حالت: :|
یا مثلا تو محوطه جریمه تکل میکنم تا توپو بگیرم توپو شوت میکنه میره تو دستای دروازبان بعد پا من میخوره بهش میاد پنالتی میگیره :| :D وات د فاز؟ :D

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
یکی از سایتا که اسمشو نمیگم دانلود هاس یه کرک گذاشته آنلاین کسی میدونه داستانش چیه کسی امتحان کرده؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
با اینکه خیلی حال میده هر چی بیشتر بازی میکنم مشکلات بیشتر میزنه بیرون :D

داوری بشدت افتضاحه! یعنی قشنگ افتضاحم رد کرده :D من از اولین فوتبالا گرفته تا اینجا بازی کردم به جرئت میتونم بگم داغون ترین فوتبال از این نظر همینه!
کارت دادنش واقعا رو اعصابه! توی هر بازی من حداقل یک دونه قرمزی دارم اونم اکثرش وسط زمین کارت قرمز میده :|

هر کسی یکمم فوتبال واقعی دیده باشه میدونه فقط طی یک موارد خاص وسط زمین کارت قرمز میدن مثل جفت پا رفتن یا تکل های خطرناک و دعوا شدن و ...! حالا اینجا وسط زمین میام توپو با تکل بگیرم یارو جاخال میده میخوره به پاش یک دفعه میاد کارت قرمز در میاره :| شاید 75% از قرمزایی که گرفته وسط زمین گرفته باشم شایدم بیشتر !!!!!!!!! :D
کارت زردم که فرتو فرت هر خطایی میشه میده :D

باگای انیمیشنیشم باز توی این قضیه دخیله! اون دفعه کاملا سالم رفتم توپو از یک بازیکن گرفتم بعد بازیکنه هنوز فک میکرد توپ دست اونه برا همین شوت زد بجای اینکه پاش به توپ بخوره خورد به من از آخر انداخت خودشو داور اومد کارت دومو داد اخراج :| من قشنگ بازی رو Stop کرده بودم تا 5 دقیقه روی این حالت: :|
یا مثلا تو محوطه جریمه تکل میکنم تا توپو بگیرم توپو شوت میکنه میره تو دستای دروازبان بعد پا من میخوره بهش میاد پنالتی میگیره :| :D وات د فاز؟ :D
خو مگه مجبوری تک بری ؟ :D
داوری بازی خیلی بهتر شده کافیه با 2014 مقایسه کنی خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنی :D اینجا فقط تو کارت دادن کمی رو به بالا مشکل داره :D ولی 2014 خدای باگ بود داوریش :| ینی ی کارایی میکرد که آدم میخواست با سر بره تو مانیتور :| سیستم تکل زنی از تو 2014 به این ور مشکل پیدا کردش (به خاطر عوض کردن موتور و انمیشنای بازی) موقع تک رفتن یـ جوری میرف رو پا طرف که انگار میخواست پاشو قلم کنه :|:D اینجا هم همینجوره :| ولی خوب میشه قلق گیری کرد کی و چه وقت تکل زد و حتی یـ کارتم نگرفت (با دفاع کردن اصولی البته :D)

آخرین ویرایش:

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
سلام بر شماها .
من دنبال گزارشگر ترکیه واسه pes 2015 هستم کسی میتونه کمکم کنه خیلی گشتم ولی پیدا نکردم تو ۲۰۱۳ بود ولی واسه ۲۰۱۵ هر چی سدچ کردم چیزی پیدا نکردم

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خو مگه مجبوری تک بری ؟ :D
داوری بازی خیلی بهتر شده کافیه با 2014 مقایسه کنی خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنی :D اینجا فقط تو کارت دادن کمی رو به بالا مشکل داره :D ولی 2014 خدای باگ بود داوریش :| ینی ی کارایی میکرد که آدم میخواست با سر بره تو مانیتور :| سیستم تکل زنی از تو 2014 به این ور مشکل پیدا کردش (به خاطر عوض کردن موتور و انمیشنای بازی) موقع تک رفتن یـ جوری میرف رو پا طرف که انگار میخواست پاشو قلم کنه :|:D اینجا هم همینجوره :| ولی خوب میشه قلق گیری کرد کی و چه وقت تکل زد و حتی یـ کارتم نگرفت (با دفاع کردن اصولی البته :D)
تکل خیلی چیز مهمیه :D
من با 2014 مقایسه نمیکنم! من با فیفا 14 یا PES های قدیم مقایسه میکنم :D چون این بعد از 3-4 سال اولین PES ـی بود که حال کردم باهاش و هر روز خیلی بازی میکنم چون گیم پلیش خیلی خوب شده ولی 2014 چون حال نکردم مهمم نبود برام :D

جمله آخرتم باید بگم همونم شانسیه آخه :D میشه جوری زد که اصلا خطا نشه ولی همونم بعضی مواقع میاد تکل میزنه پاهاشو باز میکنه با اینکه دقیق نشونه گرفتی روی توپ یک پاش میره رو پای چپ طرف این پای دیگت میره روی پای راست طرف، توپ میمونه اون وسط از آخر میاد خطا میگیره کارتم میده :| :D
من فقط همین برام جای سواله با این همه تجربه فوتبال سازی هیچ معیاری برای کارت دادن توی مناطق مختلف زمین براش تعریف نشده! همون کارتی که توی محوطه جریمه و وسط یک حمله مهم میده همونو وسط زمین که بازی آرومه میده اصلا برا داور براش تعریف نشده که در چه جایی باید کارت زرد بده چه جایی قرمز :D داوره هر چی ببینه مهم نیست وضعیت بازی چجوری باشه سریع کارت میده :D

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
ارزش داره اورژینال بخریم
انلاینش چطوریاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز بازی آنلاین با افلاین اصلا و ابدا قابل مقایسه نیست. مثل این میمونه که یه آدم مرده رو از نظر کارایی با یک آدم زنده مقایسه کنی! من خودم کال آف میزنم. از وقتی که نسخه ی اورجینال می خرم دیگه هیچ وقت افلاین بازی نکردم حتی اگه اینترنتم قطع بشه هم باز افلاین نمی زنم. اگه قیمت بازی هاش 10 برابر هم بشه باز هم نسخه اصل رو میخرم. واسه کسی که خوره بازیه 100 یا 150 تومن پولی نیست . پول یه شلوار میشه!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
تکل خیلی چیز مهمیه :D
من با 2014 مقایسه نمیکنم! من با فیفا 14 یا PES های قدیم مقایسه میکنم :D چون این بعد از 3-4 سال اولین PES ـی بود که حال کردم باهاش و هر روز خیلی بازی میکنم چون گیم پلیش خیلی خوب شده ولی 2014 چون حال نکردم مهمم نبود برام :D

جمله آخرتم باید بگم همونم شانسیه آخه :D میشه جوری زد که اصلا خطا نشه ولی همونم بعضی مواقع میاد تکل میزنه پاهاشو باز میکنه با اینکه دقیق نشونه گرفتی روی توپ یک پاش میره رو پای چپ طرف این پای دیگت میره روی پای راست طرف، توپ میمونه اون وسط از آخر میاد خطا میگیره کارتم میده :| :D
من فقط همین برام جای سواله با این همه تجربه فوتبال سازی هیچ معیاری برای کارت دادن توی مناطق مختلف زمین براش تعریف نشده! همون کارتی که توی محوطه جریمه و وسط یک حمله مهم میده همونو وسط زمین که بازی آرومه میده اصلا برا داور براش تعریف نشده که در چه جایی باید کارت زرد بده چه جایی قرمز :D داوره هر چی ببینه مهم نیست وضعیت بازی چجوری باشه سریع کارت میده :D

من تو محوطه ی جریمه خطا کردم، پنالتم گرفت ولی کارت نداد!! مهم نیته!! این داوره نیتو میبینه تصمیم میگیره!!o:-):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر