Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بعد از دوران طلایی pes 2009 و وارد شدن fifa 2011 از شکل این بازی معلوم بود که از رقیب همیشگی خودش داره سبقت میگیره در fifa 2012 زیبایی همه آنچه در 2011 پایه ریزی کرده بودند دیده شد در حالی که نسخه رقیب همچون کارتونی که برای شما به سرعت نشان داده شود و چیزی جز سر درد نداشته باشد همه را از جمله pes بازای قدیمی رو آزار میده .

به نظر من اگه pes هم ساختار شکنی میکرد و دوباره تلاش میکرد بعداز دو سری از این بازی شاهکاری را روانه بازار میکرد ( چرا که پتانسیلش رو داره). نمونه این مطلب را میشود در کلوپ ها دید که هنوز بچه ها به pes پلی استیشن 1 علاقه نشون میدن
به هر حال هر سال که میگذره من هم هر دو نسخه را تهیه میکنم و از آن لذت میبرم ولی این کجا و آن کجا

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بازی رو خریدم خراب بود از شانس ما یه عالمم پول پیک دادیم.:| ایشاالا که خوب پیشرفت کرده باشه.همچنان بکام لجند را دوست میداریم.:x

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,083
نام
M o h A M a d
داداش این Online pass برای انلاین بازی کردن یا اپدیت بازی ؟ اخه یکی دیگر هست data pack دفعه های بعد اپدیت بیاد Data pack 2 رو باید بگیریم ؟ Online pass نیازی نیس؟

برای همه چیز online pass میخواد...از دانلود DLC بگیر تا برسه به سرورهای انلاین....

یکبار که کد رو وارد کنی تا همیشه میتونی از تمامیه اپدیتها و سرورهای آنلاین بازی استفاده کنی.

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
برای همه چیز online pass میخواد...از دانلود DLC بگیر تا برسه به سرورهای انلاین....

یکبار که کد رو وارد کنی تا همیشه میتونی از تمامیه اپدیتها و سرورهای آنلاین بازی استفاده کنی.

ابدیتش رایگانه فقط برای لایو بازی کردنش باید کد داشته باشی

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
من 800 تا پوینتم گرفتم pass code رو هم دانلود کردم ولی به لایو وصل نمیشه تا داخل لایو میرم دوباره میاد بیرون ممنون میشم دوستان چک کنند اطلاع رسانی کنند تا دوستان دیگه 800 پوینتشون هدر نره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر