Pro Evolution Soccer 2012 | PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
لیسانس جدید نگرفتن؟
امیدوارم نقل و انتقالاتو کامل انجام داده باشند...

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
Pes 2012 demo on PSN now people. Go to search and put in Pes 2012
خوش بحالتون
دموی pes همین الان روی psn رفته .

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
خب دمو رو بازی کردم خیلی نمیخوام ریز بشم روی چیزی اما اولین نکته جالبش دریبل خوردنهای مکررم جلوی هوش مصنوعی بود توپ مثل همیشه چشم نوازه هم حرکتش هم صداش و .... انواع و اقسام انیمیشن جدید توی شوت زدن برگردون چکشی یه چیزیکه خیلی باهاش حال کردم نوع کرنر زدن و ضربات ازاد بود خیلی زیباس لذت بردم یه دوربین جدیدم اضافه شده به بازی که داداشم تا اومد توو گفت مسعود فیفاس؟گفتم نه.
واقعا نسبت به شماره قبلی پیشرفت داشته مطمعنم طفدارای pes رو راضی میکنه.اینکه دو نفر رو کنترل کنی توی بازی واقعا کار راه بندازه و این اورلپ هم که اضافه شده خیلی خوب شده تنوع توی حمله بی داد میکنه اینم خوشم اومد با اینکه بازم زوده و 4 دست بیشتر بازی نکردم اگه بخوام امتیاز بدم واقعا 8.8 رو میگیره سوای ایراداییم که داره واقعا خوشم اومد این نظر شخصی من بود واقعا انتظار نداشتم همین کارارم بکنه کونامی

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کسی دمو شو داره من بگیرم ازش ؟
یا لینک دانلودش
چون جیلبریک کردم و نمیتونم به PSN وصل شم .

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
خب دمو رو بازی کردم خیلی نمیخوام ریز بشم روی چیزی اما اولین نکته جالبش دریبل خوردنهای مکررم جلوی هوش مصنوعی بود توپ مثل همیشه چشم نوازه هم حرکتش هم صداش و .... انواع و اقسام انیمیشن جدید توی شوت زدن برگردون چکشی یه چیزیکه خیلی باهاش حال کردم نوع کرنر زدن و ضربات ازاد بود خیلی زیباس لذت بردم یه دوربین جدیدم اضافه شده به بازی که داداشم تا اومد توو گفت مسعود فیفاس؟گفتم نه.
واقعا نسبت به شماره قبلی پیشرفت داشته مطمعنم طفدارای pes رو راضی میکنه.اینکه دو نفر رو کنترل کنی توی بازی واقعا کار راه بندازه و این اورلپ هم که اضافه شده خیلی خوب شده تنوع توی حمله بی داد میکنه اینم خوشم اومد با اینکه بازم زوده و 4 دست بیشتر بازی نکردم اگه بخوام امتیاز بدم واقعا 8.8 رو میگیره سوای ایراداییم که داره واقعا خوشم اومد این نظر شخصی من بود واقعا انتظار نداشتم همین کارارم بکنه کونامی
انصافا بره من چه فیفا چه pes فرقی نداره ولی باید قبول کنیم.پیشرفت داشته دیروزم شبکه 7 تو برنامه صفر. یک کارشناسه همینو میگفت یه دمو هم نشون داد:d..الان 3 ساله فیفا میزنم.دلم خیلی بره pes تنگ شده..مخصوصا بره لیگش...نمیدونم با چه رویی جولوش بازی کنم.مجبورم اورجینالشو بخرم....نمیدونم چجوری با حهت ها بازی کنم...:d

pes baz

کاربر سایت
Aug 21, 2011
25
نام
به احترام مسی لیونل
هرکس واقعا فک میکنه در پی اس ۲۰۱۱ حرفی برا گفتن داره بسم الله!من امادم بهش ثابت کنم قوی تر از من نیست!ای دی من درhjoooker :psn

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
کسی لینک دمو رو نداره ؟ دستگاه منم جیلبریک شده هستش نمیتونم لایو وصل شم دانلود کنم
!!!!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کسی لینک دمو رو نداره ؟ دستگاه منم جیلبریک شده هستش نمیتونم لایو وصل شم دانلود کنم
مثل اینکه ما جیلبریکی ها نمیتونیم فعلا چون روی 3.60 اجرا میشه ....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب پس از چندينو چند شب دانلود بالاخره دانلود به اتمام رسيد و تونستم دمو رو بازي كنم و به اين نتايج رسيدم
نكات مثبت
1_اضافه شدن رگ گردن:d
2_متحرك شدن عكاسان و مربيان و اضافه شدنه فيلمبردار متحرك
3_كسي كه اوت پرتاب ميكنه نشون ميده كه ميره بسمت توپ و توپو برميداره وبعد پرتاب ميكنه
4_پاس كاريا بهتر شده
5_حركت بازيكنان روونتر شده
نكات منفي
1_رگ گردن هميشه وجود داره حتا اوايل بازي كه بازيكنان داد نزدند و عصباني نيستند:))
2_گيم پلي هنوز آركيد هست و با نسخه قبل فرقي نكرده
3_دفاع عنوز مشكل داره و همچنان نقش پشمك رو در بازي ايفا ميكنه
4_دروازه بان همچنان شيرين ميزنه و همچنان پر از باگه

حرف آخر
كونامي امسال هم نتونسته نظر طرفدارانش رو جلب كنه و همچنان تا شبيه ساز واقعي فاصله هاي زيادي داره پس شما طرفداران اين بازي گولشو نخوريد و بسمته فيفا كوچ كنيد;)

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
نوشته شده در 06:31 - Aug 30

یه نیم ساعتی میشه که بعد از دانلود دموی PES اجراش کردم و حالا اومدم که خبراشو! بهتون بدم .

اولا اگه از من میشنوین ،، به هیــــچ عنوان حجم دانلودتون رو برای این نذارید .. حتی اگه حجم شب براتون مجانی باشه .

این یارو اومده فوتبال ساخته یا فوتبال صاحلی ؟ (دور از واقیعتش شدم یه لحظه ؛ ببخشید ) ..

-اولا به جرأت میگم که حتی کوچکترین قوانین فیزیک (نیوتون) هم «نمیدونستن» که بخوان رعایت کنن .
- تمامی جریان بازی درون یک باگ عظیم به سر میبره .. که حتی راه رفتن و دویدن بازیکنا هم باگ داره . (اینا دیگه به راه رفتن شخصیت بازی castelvania هم میگن زکی! )
- صدا اصلا به نظر نمیاد مربوط بهش یا مربوط به فوتبال باشه .
- در مورد کل حرکت کردن و ... هم اینجوری بگم که درســـــت انگار برمیگردی به سال نود و اندی که یه کنترلر کنسول در دست داری و خیلی دلت میخواد هر جور شده ، حس بازی کردن هم بگیری . (در مورد بازی های فوتبالی عرض میکنم ) .
- رنگبندی و محیط مشاهده شده توی حال و حوای ورود به گیم و بعدش ورود به میدان بازی ،،، دسته کمی از دیدن یه بوم نقاشی نداره .
- فریم ریت بازی هم نمیدونم چند بود .. یا شایدم چند در چند بود که یا باید من و چشمم میرفتیم ، یا دوربین .
- دیگه چی بگم (؟)، خدایی اونقدر صدای خوردن توپ به دیرک دروازه برام اعجاب انگیز بود که هنوز تو گوشمه نمیزاره تعریف کنم تأتر رفتنمو ..
- آهــــا .. اینم بهتون بگم که حدود 300MB از حجمی که دانلود کردم ، openning ( یا همون intro ) ِ بازی بود !
واااای .... ایــــن ااااگه کــــامل شــــود ، چـــــه شود (؟)

...ولی از حق که نگذریم .. باید به تمــــامی فن های PES توصیه ی روز افزون کنم که برید زود دانلودش کنید تا از store برش نداشتن .

در ضمن
PS3 ِ من از نظر سخت افزاری ، هنوز حتی اصطهلاک هم پیدا نکرده . و اینکه LCD ی SONY 32W400A دارم که fullHD هست و در سکوت مطلق هم بازی کردم و هیچ عصبانیت و هواسپرتی هم نداشتم .

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
من خودم pes باز بودم ! الان 2 ساله رفتم سمت fifa ! اصلاً هم نمیخوام بگم کودوم بهتره !
ولی امسال demo دانلود کردم و 2 ساعت بازی کردم ! واقعاً و بدون هیچ تعصبی میگم pes هیچگونه چیزی نداشت که من و به سمت خودش بکشه !
دفاع ها خیلی بد ! پاس کاری واقعاً بد ! خیلی باگ داره دروازبان و دفاع ها و کلاً خود بازی.
خیلی دوست داشتم با چیز بهتری روبرو بشم .
واقعاً این حرفار و بدون هیچ تعصبی زدم چون از user همینجام هم معلومه که من اول از fifa بدم میومده ! ولی واقعاً فیفا پیشرفتی کرده که امسال هم از pes پیشی گرفت!

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
حیف حجم نت که هدر بشه واسه این بازی
همین

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ترجیح میدم surprise شم :d دانلود نمیکنم دمو رو ...

البته دمو معمولا باگ داره ... حالا تا نسخه اصلی ....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر