Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

barcapolis

کاربر سایت
Jun 8, 2012
19
نام
امیر
کسی هست بگه اگه بخوایم لیگ بازی کنیم کجا باید بریم؟؟؟؟؟ هر چی منو رو میگردم قسمتی نیست که بشه رفت لیگ کشورهارو انتخاب کرد

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,367
نام
مهدی
منم هر چی میگردم نیست یکی از دوستان هم گفته بود که با مستر لیگ ادغام شده که اصلا همچین چیزی نیست اخه مگه میشه قسمت لیگهاش نباشه من میگم اینی که داریم شاید کامل نباشه.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
منم هر چی میگردم نیست یکی از دوستان هم گفته بود که با مستر لیگ ادغام شده که اصلا همچین چیزی نیست اخه مگه میشه قسمت لیگهاش نباشه من میگم اینی که داریم شاید کامل نباشه.

دوست عزیز انگار شما خبرهای مربوط به ادغام شدن با مستر لیگ رو نخوندین و چون نمیدونید دارید میگید همچین چیزی نیست...

به عکس زیر دقت کنید :

q3579_548055_2784344656131.jpg

همانطور که میبینید اعلام کرده که قسمت لیگ رو حذف کردن و با مستر لیگ ادغام کردن یعنی می تونی از طریق مستر لیگ لیگ بازی کنی....اگه باور نداری به قسمت مستر لیگ برو و اونجا این گزینه مشخصه.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
1,011
نام
محسن
سلام دوستان من امروز بازی رو گرفتم در کماله تعجب دیدم ون پرسی هنوز تو آرسناله و امکان انتخابه ورزشگاه هم وجود نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکل از نسخه ای هست که من گرفتم؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,623
نام
Mehdi
سلام دوستان من امروز بازی رو گرفتم در کماله تعجب دیدم ون پرسی هنوز تو آرسناله و امکان انتخابه ورزشگاه هم وجود نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکل از نسخه ای هست که من گرفتم؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.

راجب ون پرسی شک دارم من نمی دونم امسال رفته توی آرسنال یا نه (اگر امسال رفته درسته - PES همیشه نثل و انتقالات رو زودتر انجام میده )

اما راجب استادیوم ها باید بگم مشکل از نسختون هست

سعی کنید از این شرکتی ها نگیرید به یارو گید از بازار نسخه ی ریلودد رو بیاره

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان خواهشا یکی کمک کنه .

من بازی رو گرفتم و زبان بازی فکر کنم ایتالیایی هست ، با هزار زحمت رفتم تو تنظیمات ولی نمیدونم درست رفتم یا نه .
و فکر میکنم که فقط یه زبان ایتالیایی داره و یه اسپانیایی .
اصلا یه همچین نسخه ایی وجود داره یا من نتونستم زبان انگلیسی رو فعال کنم ؟ به نظرتون برم بازی رو پس بدم ؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوستان خواهشا یکی کمک کنه .

من بازی رو گرفتم و زبان بازی فکر کنم ایتالیایی هست ، با هزار زحمت رفتم تو تنظیمات ولی نمیدونم درست رفتم یا نه .
و فکر میکنم که فقط یه زبان ایتالیایی داره و یه اسپانیایی .
اصلا یه همچین نسخه ایی وجود داره یا من نتونستم زبان انگلیسی رو فعال کنم ؟ به نظرتون برم بازی رو پس بدم ؟
آره امکانش هست!
من این بلا سر بازی اسکایریم برام پیش اومد زبان بازی ایتالیایی بود رفتم پسش دادم احتمال اینکه تو تنظیمات بشه زبان بازی رو تغییر داد هست ولی من بعید میدونم که PES این امکان رو داشته باشه!
بازی PES نسخه قبلی هم همین مشکل رو داشت نسخه زبان غیر انگلیسیش به هیچ وجه نمیشد به انگلیسی تبدیلش کرد!
برو پسش بده!بازم امشب نسخه انگلیسیش رو دارم برات چک میکنم اگه می شد زبان رو تغییر داد همین جا بهت خبر میدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر