Pro Evolution Soccer 2015 | PC

dne1lgab7gmsv8q25w3b.jpg
واسه این بازی تاپیک نداشتیم..کلی گشتم:dاگه تکراری بود پاک کنید!!

>> نسخه ی جدید شبیه ساز فوتبال تحت عنوان PES 15 قراره که سیزدهم نوامبر سال جاری (22 آبانماه) برای PS4-Ps3/Xbox1-Xbox360 و PCمنتشر بشه.!!

نکته ی قابل توجه این نسخه سیستم پیشنهادیشــه که یه جورایی نسل هشتم رو زیر سوال برده بااین مشخصاتش:

حداقل سیستم موردنیاز:

• [*=left]Processor: Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 240
    [*=left]RAM: minimum 1 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia Geforce 6800 / ATI Radeon x1300 / Intel HD 2000, minumum of dedicated memory 512 MB
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.
سیستم پیشنهادی:

• [*=left]Processor: Intel Core i3 2010 / AMD Phenom X4 925
    [*=left]RAM: 2 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia GTX 560Ti / Radeon 6800, minimum of dedicated memory 1 GB VRAM
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.

همونطور که مشاهده میکنید سیستم معمولی هم اگر داشته باشید بازی رو بالا میاره بااینحال عکسهای منتشر شده از بازی نوید بخش یک خروجی خیلی عالی از گرافیک بازی روی PC میدن:
21bfa1c4269b1.png
نمایی از استادیوم ها:

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
@Jackdaw
کاوره بازی و دموی بازی مربوط به Gotze و تیمه بایرن مونیخه ولی به یمن لایسنس نبودنه بوندس لیگا این تیم تو بازی نیست که خاکتوسرشون
هستش خوبم هستش در واقع قوی ترین تیم بازیه (5 ستاره) داخل لیگای متفرقس باید بگردی دنبالش ....
لایسنس نبوده تیم ها،آرم ها و...
فقط یـ لیگ انگلیسه که اونم ضعف محسوب نمیشه چون کاری از دست کونامی بر نمیاد EA ـست که باید لطف کنه و لیسانسش رو بده به کونامی که عمرا این کارو بکنه !
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امسال به نظر میاد که وقت کم اوردن واسه پورت PC چون بازی خیلی ناقص تر از این حرفاست (گرافیک ، گزارشگر بازی ، انمیشنا و ...)

آخرین ویرایش:

M E T A L

کاربر سایت
Dec 1, 2013
30
منم بازی کردم..!!

نکات مثبت:
فریم زیره 30 نمیاد ولی باز لگ داره حتی در فریمهای 50 الی 60!!
گرافیکه بازی اونقدر هم که میگن بد نیست..!! واسه شبیه ساز فوتبال مورد قبوله.
هوش مصنوعی خیلی زیاد شده..2 ساعت بازی کردم تقریبن دیگه با اون الگوریتم های PEs 13 یا 14 بخواید حمله کنید بی نتیجه میمونید.. باید منطقی بازی کنید.
ID بازیکنا مخصوصن بازیکنای مشهور عالی در اومده.
اون حرکاتی که در نسخه های قبل خطا محسوب نمیشدن، تواین نسخه اعمال میشن..!!
خسته شدنه بازیکنا بعد از 60 دقیقه مشهوده..
احساسات بیشتری در چهره ی بازیکنا موج میزنه..
فیزیکه توپ و چمن خیلی خوب بوده تااینجا..

هنوز Master League و Become A Legend رو بازی نکردم..

نکاته منفی:

کاوره بازی و دموی بازی مربوط به Gotze و تیمه بایرن مونیخه ولی به یمن لایسنس نبودنه بوندس لیگا این تیم تو بازی نیست که خاکتوسرشون;;)
اون دوتا گزارشگر از 13 تابحال همون متن مسخره رو هرسال دارن اجرا میکنن...دو سه خطه جدید به گزارششون اضافه شده..انصافن گزاش گرهای FifA خیلی هیجان انگیز ترن.

تماشا چیای همیشگی و انیمیشن های مسخرشون....
نبوده زمینه برفی...!!
لایسنس نبوده تیم ها،آرم ها و...
توپ های تکراری...

درکل بازیه خوبیه..از PES 13 یک درجه ضعیفتر و از PES 14 خیلی بهتره...!! همینو درنظر داشته باشید و بازی کنید مشکلی پیش نمیاد..!!
فعلن همینارو داشته باشید تا بریم مکاشفه کنیم !!!...!!!:>

ینی انصافا این 2 تا مورد رو خیلی خوب اومدی عکس گوتزه و بایرن هست و بوندس لیگا نیس. خیلی کار کردن بایرن رو ساختن انداختن تو ردیف دیگر باشگاه ها اگه نه حالا حالاها من باس سنتور میزدم تا پچ بیاد.
گزارش رو هم که نگو همش همون صحبت های تکراری اگر دقت کرده باشید در حالتی که شما 3 تا تعویضتون رو انجام نداده باشید
گزارشگر تو همه بازی ها تقریبا بین دقایق 61-63 به تعویض نکردن تیم شما اشاره میکنه :| این چیز جدیدیه البته تو این نسخه اضافه کردن ولی خوب هر بازی
دقیقا تو همون تایم گفتنش رو اعصابه. یه جوری شده هم نمیه دوم که شروع میشه فکرم پیشه گزارشگره که الان میگه الان میگه :D
یکی نیس یه این کونامی بگه خب لعنتی حال نداری بازی نساز. یکم وقت بزار یکم هزینه کن به پلیرها احترام بزار:|

همین مونده بود از این سایتی که دوستمون معرفی کرد گزارش جواد خیابانی رو هم دانلود کنیم بریزیم روش. دیگه Noore Ala Noor میشه
.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
@Jackdaw

هستش خوبم هستش در واقع قوی ترین تیم بازیه (5 ستاره) داخل لیگای متفرقس باید بگردی دنبالش ....

فقط یـ لیگ انگلیسه که اونم ضعف محسوب نمیشه چون کاری از دست کونامی بر نمیاد EA ـست که باید لطف کنه و لیسانسش رو بده به کونامی که عمرا این کارو بکنه !
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امسال به نظر میاد که وقت کم اوردن واسه پورت PC چون بازی خیلی ناقص تر از این حرفاست (گرافیک ، گزارشگر بازی ، انمیشنا و ...)

بایرن مونیخ بااین عظمت باید تو لیگ متفرقه بگردم دنبالش؟؟:| نمیگردم تا یه پچ درست حسابی بیاد از تو بوندس لیگا میرم سراغش..!

M E T A L

کاربر سایت
Dec 1, 2013
30
بایرن مونیخ بااین عظمت باید تو لیگ متفرقه بگردم دنبالش؟؟:| نمیگردم تا یه پچ درست حسابی بیاد از تو بوندس لیگا میرم سراغش..!

دوست عزیز این رو یک چک بکن
البته از این فایل های سیو هستش باز سوء تفاهم نشه :

PES 2015 Super Patch v2.0 By WojtaZ - PES Patch

ظاهرا بوندس لیگا رو اضافه کرده!

اینم لینک مستقیمش اگه به کارت میاد

ِDownload

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
سلام من هم بازی رو بازیش کردم و در کل هم به قول بچه ها فن فیفام میشه گفت بازی با گیم پلی خوب ولی جزییات بسیار ضعیفه اگه گیم پلی رو از pes بگیری هیچی نداره در کل من راضی بودم ولی سالها با فیفا فاصله داره

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
دوستان امروز تو گوگل به طور اتفاقی یه جا رو پیدا کردم چیزهای جالبی برای pes 2015 گذاشته مثل گزارشهای فارسی یا پچ لیگ برتر و استادیوم ازادی بره من خیلی جالب بود شما هم امتحان کنید دانلود پچ برای 2015 PES
شما یه نگاه به تاریخ مطلب بکن سه شنبه 18 شهريور اون زمان هنوز بازی نیومده بوده چجوری پچش اومده بعد الان یک هفته از عرضه گذشته هنوز پچ کامل لایسنس نیومده یا بوندس لیگا ندارن یا تیمهای ملی رو هنوز دوست نکردن اونموقع چجوری میشه که گزارشهای استاد خیابانی رو هم اماده کرده باشن ،منطقی بنگر
چرا دوربینا رو اعصابه تو become a legend

چرا عین فیفا نمیشه با دکمه های جهتی یکی دو پا زد
چرا بازیکنا بعد دقیقه 60 نیروشون کامل صفر میشه،اخه این چه وضعشه

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خواستم امشب نسخه بلک باکس بازی رو دانلود کنم یه کم بخندم بهش گفتم گور بابای 3 گیگ حجم حداقل بساط خنده امون جور باشه ببینیم این همه کل کل کردن باهامون چه بازیی هست این ، نظراتو که خوندم کلا منصرف شدم ... بهترین نسخه PES به نظر من 2009 و 6 بوده و تمام ...

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
مشکل شماها اینه که میخواین بازی آسونو راحتو سریع باشه،نه شبیه ساز!
pes 13 مزخرفترین بازی کونامی بود،چون خیلی آسون بود،پر از باگ،معمولا پلیرهای نوب از 13 تعریف میکنن!
نسخه 15 رو دو نفره بازی کنید تا ببینید چقد لذت داره یا حتی آنلاین،البته نه با افرادی مثه خودتون که حتی زحمت نمیدن تاکتیکی بچینن و فقط یه رئال بارسلونا برمیدارنو استارت!
بازی هنوز اشکالات زیادی داره ولی بنظرم بهترین نسخه pes هستش!همه کار میشه کرد به لطف منوهای ترکیب چینی!
بحث لایسنسو این داستانا هم یه چیز کاملا الکیه چون همه ما میدونیم کونامی نمیتونه لایسنسو از فیفا بگیره هرسالم هی تکرار میکنیم!گرچه که با یکی دوتا پچ معتبر همش حل میشه.
چیزی که واسه شبیه ساز فوتبال مهمه فقط گیم پلی هستش!من نه صحنه آهسته میبینم نه انیمیشنهای دیگه بازی چون همش بعد یه مدت تکراری میشه و فقط خود بازی میمونه!

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
pes 13 مزخرفترین بازی کونامی بود،چون خیلی آسون بود،پر از باگ،معمولا پلیرهای نوب از 13 تعریف میکنن!
نسخه 15 رو دو نفره بازی کنید تا ببینید چقد لذت داره یا حتی آنلاین،البته نه با افرادی مثه خودتون که حتی زحمت نمیدن تاکتیکی بچینن و فقط یه رئال بارسلونا برمیدارنو استارت!
بازی هنوز اشکالات زیادی داره ولی بنظرم بهترین نسخه pes هستش!همه کار میشه کرد به لطف منوهای ترکیب چینی!
بحث لایسنسو این داستانا هم یه چیز کاملا الکیه چون همه ما میدونیم کونامی نمیتونه لایسنسو از فیفا بگیره هرسالم هی تکرار میکنیم!گرچه که با یکی دوتا پچ معتبر همش حل میشه.
چیزی که واسه شبیه ساز فوتبال مهمه فقط گیم پلی هستش!من نه صحنه آهسته میبینم نه انیمیشنهای دیگه بازی چون همش بعد یه مدت تکراری میشه و فقط خود بازی میمونه!

نه داداش چرا فکر می کنی اون چیزی که شما می گید درسته؟
خوده سایت سایت پچ pesedit گفته این pes15 خیلی متفاوت هستش با نسخه ps4 می گه ما نمی تونیم براش پچ بدیم بیرون
کلا دارن به شعور pc توهین می کنه بحص سره اینه شما تا 1 سال نمی تونید دیگه ادامه بدید خسته کننده میشه نه گرافیکی نه بخشهای اضافی هیچی نداره اولش براتون تازیگی داره ولی بعداز 3 ماه به حرف من می رسید. چیزی نداره اخه

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد

من نوب بودم نمیدونستم:))

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
اینو از کجا گیر اوردی؟ بخدا همین 2009 برای pc از همش بهتره

یک 2015 دادن بیرون گرافیکش از 2009 پایینتره گیم پلی 2009 بهتره خوب ما همون 2009 داشتیم امدن سره مارو گول بمالند تازه چی بشینیم پچ کونامی طی چند ماه برای 2015 بیاد خوب همین 2009 پچ کونامی کاملی داره دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر