Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
ما آخر نفهمیدیم بازی قراره ارکیدی بشه؟هر کی یه چیزی میگه!
راستی من درباره ی دروازه بانیش شنیدم که درست میشه؟داریم همچین چیزی؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,085
نام
M o h A M a d
اولین تریلر از گیم پلی بازی:
Pro-Evolution-Soccer-pes-250x140.jpg

SD
HD

barcapolis

کاربر سایت
Jun 8, 2012
19
نام
امیر
من باز هم PES امیدی ندارم pes 12 که عذاب به تمام معنا بود خدا کنه حداقل اگه 2013 رو عالی مثله فیفا عالی نمیزنن حداقل قابل تحمل باشه

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من باز هم PES امیدی ندارم pes 12 که عذاب به تمام معنا بود خدا کنه حداقل اگه 2013 رو عالی مثله فیفا عالی نمیزنن حداقل قابل تحمل باشه

چرا 12 غیر قابل تحمل بود؟!

---------- نوشته در 07:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 AM ارسال شده بود ----------

بازی کی به بازارای ما خواهد آمد؟!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

خداییش خیلی توی گیم پلی ایراد داشت یه جاهایی واقعا اعصاب خورد کن بود مخصوصا پا به توپ بازیکنا که یهو کپ میزد وای میستاد

قبول دارممممممممممم!! طرف یه پاس تو عمق میداد دفاع یه لحظه پاک وایمیستاد و هیچ ... مهاجم تک به تک میشد!!! شوت هاش هم ... غیر از اینا هم مشکلی داشت؟!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,812
نام
Masoud

خداییش خیلی توی گیم پلی ایراد داشت یه جاهایی واقعا اعصاب خورد کن بود مخصوصا پا به توپ بازیکنا که یهو کپ میزد وای میستاد

این مشکل رو تو نسخه پی سی نداره ...

نمیدونم چرا تو کنسول هی بازیکنی که توپ دستشه و داری باهاش میدویی وای میسه دوباره راه میره ...
البته با آنالوگ اینجوریه ، با دکمه ها درسته ...

barcapolis

کاربر سایت
Jun 8, 2012
19
نام
امیر
به امید این که شاهد یه نسخه ی فوق العاده باشیم و امسال هم یه فیفای فوق العاده بازی کنیم هم یه pes مشتی بزنیم. خوب بودن این دو به نفع گیمرهاست

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این مشکل رو تو نسخه پی سی نداره ...

نمیدونم چرا تو کنسول هی بازیکنی که توپ دستشه و داری باهاش میدویی وای میسه دوباره راه میره ...
البته با آنالوگ اینجوریه ، با دکمه ها درسته ...

والا من در این مدتی که pes12 ردم تا حالا ندیدم بازیکنی که توپ دستشه یهو وایسته!! همه اینو میگن؟!

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 PM ارسال شده بود ----------

به امید این که شاهد یه نسخه ی فوق العاده باشیم و امسال هم یه فیفای فوق العاده بازی کنیم هم یه pes مشتی بزنیم. خوب بودن این دو به نفع گیمرهاست

این صحبتت در حد اونایی بود که میگن : نه پرسپولیس نه استقلال فقط تیم ملی! دمت گرم!

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال

barcapolis

کاربر سایت
Jun 8, 2012
19
نام
امیر

این صحبتت در حد اونایی بود که میگن : نه پرسپولیس نه استقلال فقط تیم ملی! دمت گرم![/QUOTE]
راستش من خودم فن فیفا هستم ولی خوب کدوم گیمری رو سراغ داری از دوتا گیم که باهم رقابت دارن بدش بیاد یک کلام رقابت تنگانگ این دوتا عشق و حال بیشتر ما. اگه بد میگم بگو بد میگم... ولی مثالت خیلی مشتی بود دمت گرم:))

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بازم فیفا در جایگاه اول قرار داره.pes رو باید درشو تخته کنن.

راستی میدونین چرا PC باز ها از FIFA بدشون میاد و میگن فقط و فقط PES؟

جواب:چون FIFA تو PC همون FIFA ـی نیست که ما تو X360 یا PS3 بازی مکنیم.من خودم الان بازی FIFA 12 رو روی PC و X360 دارم.میتونم بگم FIFA رو PC از PES 2008 کمتره.گرافیکش مزخرف.یعنی 2 برای گرافیکش.

ولی برعکس PES تو PC از FIFA تو PC بهتره ولی بازم رو X360 , PS3 یه چیز دیگس.FIFA که با واقعیت مو نمیزنه.همینو بس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر