Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سلام دوستانی کسی میتونه زحمت یه لینک برای دانلود Data Pack 3 بگذاره،پیر شدم بسکه به در بسته خوردم8-|:-<

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
سلام دوستانی کسی میتونه زحمت یه لینک برای دانلود Data Pack 3 بگذاره،پیر شدم بسکه به در بسته خوردم8-|:-

شما فقط و فقط به صورت اینترنتی از طرق کنسول باید به شبکه LIVE وصل شی و از اونجا وارد بازی که شدی از قسمت INFORMATION فایل DATA PACK 3 رو دانلود کنی.

به صورت فایل جدا این امکان وجود نداره.

Nima2300

کاربر سایت
Dec 24, 2012
29
data pack 3

من data pack 3 رو دانلود کردم و موقع شروع هم نشون میده که اومده اما من تغییری نمیبینم.تایتل هم کردم و ۲۳۰ مگ دانلود شد ولی نه پرچما درست شده نه تیما مت دورتمند اضافه شدن.چه کنم؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
من data pack 3 رو دانلود کردم و موقع شروع هم نشون میده که اومده اما من تغییری نمیبینم.تایتل هم کردم و ۲۳۰ مگ دانلود شد ولی نه پرچما درست شده نه تیما مت دورتمند اضافه شدن.چه کنم؟

data pack ها کارشون فقط اپدیت کردن یکسری کفش توپ جدید صورت اصلاحی بازیکنان و یکسری ورزشگاه به بازی هست.

اونی که شما اسمشو میزاری تغییرات در لباس و پرچم تیمها اسمش پچ هست و نه data pack که فکر کنم در چند صفحه قبل دوستان اپشن فایل مربوط به تغییرات رو در بازی گذاشتن و اموزشش هم هست یه سر بزن میفهمی چی به چیه.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
سلام
امشب داشتم با یه موجود قسمت آنلاین PES competition رو بازی میکردم.دفعه اول که خودکار حریف پیدا کرد این موجود حریفم شد(welcomTugboat0) دقیقه 80 گل رو زدم و وقتی خواست توپ تو وسط میدون شروع شه یه 10 ثانیه ای بازی رو شروع نکرد و وقتی بازی رو شروع کرد پینگ به طرز عجیبی رفت بالا و اخطار کیفیت کم سیگنال داد و بازی بدون اینکه برنده ای داشته باشه کنسل شد منم گفتم از شانس بد من بود ولی بار دوم بازم این یارو به پستم خورد و بازم وقتی عقب افتاد همون قضیه تکرار شد و در کمال تعجب بار سوم هم همین جور(طرف احتمالا ایرانی بوده که هی به پست من میخورد) منم کلی فوحش با ادب واسش فرستادم و در جواب اونا واسم اینو فرستاد(amatur) طرف خیلی هم پررو تشریف داشت.حالا خواستم ببینم میشه کاری کرد یا نه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
امشب داشتم با یه موجود قسمت آنلاین PES competition رو بازی میکردم.دفعه اول که خودکار حریف پیدا کرد این موجود حریفم شد(welcomTugboat0) دقیقه 80 گل رو زدم و وقتی خواست توپ تو وسط میدون شروع شه یه 10 ثانیه ای بازی رو شروع نکرد و وقتی بازی رو شروع کرد پینگ به طرز عجیبی رفت بالا و اخطار کیفیت کم سیگنال داد و بازی بدون اینکه برنده ای داشته باشه کنسل شد منم گفتم از شانس بد من بود ولی بار دوم بازم این یارو به پستم خورد و بازم وقتی عقب افتاد همون قضیه تکرار شد و در کمال تعجب بار سوم هم همین جور(طرف احتمالا ایرانی بوده که هی به پست من میخورد) منم کلی فوحش با ادب واسش فرستادم و در جواب اونا واسم اینو فرستاد(amatur) طرف خیلی هم پررو تشریف داشت.حالا خواستم ببینم میشه کاری کرد یا نه
منم شنيدم از اين كارا ميكنن ولي خودم نديدم konami هم خيلي رو بخش آنلاين pes قوي عمل نكرده و ازين مشكلات هست

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام

منم شنيدم از اين كارا ميكنن ولي خودم نديدم konami هم خيلي رو بخش آنلاين pes قوي عمل نكرده و ازين مشكلات هست

آره بابا خیلی مسخره هست نامردا میان نت رو دستکاری میکنند و اسپید میاد پایین بازی برنده نداره اینجوری =(( توی پی اس 12 که میزاشتی پی سی دانلود بشه خیلی سرعت می آمد پایین خودش قطع میکرد و بدون برنده توی 13 که نمیدونم میشه یا نه اما واقعا ضعیف کار کرده پی اس به نظر من با رفقا بازی کنیم صد شرف داره به خدا

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید دوستان یه سوال داشتم درباره این پچ میخواستم بدونم تو اون آموزش تصویریش مرحله step2 باید تو یو اس بی چی بریزیم که به ایکس باکس وصلش کنیم.اخه من هر کاری میکنم تو بخش storge Devices گزینه CUSTOMISE THE USB to 512 mb نمیاد

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من تا حالا نتونستم از روی ضربه کرنر گل بزنم !!!

راه خاصی داره برای سانتر و گل زدن ؟:-/

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
من تا حالا نتونستم از روی ضربه کرنر گل بزنم !!!

راه خاصی داره برای سانتر و گل زدن ؟:-/

قبل از هر چیز چند ثانیه صبر کنید تا بازیکنان جاگیری کنند و به سمت دروازه حرکت کنن و همین که فهمیدین بازکینان حرکت کردن به سمت دروازه شروع کنید :

برای ضربه کرنر زدن جهت فلش روی بازیکن رو به قسمت کنار تور دروازه حریف تنظیم کنید.

سپس تا نصف و یا کمتر دکمه سانتر را پر کنید.این دیگه بسنگی به بازیکنی که پشت توپ هست داره.

اگه قدرت بازیکن در ارسال سانتر بالا بود تا نصف و اگه نه از نصف کمتر.

بعدش که توپ ارسال شد هنوز نیومده به سمت دروازه دکمه A رو به همراه جهت چپ دسته با هم بگیرید توپ در این لحظه کات دار ارسال میشه و تا رسید دم دروازه تند تند دکمه X رو بزنید تا بازیکن هد بزنه.

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام، دوستان کسی میدونه پچ جدید این بازی واسه نسخه ایکس باکس اومده یا نه؟ اگه اومده کسی لینک دانلودشو داره؟ ببخشید اگه سوال تکراریه، ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر