Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
گلدم دارمdlc رو هم دانلود کردم شاید بخاطر تحریمها وصل نمیشه چون pass codeرو هم دانلود کردم واسه یکی از دوستامم این اتفاق اوفتاده .لطفا چک واطلاع رسانی کنید.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من امروز تونستم نسخه انگلیسی را تهیه کنم و یکی دو ساعتی بازی کردم .
راستش علی رغم اینکه سه ساله ایکس باکس دارم ولی امسال برای اولین بار PES را روی ایکس باکس امتحان کردم ( قبلا همیشه روی PC ) راستش بازی روی پی سی بیشتر حال میداد .
به نظرم بازی یه کم بیحاله و تماشاچی ها و جو بازی خیلی گیمر رو به هیجان نمیاره .
گزارشگر هم که یه جورایی تعطیله و اصلا کاری نداره که بازی چه طور در حال انجام هست ، کلا یک نواخت گزارش میکنه .
حالا یه سوال از دوستانی که بازی رو قبلا هم انجام دادند : الان این نسخه نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت داشته ؟ آخه منظورم اینه اگه پیشرفت داشته تازه شده این ؟پس وای به حال نسخه های قبلیش که .

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
سلام عرض میکنم خدمت همه زحمت کشان.
آقا من دیگه خسته شدم از دست این کونامی !!!
آخه هر دفعه که بازی میده بیرون کلی ناقصه.
مثلا":نام تیم ها درست نیست - لوگوی تیم ها درست نیست - پیرهن تیم ها درست نیست - نقل و انتقالات به روز نیست و ...
من چند روز پیش رفتم Pro Evolution Soccer 2013 خریدم که باز مثله 2011 و 2012 همین مشکلات رو داره !!!
1- اما مشکل اینجاست که با یه آپدیت واسه PC این مشکلات حل میشه اما واسه مایی که Microsoft Xbox 360 Slim 250GB داریم و میخوایم همه این مشکلات برطرف بشه چه جوری باید مثله PC دارها از این آپدیت ها استفاده کنیم ؟؟؟!!!
2- زمانی که PES 2012 بازی میکردیم هرچی منتظر آپدیت رسمی از کونامی وایسادیم نیومد که نیومد. حالا با این شرایط چی کار باید کرد؟؟؟
3- کسی راهی چیزی بلده واسه اینکه ما Xbox 360 دارها دیگه مشکلات بالا رو نداشته باشیم و درکل چه جوری این بازی رو آپدیت کنیم ؟؟؟

البته یه سایت بلدم که انگلیسیه و خیلی به روزه اما راهه حلشو نفهمیدم. لطفا" اگه کسی میتونه ترجمه کنه تا بقیه دوستان هم ازین مشکله چندین ساله رها بشن.
اینم آدرس سایت:
http://www.pespatchs.com/با تشکر...

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
مثلا":نام تیم ها درست نیست - لوگوی تیم ها درست نیست - پیرهن تیم ها درست نیست - نقل و انتقالات به روز نیست و ...
من چند روز پیش رفتم Pro Evolution Soccer 2013 خریدم که باز مثله 2011 و 2012 همین مشکلات رو داره !!!
1- اما مشکل اینجاست که با یه آپدیت واسه PC این مشکلات حل میشه اما واسه مایی که Microsoft Xbox 360 Slim 250GB داریم و میخوایم همه این مشکلات برطرف بشه چه جوری باید مثله PC دارها از این آپدیت ها استفاده کنیم ؟؟؟!!!
2- زمانی که PES 2012 بازی میکردیم هرچی منتظر آپدیت رسمی از کونامی وایسادیم نیومد که نیومد. حالا با این شرایط چی کار باید کرد؟؟؟
3- کسی راهی چیزی بلده واسه اینکه ما Xbox 360 دارها دیگه مشکلات بالا رو نداشته باشیم و درکل چه جوری این بازی رو آپدیت کنیم ؟؟؟

البته یه سایت بلدم که انگلیسیه و خیلی به روزه اما راهه حلشو نفهمیدم. لطفا" اگه کسی میتونه ترجمه کنه تا بقیه دوستان هم ازین مشکله چندین ساله رها بشن.
اینم آدرس سایت:

دوسته عزیز مگه از طریق date pack نمیتونید؟؟؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d

اینم آدرس سایت:

اپشن فایل زیر را ابتدا دانلود کنید :

[FIX FILE] Daymos OPE V1 - PES 2013.rar | Game Front

سپس با توجه به اموزش تصویری زیر بوسیله فلش مموری فایل را به کنسول انتقال دهید تا تغییرات جدید در بازی اعمال شود :

PES 2013 - Xbox 360 Option File Installation Tutorial.flv

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام

اینم آدرس سایت:

اسم و رنگ لباس و لوگوی تیم ها . نقل و انتقلات و هرگونه تغییر دیگه ای که بخواید از طریق edit کردن دستی امکان پذیره .

نیازی نیست مدت ها در انتظار کونامی بشینید من خودم pes 12 رو همون اول که گرفتم طی 2-3 ساعت وقتی که گذاشتم تمام مشکلاتش رو دستی درست کردم و یک سال تمام بازی کردم . تازه قدرت بعضی از بازیکنا رو هم به صلاح دید خودم عوض کردم ! این که دیگه کاری نداره ! وقتی هم که ادیت تموم بشه تغییرات سیو میشه و تا زمانی که سیوش رو پاک نکنید همیشه هست .

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d

سپس با توجه به اموزش تصویری زیر بوسیله فلش مموری فایل را به کنسول انتقال دهید تا تغییرات جدید در بازی اعمال شود :

اینو یادم رفت بگم که قبل از ریختن این آپشن فایل حتما باید DLC ورژن 1 کونامی رو که حجمش 95 مگابایت هست رو دانلود کنید بعدش این آپشن فایل رو اضافه کنید.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
منظورتون از دیتا پک چیه ؟؟؟!!!
یکم بیشتر توضیح بدید لطفا"...

از کجا باید دانلود کنیم؟؟

از گزینه information که وارد بشید گزینه ای وجود داره به نام dlc data pack ...این گزینه رو که انتخاب کردین بر روی گزینه download free بزنید تا فایل دانلود بشه...

این فایل 38 تا تیم جدید + دو تا ورزشگاه جدید رو به بازی اضافه میکنه....

بعدش میتونید اپشن فایلی رو که در بالا گذاشتم به کنسول انتقال بدین که با اینکار لباس تیمها و همینطور نقل و انتقالات بازیکنان بروز میشه .

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
از دوستان کسی تونسته با خرید online pass انلاین بازی کنه؟اخه شنیدم برخی از بچه مشکل داشتن میخام ببینم اگر مشکلی نیست ما هم بریم بخریم

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28

دادا دمت گرم. فقط چند تا سواله دیگه :
1- آین آپشن فایلی که واسه دانلود گذاشتی مطمئن و بدونه باگ هستش ؟؟؟ آخه تاریخ معرفی خوده PES 2013 [FONT=Tahoma, Arial, sans-serif]بیستو سه سپتامبر هستش بعد چه جوری این آپشن فایل تووی 22 سپتامبر ساخته شده ؟؟؟!!! یعنی هنو بازی عرضه نشده آپشن فایلش جلو جلو ساخته شده ؟!!! تووی قسمت دانلود آپشن فایل نوشته: [/FONT]09-22-2012 ![FONT=Tahoma, Arial, sans-serif]
[/FONT][FONT=Tahoma, Arial, sans-serif]2- منظورت از این جملت چیه ؟؟؟: [/FONT]DLC ورژن 1 کونامی رو که حجمش 95 مگابایت هست رو دانلود کنید بعدش این آپشن فایل رو اضافه کنید. از کجا و چه جوری دانلود کنم ؟؟؟

---------- نوشته در 11:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 PM ارسال شده بود ----------

اسم و رنگ لباس و لوگوی تیم ها . نقل و انتقلات و هرگونه تغییر دیگه ای که بخواید از طریق edit کردن دستی امکان پذیره .

نیازی نیست مدت ها در انتظار کونامی بشینید من خودم pes 12 رو همون اول که گرفتم طی 2-3 ساعت وقتی که گذاشتم تمام مشکلاتش رو دستی درست کردم و یک سال تمام بازی کردم . تازه قدرت بعضی از بازیکنا رو هم به صلاح دید خودم عوض کردم ! این که دیگه کاری نداره ! وقتی هم که ادیت تموم بشه تغییرات سیو میشه و تا زمانی که سیوش رو پاک نکنید همیشه هست .

دوست عزیز این راه ها رو خودم بلدم. اما کی وقتشو داره یه هفته بشینه اینا رو تغییر بده !!!

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112

منظورت از این جملت چیه ؟؟؟: DLC ورژن 1 کونامی رو که حجمش 95 مگابایت هست رو دانلود کنید بعدش این آپشن فایل رو اضافه کنید. از کجا و چه جوری دانلود کنم ؟؟؟

بازی رو بذار توی دستگاه بعد که وارد بازی شد وارد داشبورد بشو و روی قسمت توضیحات بازی برو(دکمه x رو روی ایکن درایورت بزن) بعد که یه صفحه اومد برو به قسمت extra و اونجا یه dlc داره که دانلودش رایگانه و 95 مگابایته و به راحتی دانلودش کن و وقتی دانلودش تموم شد یه پیغام میده.به همین راحتی

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من دستگاهم جی نگ هست راهی دیگه ای نیست که به لایو نرم؟؟و همینطور این DLC رو اجرا کنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر