Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .
مسخره ها ، هی می گفتند که چلسی لایسنس شده ، رفتم با عشق چلسی این بازی رو خریدم باز زده London FC :|

شما خب مجبور نبودی بری بخری! چرا چند روز دندون رو جیگر نمیذاری فیفا 13 بیاد.اون وقت چلسی رو با لایسنس کامل ببین و حالشو ببر;)

یه مشکلی که بازی داره اینه که وقتی بازی به علل مختلف مثل گول زدن یا اوت یا خطا ،متوقف میشه و میره واسه صحنه اهسته،صدای تماشاگرها به صورت خش خش میشه.میدونین که منظورم چیه

آخرین ویرایش:
دوستان توجه!!!!!!!!!!!!!!! يكي از تغيرات بزرگ بازي اين هست كه در قسمتي كه بازيكن مي سازي ، مي توني يه بازيكن واقعي هم انتخاب كني! بالاخره اين اضافه شد. دوستان تمرينات بازي هم جالب هست. ديريبل دو طرفتش خيلي باحاله!!!

دوستان توجه!!!!!!!!!!!!!!! يكي از تغيرات بزرگ بازي اين هست كه در قسمتي كه بازيكن مي سازي ، مي توني يه بازيكن واقعي هم انتخاب كني! بالاخره اين اضافه شد. دوستان تمرينات بازي هم جالب هست. ديريبل دو طرفتش خيلي باحاله!!!

ديريبل دو طرفتش خيلي باحاله همین!:|

بچه ها من نسخه برنر مکس بازی رو سفارش دادم پست واسم بیاره 6200 تومن شد واقعا میارزه یا بیخود خریدم؟فیفا خیلی بهتره؟

فيفا شايد بهتر باشه، ولي به نظر من اين يخ لذت ديگه اي داره. مبه نظر من كه مي ارزه. البته اگه نسخه هاي قبليش رو بازي كرده باشي. حالا چرا برنر مكس گرفتي ؟ معمولي مي گرفتي.

فيفا شايد بهتر باشه، ولي به نظر من اين يخ لذت ديگه اي داره. مبه نظر من كه مي ارزه. البته اگه نسخه هاي قبليش رو بازي كرده باشي. حالا چرا برنر مكس گرفتي ؟ معمولي مي گرفتي.
ممنون دوست عزیز برنر مکس واسه نصب رو هارد گرفتم.
آره نسخه های قبلی رو هم رو PS3 ,وهم XBOX رفتم از PES 2011 خوشم نیومد.
ولی PES 2012 خوب بود من DLC هاشو واسش گرفتم کتونی ها و توپ های باهالی داشت ولی فکر کنم از لحاظ گرافیک فیفا بهتر باشه.

مثل اینکه کسی توجه نمیکنه اصلا ! دوستان عزیز، مباحث مربوط به فرمویر، دیسک، رایت دیسک، 97% و برنرمکس و غیره تاپیک جداگانه داره. تو تاپیک بازیها دربارش صحبت نکنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or