Pro Evolution Soccer 2012 | PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
سلام

ft90j194gzkhowt8ya1p.png

امروز شرکت کونامی تایید کرد نسخه جدیدی از سری بازیها ورزشی Pro evolution soccer 2012 را در پاییز امسال عرضه خواهد کرد
کونامی همچنین به این نکته اشاره کرد که فاصله ای بین PES و FIFA وجود ندارد و آنها قصد دارن با یک توجه وِیژه به این بازی پیشرفتهای بیشتری را در این سری به ارمغان بیاورند..

با توجه به صحبتهای کونامی باید تا E3 امسال منتظر ماند تا شاهد پیشرفتهای جدید این سری باشیم..

PES که یک بازی شبیه ساز فوتبال هست سالهاست توسط شرکت ژاپنی کونامی ساخته می شود و طرفداران بسیار زیادی خصوصا در زاپن دارد.

http://www.youtube.com/watch?v=3Ag-0WWE6DE
Konami Digital Entertainment اخیراً از برنامه های جذابش برای PES 2012 که در پاییز 2011 برای پلتفرم های PS3,Xbox 360,PSP,Wii,PS2 و PC انتشار خواهد یافت و به طور اختصاصی از لیسانس UEFA Champions League و UEFA Europa League بهره می برد پرده برداشت.
"برای من هدف نهایی در سری PES این است که تجربه بازی در کنسول مشابه این که یک فرد به تماشای مسابقه فوتبال می رود و یا آن را از طریق تلویزیون تماشا می کند باشد."این سخنان (Seabass)Shingo Takatsuka ست،Creative Producer سری PES؛"ما با مشاوره با فوتبال دوستان سراسر جهان به طور بی وقفه ای در تلاشیم که بازیمان را طوری بسازیم که با فوتبال واقعی پیوند نزدیکی داشته باشد. این موضوع اهمیت زیادی در PES 2012 دارد و کلیدی برای ارائه بهترین تجربه فوتبال در یک عنوان کنسولیست."
به همین منظور PES 2012 هم راه کونامی را در مشاوره هم با دوستداران سری PES و هم فوتبال دوستان ادامه خواهد داد تا نگاهی باورگرایانه،درگیرکننده و در عین حال قابل اجرا به فوتبال امروزی داشته باشد.به همین دلیل کانون توجه در PES 2012 غریزه فوتبال و به طور اخص کار تیمیست. Seabass و تیم او در توکیو تلاش کرده اند که تمامی اسانس های فوتبال را از فوتبال سطح اول بازسای کنند و از اینکه موتور هوش مصنوعی بازی دچار یک بازنگری عمده شده است و تجربه ای برابر با بازی در یک تیم واقعی را به دست می دهد اطمینان حاصل کنند.
بازی تهاجمی یکی از ستون پایه های PES 2012 است و بازی جدید از یک رویکرد بازتری بهره می برد که با توجه به المان های کاملاً جدید به کار رفته به کاربران اجازه می دهد سرعت گام برداشتن بازیکنان را کنترل کنند و به این ترتیب هم تیمی ها بهتر فرار کرده و در موقعیت های تک به تک بهتر شما را حمایت خواهند کرد. بازیکن ها فرارهای فریب دهنده ای را برای کشاندن دفاع به اشتباه انجام می دهند و این به بازیکن ها آپشن های بیشتری را برای جلو بردن توپ وقتی که تحت محاصره قرار گرفته اند می دهد. پس تیم بهتر به مانند یک هویت واحد عمل می کند و بهتر به حرکات بازیکن با توپ واکنش می دهد و سعی می کند که تیم مقابل را به اشتباه بکشد.
یارگیری های منطقه ای و دفاع موقعیتی نیز به طرز گسترده ای ارتقا یافته اند و سبب شده است که بازیکن ها تلاش بیشتری جهت شکستن سد دفاعی تیم حریف از خود نشان دهند. در عین حال یک سیستم انتخاب بازیکن جدید تعبیه شده است که با آنالوگ سمت راست می توانید هرکدام از بازیکنانتان را که بخواهید انتخاب کنید. این به کاربران اجازه می دهد که هم تیمی هایشان را در هر کجای زمین فوتبال که باشند انتخاب کنند و به خطرات واکنش سریعتری داشته باشند و حملات را سریع تر خنثی کنند. روی حفظ توپ هم کنترل بیشتری وجود خواهد داشت. مدافعین حریف(هوش مصنوعی) نیز قادرند که نفوذپذیری خط دفاعی را کاهش دهند،خودشان را در موقعیت بهتری قرار دهند و حریفان را بهتر تعقیب کنند.انتخاب بازیکنان در ضربات آزاد همچون ضربه دروازه،کرنر و پرتاب ها نیز بهبود یافته است و به کاربر اجازه می دهد که بازیکن خاصی را هدف بگیرد و باقی بازیکنان با دویدن هایشان مدافعین را از موقعیت خارج کنند و امکان نفوذ و فرار بازیکن را فراهم سازد.

PES2012_event06_1-600x337.jpg

فیزیکی بودن فوتبال سطح اول نیز در PES 2012 به چشم می خورد و در این قسمت نیز کونامی، سری را به جلو برده است.مدافعین با تکیه بر قدرت و قامتشان بازیکنان را مجبور می کنند که از توپ فاصله بگیرند درحالیکه مهاجمین و بازیسازان از توانایی های منحصربفردشان برای مغلوب کردن یارگیرها استفاده می کنند. برخوردهای سخت تر و دقیق تر سبب می شود که بسته به نحوه جدا شدن آنها از توپ در تعادلشان دچار مشکل شوند. نکته مهم قضیه این است که کنترل کاملاً از دست نمی رود و به بازیکنی که کنترلش دچار مشکل شده این اجازه را می دهد که دوباره کنترلش را به دست بیاورد.
نتیجه بازی ایست که بیشتر از همیشه ویژگی های کلیدی برترین بازیکنان دنیا را به تصویر می کشد بدون اینکه بالانس را برهم بزند و یا به یکسری بازیکنان خاص اجازه دهد که رقص کنان و درحالیکه هیچ چیزی جلودار آنها نیست از دفاع حریف عبور کنند. همراه بودن این موارد با انیمیشن های کاملاً تکامل یافته،تکنیک های نورپردازی با جزئیات بیشتر،تنوع بیشتر style های بازیکنان،ارتقا موقعیت های توپ های مرده،تاکتیک های گسترش یافته و سیستم پاس کاری جدید وقابل شخصی سازی بدین معنیست که به درستی PES 2012 اسانس فوتبال سطح اول را با خود دارد.
"کار تیمی چیزیست که تیم های رده اول را از تیم های سطح پایین تر جدا می کند و مرکز همه چیز در PES 2012 است."Takatsuka با افزودن این مطالب گفت:"PES 2012 روی المان های بنیادی فوتبال طراز اول تمرکز کرده است. بازی تهاجمی،آزادی حرکات،ایجاد فضا و اتحاد بازیکنان هم در حمله و هم در دفاع. ترکیب این المان ها باعث می شود که بازی ای خلق شود که مانند یک بازی واقعی جریان می یابد و فروکش می کند و در آن جرقه های خلاقیت چهره های برجسته، مسیر بازی را تغییر می دهد و به سبب یک سیستم کنترل بسیار متغیر، کنترل بیشتری بر تک تک جنبه های بازی در آن امکان پذیر است. PES 2012 هواداران را سرافراز خواهد ساخت."

در ماه های آینده کونامی اطلاعات بیشتری از PES 2012 منتشر خواهد ساخت.

با تشکر از S A A M

آپدیت خواهد شد

آخرین ویرایش:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
سلام

ft90j194gzkhowt8ya1p.png

امروز شرکت کونامی تایید کرد نسخه جدیدی از سری بازیها ورزشی Pro evolution soccer 2012 را در پاییز امسال عرضه خواهد کرد
کونامی همچنین به این نکته اشاره کرد که فاصله ای بین PES و FIFA وجود ندارد و آنها قصد دارن با یک توجه وِیژه به این بازی پیشرفتهای بیشتری را در این سری به ارمغان بیاورند..

ویدئو بازی

آپدیت خواهد شد

lol مگه قرار بود عرضه نشه ؟!
اصولا کونامی فول زیاد میده ولی وقتی که بازی میاد میبینی که...

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
دوستان حتما متوجه تفاوتهای PES2011 با PES2010 شدن ونباید PES2012 رو از پیش بازنده دونست!!

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
این ویدیو رسمی نیست فکر کنم خیلی قدیمی باشه ..

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
من یکی که دیگه خسته شدم انقد هر سال منتظر موندم ولی....
دلم میخواد Fifa رو یه تست بزنم ولی هی میگم شاید PES دوباره بیاد بترکونه...
دیگه خستمون کردی کونامی

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
دوستان حتما متوجه تفاوتهای PES2011 با PES2010 شدن ونباید PES2012 رو از پیش بازنده دونست!!

منم یا شما موافق هستم،منم امیدوارم یک بار هم که شده این آقای Sea Bass قولی که میده پای حرفش وایسه...منم امیدوارم،به قول یکی : فیفا یا کونامی مال بابامون نیست که بخوایم کورکورانه ازش طرفداری کنیم ! هرکدوم بهتر باشه اونو میزنیم،ولی انصافا حدافل تو 2 سال اخیر و حداقل تو کنسول و حداقل تو گیم پلی و آزادی عمل،فیفا از کونامی فاصله ی محسوس گرفته..

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
آقا این ویدیوی که پست اول هست برای pes 4 هست.کسی دانلود نکنه که مثل من سرکار نره.:d

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
hi

منم خودم pes باز بودم حتی از user هم میشه فهمید ! ولی واقعاً فیفا دیگه خیلی افتاده جلو !
فکر نکنم فعلاً pes بهش برسه.
آخه تو ایران هم با pes آنلاین زدن سخته نمیدونم چرا بعضی ها میرن سمت pes.
من نمیخوام قضاوت کنم ولی pes دیگه حرفی برای گفتن نداره.
من از یک چیز فیفا خوشم میاد که هر کاری!!! هر کاری بخوای میتونی تو بازی بکونی هر مدلی گل بزنی پاس بدی سانتر بکشی و...!

aminaa

کاربر سایت
Mar 7, 2011
276
نام
amin
طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی شرکت بازی سازی کونامی اخیرا استدیو این شرکت اطلاعاتی جدید به همراه تصاویر و یک تریلر از این بازی منتشر کرده است. سازنده این تریلر آقای شینگو تاکاتوسکا (Shingo Takatsuka) جزئیات زیبا و جالبی را در این ویدیو قرار داده است.

pes12logo.jpg

همانطور هم که قبلا در اخبار مشاهده کردید این بازی به گفته خود مسئولین از یک موتور گذافیکی جدید بهره می برد و گفته می شود که این نسخه احیایی برای سری PES می باشد، از امکانات تغییر یافته در این نسخه می توان به سیستم cursor switching (تعویض مکان) بازی اشاره کرد، همچنین The Champions League و Europa League دوباره در این نسخه قرار داده شده اند. کونامی اعلام کرده است که این بازی حرف های بسیاری را برای گفتن دارد.

بازی PES 2012 در پاییز امسال بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، ایکس باکس 360، پلی استیشن 3، پلی استیشن 2، Wii و PSP به عرضه در خواهد آمد.

در زیر می توانید تصاویر بازی را مشاهده کنید.

http://images.vg247.com/current//20...ES_2012_Video_Announcement_01_tif_jpgcopy.jpg
http://images.vg247.com/current//20...ES_2012_Video_Announcement_02_tif_jpgcopy.jpg
http://images.vg247.com/current//20..._Video_Announcement_03_tif_jpgcopy-156x87.jpg

این هم لینک دانلود تریلر از این بازی (واسه دنلود کردن لینک را در داخل بخش ADD برنامه IDM ریخته و OK کنید)

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
ویدیو های جدید از بازی:
به نظر میاد انیمیشن ها پیشرفت کرده تو شوت و سانتر کردن مشخصه تو ویدیو سوم چون یه قسمت از 2011 هم توش هست فرقشون رو بهتر میشه حس کرد
Diagonal Runs Video
169_pes_2012_diagonal_runs_ot_multi_071411_700.mp4 - 8.9 MB
Off the Ball Controls
169_pes_2012_off_the_ball_controls_ot_multi_071411 _700.mp4 - 11.9 MB
Overlap Video
169_pes_2012_overlap_ot_multi_071411.ipod.mp4rs=15 0&e=1311592968&h=5c25b02c02e955435fbe4445f30a68f8& file=169_pes_2012_overlap_ot_multi_071411.ipod.mp4 - 9.4 MB

safir_filth

کاربر سایت
Dec 22, 2007
64
یعنی تا پاییز باید صبر کنیم؟ فکر کردم اواخر مرداد یا اوایل شهریور با شروع شدن لیگ ها میاد
کلاً pes واسه ps3 ضد حاله چون مثل pc واسش کرک نمیاد و بازیکن ها و .... آپدیت نمیشن.فقط میتونی به همون روش سنتی خودت بازیکنها رو جا به جا کنی

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
یعنی تا پاییز باید صبر کنیم؟ فکر کردم اواخر مرداد یا اوایل شهریور با شروع شدن لیگ ها میاد
کلاً pes واسه ps3 ضد حاله چون مثل pc واسش کرک نمیاد و بازیکن ها و .... آپدیت نمیشن.فقط میتونی به همون روش سنتی خودت بازیکنها رو جا به جا کنی
واسه ps3 و xbox 360 هم پچ بیرون میاد ولی خوبه نمیشه هر روز مثل pc آپدیتش کرد ولی کلا خیلی بهتر از بازی دستنخورده هست
این هم یه سایت که این پچ ها رو توش میشه پیدا کرد من خودم رو 360 تستش کردم
http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-ps3

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
سلام دوستان هر باز انلاین پی اس چقدر هزینه داره؟@};-

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر