Pro evolution soccer 2012 | XBOX 360

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
ویدیو های جدید از بازی:
به نظر میاد انیمیشن ها پیشرفت کرده تو شوت و سانتر کردن مشخصه تو ویدیو سوم چون یه قسمت از 2011 هم توش هست فرقشون رو بهتر میشه حس کرد
Diagonal Runs Video
169_pes_2012_diagonal_runs_ot_multi_071411_700.mp4 - 8.9 MB
Off the Ball Controls
169_pes_2012_off_the_ball_controls_ot_multi_071411_700.mp4 - 11.9 MB
Overlap Video
169_pes_2012_overlap_ot_multi_071411.ipod.mp4rs=150&e=1311592968&h=5c25b02c02e955435fbe4445f30a68f8&file=169_pes_2012_overlap_ot_multi_071411.ipod.mp4 - 9.4 MB

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
خب بچه ها منم نظر بدم
من تمام گیم پلی ها و عکسها و ... دنبال میکنم نمیدونم چرا احساس میکنم فیفا افتاده توی جنگ لفظی مصاحبه های زیادی تا حالا منتشر شده.من خودم هر دو نسخرو میگیرم اما همیشه به pes علاقه داشتم به چند دلیل واسه همین دلم میخواست پیشرفت کنه و یه روز برسه به فیفا. صادقانه میگم گیم پلی ها و معرفی های جدیدی که از بازی میاد از چیزیکه انتظارشو میکشیدم خیلی بهتر بود هر چند که زوده اما خیلی خیلی امیدوارم.
به نظرم امسال فیفا میتونست خیلی بهتر باشه اما کاملا در جا زده تا اینجا که با نمایش اخرین گیم پلی به جای اینکه چیز جدیدی رو بشه فقط تبلیغ جوایزی رو میبینیم که از نمایشگاها گرفته.(چیزیکه همیشه منو ازار میداد توپ فیفاس توی تریلر اخر ضربه ازاد بازیکن رو ببینید کاملا همون توپه همون وزن) به وضوح اونا یه گام خیلی بلند برداشتن.شاید ماجرای مسابقه همون خرگوش و لاک پشت بشه فیفا خیلی دست کم میگیره حریفشو این اصلا خوب نیست واسه همین از حالا جنگ لفظی یک طرفه ای رو میبینیم که اخریش تو سایت خودمون هست.بی صبرانه منتظر دموی هر دو بازی هستیم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب بچه ها منم نظر بدم
من تمام گیم پلی ها و عکسها و ... دنبال میکنم نمیدونم چرا احساس میکنم فیفا افتاده توی جنگ لفظی مصاحبه های زیادی تا حالا منتشر شده.من خودم هر دو نسخرو میگیرم اما همیشه به pes علاقه داشتم به چند دلیل واسه همین دلم میخواست پیشرفت کنه و یه روز برسه به فیفا. صادقانه میگم گیم پلی ها و معرفی های جدیدی که از بازی میاد از چیزیکه انتظارشو میکشیدم خیلی بهتر بود هر چند که زوده اما خیلی خیلی امیدوارم.
به نظرم امسال فیفا میتونست خیلی بهتر باشه اما کاملا در جا زده تا اینجا که با نمایش اخرین گیم پلی به جای اینکه چیز جدیدی رو بشه فقط تبلیغ جوایزی رو میبینیم که از نمایشگاها گرفته.(چیزیکه همیشه منو ازار میداد توپ فیفاس توی تریلر اخر ضربه ازاد بازیکن رو ببینید کاملا همون توپه همون وزن) به وضوح اونا یه گام خیلی بلند برداشتن.شاید ماجرای مسابقه همون خرگوش و لاک پشت بشه فیفا خیلی دست کم میگیره حریفشو این اصلا خوب نیست واسه همین از حالا جنگ لفظی یک طرفه ای رو میبینیم که اخریش تو سایت خودمون هست.بی صبرانه منتظر دموی هر دو بازی هستیم

حالا بگذریم از لایسنس کل تیمهای حاضر در دنیای فوتبال توط فیفا و شبیه سازی کامل ورزشگاه ها و .....
فیفا امسال درجا زده؟!! شما ظاهرا یا از موتور جدید Impact Engine چیزی نشنیدی یا نخواستی که بشنوی! این موتور تمام برخوردها بین بازیکنان رو با شبیه سازی فیزیکی مشابه برخورد های واقعی کرده و بوضوح تو تریلرهای نمایش داده شده مشخصه....فیفا هرسال تغییر و تحول بزرگی رو چه تو گیمپلی و چه از لحاظ بصری اعمال میکنه....حالا شما چطور به این نتیجه رسیدی که فیفا درجا زده خدا عالمه....اینهم که شما میگی جنگ لفظی جنگی در کار نیست سازنده های فیفا نگرانی خاصی از بابت پرو ندارن چون بازی که هرسال با یه Squad Update عرضه بشه و چیزی بهش اضافه نشه اصولا موجب نگرانی هیچ کس نمیشه! سعی کنید جانب انصاف رو رعایت کنید تو بحثتون

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
حالا بگذریم از لایسنس کل تیمهای حاضر در دنیای فوتبال توط فیفا و شبیه سازی کامل ورزشگاه ها و .....
فیفا امسال درجا زده؟!! شما ظاهرا یا از موتور جدید Impact Engine چیزی نشنیدی یا نخواستی که بشنوی! این موتور تمام برخوردها بین بازیکنان رو با شبیه سازی فیزیکی مشابه برخورد های واقعی کرده و بوضوح تو تریلرهای نمایش داده شده مشخصه....فیفا هرسال تغییر و تحول بزرگی رو چه تو گیمپلی و چه از لحاظ بصری اعمال میکنه....حالا شما چطور به این نتیجه رسیدی که فیفا درجا زده خدا عالمه....اینهم که شما میگی جنگ لفظی جنگی در کار نیست سازنده های فیفا نگرانی خاصی از بابت پرو ندارن چون بازی که هرسال با یه Squad Update عرضه بشه و چیزی بهش اضافه نشه اصولا موجب نگرانی هیچ کس نمیشه! سعی کنید جانب انصاف رو رعایت کنید تو بحثتون

افرین دوست عزیز انقد بحث خوب و منطقی دوست دارم.
دوست عزیز در جا زدن منظور این نبود که کاری نکرده منظور گامیه که بر میداری تا از حریفت جلوتر باشی.منظورم کلا این بود که pes گامهای بلندتری برداشته البته بایدم اینجوری باشه.چون عقبتره.خب اون بحث لایسنس و . . . که گفتی حرفی توش نیست منطقیه.فک کنم شما اصلا اون گامهایی که من گفتم رو ندیدی دوس دارم اینارو نگاه کنی و بعد بگید که فقط Squad Update میکنه هر سال.پس کسی که انصاف نداشت توی گفتارش شما بودی نه من.بازم میگم نظرتون محترمه و خودم در حال حاضر فیفا بازی میکنم.توی بحث بصری هم تا حدی مخافم باهات دو تا دلیل داره بصری جز صورت و چهره؟ جز انیمیشن فوق العاده توپه؟جز بارز ترینش چمنه؟البته معیار سنجش فرق میکنه من خودم چون تا 19 سالگیم فوتبال حرف ای بازی میکردم معیارام فرق داره. من با هر کسی بازی میکنم فیفارو قول میدم بهش تضمینی از هر 10 کرنر 6 یا 7 تاشو گل کنم.یا تا 30 متری از هر 10 کاشته 9تاشو حتما گل میکنم این بخاطر توانایی من نیست چون بچه برادر من که 8 سالشه هم همین جور کاشته هارو گل میکنه این یه ایراده بزرگه. واسه من توپ و وزن بازیکن مهمتره از همه چی. سخته واسم ببینم دیگو میلیتو پا به توپ که میشه همه پشتش یه مسافت 40 متریو بدوان و نشه بگیریش. من نمیگم pes بهتره pes 2011 در مقابل فیفا توی گیم پلی ازادی عمل هیچی نبود. من میگم pes امسال پیشرفت قابل ملاحظه یی کرده مطمعنم خیلی از طرفداراشو راضی میکنه حتی منی که خیلی کم امید داشتم بهش امسالم امتیاز کمتری میگیره امسالم عقبتره اما دیگه از گرفتنش پشیمون نمیشه ادم و نمیندازش اونور.لطفا اینارو ببین :

http://www.gamersyde.com/news_pes_2012_gameplay_videos-11473_en.html
http://www.gamersyde.com/news_new_pes_2012_gameplay_videos-11505_en.html

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
نظر

از نضر من هر دو تا بازی ایراداتی داره! که ایرادات فیفا خیلی خیلی کمتر از PES هست!!

من خودم همیشه PES بازی میکردم!‌اما متوجه شدم واقعآ این 3-4 سال اشتباه میکردم!‌تو PES راحت 7-8 تا رو اخرین درجه سختی با افتضاح ترین تیمها به رئال و منچستر و ... میزدم!‌اما تو فیفا باید واسه گل زدن بیشتر تلاش کنی!!
ولی خوب گرافیک PES بهتره(فقط بازیکن ها) ! فیفا حرکت بازیکن ها !‌واکنش ها! هوش مصنوعی عالیه!‌ولی بازم خیلی جا داره تا از هر نظر عالی باشه!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
دقیقا این نسخه نسبت به نسخه ی قبل چه فرقی کرده ؟
من تریلر گیم پلی دیدم چیزی متوجه نشدم غیر از تغییر شکل تور دروازه :d

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
دقیقا این نسخه نسبت به نسخه ی قبل چه فرقی کرده ؟
من تریلر گیم پلی دیدم چیزی متوجه نشدم غیر از تغییر شکل تور دروازه :d

با توجه به تریلرهایی که از بازی دیدم و حرف هایی که راجبش شنیدم باید بگم از نظر گرافیکی هیچی!! ولی میگفتن میشه کنترل دو بازیکن رو با هم به دست گرفت و یه چند تا انیمیشن جدید بهش اضافه کردنو حرکات و ری اکشن های بازیکنا طبیعی تر شده , حرکت بازیکنا وقتی توپ تو پاشون نیست اصلاح شده و از این جور چیزا..... ولی در کل همون 2011 هست با تغییرات جزئی!

مثلا این تصویر زیر رو شما یه نگاه بنداز:d:

uhjhdtl38a8gbk01w46w.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر