Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

علي اكبر

کاربر سایت
Nov 25, 2006
38
نام
علي
باید دوربین مخصوص xbox بخری.اگر نسخه pc رو داری میشه از عکس معمولی هم استفاده کنی ولی تو xbox فقط باید با دوربینش از صورتت عکس بگیری

آقا ممنون از اینکه وقت گذاشتید من کینکت دارم یک مقدار بیشتر توضیح بدید روش که چه کاری باید انجام بدم

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان یکی منو راهنمایی کنه ....
من به جز تکل کردن اصلا نمیتونم توپو از حریف بگیرم ...... چیکار باید انجام بدم ؟!!​

؟؟؟؟؟؟

ضمنا چجوری میتون یه دریبل خوب بزنم ؟! اصلا چند نوع دریبل توی این بازی میشه زد ؟؟​

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
؟؟؟؟؟؟

ضمنا چجوری میتون یه دریبل خوب بزنم ؟! اصلا چند نوع دریبل توی این بازی میشه زد ؟؟​
واقعا دریبلاش عالیه اما سخته
یه قسمت اموزشی داره برای همین
همونی که علامت نارنجی دار رو بزن انواع مهارت ها رو یادت میده

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
س.
فعلا دارم روی اپدیت تیم های انگلیس, قرار دادن لیگ برتر . طراحی استادیوم ازادی و.... کار میکنم 80 درصد کار تمام شده و به زودی توسط شرکت پخش میشه ...
حرفم به اون دسته از عزیزانی هست که دارن به دنبال اپدیت این بازی میگردند..هیچ کار اضافی هم لازم نیست فقط با قرار دادن خود گیم و وارد شدن به بازی...نه اپشن فایلی و نه فایل اضافی هست..
coming soon

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
====
من با پسر عمه ام pes 2013 میزنیم اما مشکل من اینه که اون بارسا را برا میداره و من هر تیمی را بر میدارم نمیتونم ببرم مشکل اصلی اینکه مسی رامیزاره نوک و پاس فرار میده و اصلا نمیتونم با هیچ بازیکنی بگیرمش و اصلا هم تو افساید قرار نمیگیره ؟
حالا میخواستم ببینم تو تنظیمات چیزی نیست که دفاع خودکار افساید گیری کنه
یا دکمه ای چیزی نیست بشه جلوی حملاتش را بگیری؟

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
اگر اشتباه نکنم باید گزینه Ofside Trap رو فعال کنی !:-//:)

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام
====
من با پسر عمه ام pes 2013 میزنیم اما مشکل من اینه که اون بارسا را برا میداره و من هر تیمی را بر میدارم نمیتونم ببرم مشکل اصلی اینکه مسی رامیزاره نوک و پاس فرار میده و اصلا نمیتونم با هیچ بازیکنی بگیرمش و اصلا هم تو افساید قرار نمیگیره ؟
یکی از مدافعات رو روی حالت sw بذار و مسی رو توسط مدافع دیگر بار گیری کن البته موقعی هم که میخاد پاس عمقی بده یار مدافعت رو کنترل کن و ببرش عقب تا پس عمقیش پشت دفاعت نیافته و در ضمن موقعی که میخای ترکیبو بچینی دفاعات رو تا ته بیار عقب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر