Pro Evolution Soccer 2015 | PC

dne1lgab7gmsv8q25w3b.jpg
واسه این بازی تاپیک نداشتیم..کلی گشتم:dاگه تکراری بود پاک کنید!!

>> نسخه ی جدید شبیه ساز فوتبال تحت عنوان PES 15 قراره که سیزدهم نوامبر سال جاری (22 آبانماه) برای PS4-Ps3/Xbox1-Xbox360 و PCمنتشر بشه.!!

نکته ی قابل توجه این نسخه سیستم پیشنهادیشــه که یه جورایی نسل هشتم رو زیر سوال برده بااین مشخصاتش:

حداقل سیستم موردنیاز:

• [*=left]Processor: Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 240
    [*=left]RAM: minimum 1 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia Geforce 6800 / ATI Radeon x1300 / Intel HD 2000, minumum of dedicated memory 512 MB
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.
سیستم پیشنهادی:

• [*=left]Processor: Intel Core i3 2010 / AMD Phenom X4 925
    [*=left]RAM: 2 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia GTX 560Ti / Radeon 6800, minimum of dedicated memory 1 GB VRAM
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.

همونطور که مشاهده میکنید سیستم معمولی هم اگر داشته باشید بازی رو بالا میاره بااینحال عکسهای منتشر شده از بازی نوید بخش یک خروجی خیلی عالی از گرافیک بازی روی PC میدن:
21bfa1c4269b1.png
نمایی از استادیوم ها:

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من این افزونه SweetFX اونی که 200kb هستش SweetFX PES 2015 BY DamiDev رو دانلود کردم وریختم توی پوشه بازی تفاوت های که کرد:
1-چمن ورزشگاها بهتر میشه
2-چهره بازیکنان و مخصوصا تماشاچیان خیلی بهتر میشه
3-کلا رنگ بازی عمق مشکیش بیشتر میشه یک جورای مثل فیفا

در کل واقعا خوب هستش و به دوستان پیشنهاد میشه

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
من این افزونه SweetFX اونی که 200kb هستش SweetFX PES 2015 BY DamiDev رو دانلود کردم وریختم توی پوشه بازی تفاوت های که کرد:
1-چمن ورزشگاها بهتر میشه
2-چهره بازیکنان و مخصوصا تماشاچیان خیلی بهتر میشه
3-کلا رنگ بازی عمق مشکیش بیشتر میشه یک جورای مثل فیفا

در کل واقعا خوب هستش و به دوستان پیشنهاد میشه

اگه می تونی یه تصویر بذار...

Mamad_Chelsea

کاربر سایت
Jul 15, 2013
1,296
نام
محمد
مثل اینکه تیم سازنده پچ pesedit امسال برنامه ای واسه ساختن پچ برای PES ندارن و گیمرها باید به فکر پچ های دیگه باشن!

PESEdit 2015 Patch 1.0 - News, Download and Release For PES 2015 Version

According to twitter account, pesedit team will not make any patch this year.

QUESTION : There will be PESEdit patches this year?
ANSWER : We are not planning to release any patches this year.

MrGaga

کاربر سایت
Jul 6, 2011
130
بچه ها من بازیو نصب کردم تو بازی میرم واسم تیک میزنه حتی رو رزلوشن 600*800, سیستم هم اینه:

رم:4

core i3 :cpu

گرافیک:Geforce Gt 220

یه چیز دیگه هم هست امکان داره از آپدیت دریور گرافیکی باشه؟ آخه خیلی وقته درایو گرافیکی رو آپدیت نکردم

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
بچه ها من بازیو نصب کردم تو بازی میرم واسم تیک میزنه حتی رو رزلوشن 600*800, سیستم هم اینه:

یه چیز دیگه هم هست امکان داره از آپدیت دریور گرافیکی باشه؟ آخه خیلی وقته درایو گرافیکی رو آپدیت نکردم

این بازی سیستم موردنیازش تو پست 1 ذکر شده...سیستم اگر واسه 5-6سال پیشم باشه باید راحت بالا بیاردش..

مثل اینکه تیم سازنده پچ pesedit امسال برنامه ای واسه ساختن پچ برای PES ندارن و گیمرها باید به فکر پچ های دیگه باشن!

PESEdit 2015 Patch 1.0 - News, Download and Release For PES 2015 Version

همه ی کیف PEs به همون پچیه که میدن.. اونجا که گفته باید به فکر پچ های دیگه باشن یعنی چی؟؟ پچ بازی رو همین Pes Edit میسازه دیگه:-/

Mamad_Chelsea

کاربر سایت
Jul 15, 2013
1,296
نام
محمد
همه ی کیف PEs به همون پچیه که میدن.. اونجا که گفته باید به فکر پچ های دیگه باشن یعنی چی؟؟ پچ بازی رو همین Pes Edit میسازه دیگه
گروه های دیگه هم هستن که پچ میسازن واسه PES.مثلا الان برای بازی Patch Tuga Vicio v0.2 اومده که واسه یه گروه دیگست!

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
اینو از کجا آوردی؟ این بلک باکس نیست :D
نسخه بلک باکس حجمش 3.3 گیگه! نسخه KaOs ـم همون 3.3 گیگه که هیچ فرقی این دوتا با هم ندارن!
سایت رسمیش

KaOs هم گروه با تجربه ایه و من خیلی وقته دارم ازش بازی میگیرم اندازه بلک باکس تاحالا ازش گرفتم و کاملا قابل اعتماده!
بلک باکس فقط الکی معروف شده وگرنه بقیه گروه ها هم به همون اندازه ماهرن و KaOs در بیشتر موارد فشرده سازی سنگین تری انجام میده و حجمو کمتر میکنه!

میدونم KaOs گروهه خیلی عالی ایه..بازیاش رو خوب ریپ میکنه..از لینک زیر عکس دادم..
آقایون نسخه ی بلک باکس سالمه؟؟ تو نظراته لینکه بالا نوشته شده یکی از فایلها خرابه...:-/ بعد گفتن سالمه..من موندم دانلود کنم یا نه؟

mobinigi

کاربر سایت
Jul 7, 2011
5
نام
Mobin IGI
میدونم KaOs گروهه خیلی عالی ایه..بازیاش رو خوب ریپ میکنه..از لینک زیر عکس دادم..
آقایون نسخه ی بلک باکس سالمه؟؟ تو نظراته لینکه بالا نوشته شده یکی از فایلها خرابه...:-/ بعد گفتن سالمه..من موندم دانلود کنم یا نه؟

سلام . نه من چند بار توضیح دادم توی کامنت ها . خرابه کلا از 4 تا سایت دیگه هم تست کردم . نسخه Blackbox خرابه . باید منتظر فیکس باشید

BlackSound

کاربر سایت
Sep 30, 2014
4
دوستان تنظیمات دسته pes15رو چطوری میشه مثل pes13 تنظیم کرد؟یعنی بالا عمقی راست سانتر چپ شوت پایین پاس

از داخل فایل ستینگ تنظیمش میکنم اما تو بازی اعمال نمیشه ..اعصابمو خرد کرد

در ضمن چرا تیمهایی مثل رئال مادرید نیس ؟ پچ 68 مگی Patch.v1.0.2 رو هم نصب کردم. پیراهنای تیمهای انگلیسی هم کلا طبق معمول به جز یونایتد رنگشون یه چیز دیگست

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد

عزیز گرافیکت خیلی پایینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر