Pro evolution soccer 2012 | PC

سلام

ft90j194gzkhowt8ya1p.png

امروز شرکت کونامی تایید کرد نسخه جدیدی از سری بازیها ورزشی Pro evolution soccer 2012 را در پاییز امسال عرضه خواهد کرد
کونامی همچنین به این نکته اشاره کرد که فاصله ای بین PES و FIFA وجود ندارد و آنها قصد دارن با یک توجه وِیژه به این بازی پیشرفتهای بیشتری را در این سری به ارمغان بیاورند..

با توجه به صحبتهای کونامی باید تا E3 امسال منتظر ماند تا شاهد پیشرفتهای جدید این سری باشیم..

PES که یک بازی شبیه ساز فوتبال هست سالهاست توسط شرکت ژاپنی کونامی ساخته می شود و طرفداران بسیار زیادی خصوصا در زاپن دارد.

Konami Digital Entertainment اخیراً از برنامه های جذابش برای PES 2012 که در پاییز 2011 برای پلتفرم های PS3,Xbox 360,PSP,Wii,PS2 و PC انتشار خواهد یافت و به طور اختصاصی از لیسانس UEFA Champions League و UEFA Europa League بهره می برد پرده برداشت.
"برای من هدف نهایی در سری PES این است که تجربه بازی در کنسول مشابه این که یک فرد به تماشای مسابقه فوتبال می رود و یا آن را از طریق تلویزیون تماشا می کند باشد."این سخنان (Seabass)Shingo Takatsuka ست،Creative Producer سری PES؛"ما با مشاوره با فوتبال دوستان سراسر جهان به طور بی وقفه ای در تلاشیم که بازیمان را طوری بسازیم که با فوتبال واقعی پیوند نزدیکی داشته باشد. این موضوع اهمیت زیادی در PES 2012 دارد و کلیدی برای ارائه بهترین تجربه فوتبال در یک عنوان کنسولیست."
به همین منظور PES 2012 هم راه کونامی را در مشاوره هم با دوستداران سری PES و هم فوتبال دوستان ادامه خواهد داد تا نگاهی باورگرایانه،درگیرکننده و در عین حال قابل اجرا به فوتبال امروزی داشته باشد.به همین دلیل کانون توجه در PES 2012 غریزه فوتبال و به طور اخص کار تیمیست. Seabass و تیم او در توکیو تلاش کرده اند که تمامی اسانس های فوتبال را از فوتبال سطح اول بازسای کنند و از اینکه موتور هوش مصنوعی بازی دچار یک بازنگری عمده شده است و تجربه ای برابر با بازی در یک تیم واقعی را به دست می دهد اطمینان حاصل کنند.
بازی تهاجمی یکی از ستون پایه های PES 2012 است و بازی جدید از یک رویکرد بازتری بهره می برد که با توجه به المان های کاملاً جدید به کار رفته به کاربران اجازه می دهد سرعت گام برداشتن بازیکنان را کنترل کنند و به این ترتیب هم تیمی ها بهتر فرار کرده و در موقعیت های تک به تک بهتر شما را حمایت خواهند کرد. بازیکن ها فرارهای فریب دهنده ای را برای کشاندن دفاع به اشتباه انجام می دهند و این به بازیکن ها آپشن های بیشتری را برای جلو بردن توپ وقتی که تحت محاصره قرار گرفته اند می دهد. پس تیم بهتر به مانند یک هویت واحد عمل می کند و بهتر به حرکات بازیکن با توپ واکنش می دهد و سعی می کند که تیم مقابل را به اشتباه بکشد.
یارگیری های منطقه ای و دفاع موقعیتی نیز به طرز گسترده ای ارتقا یافته اند و سبب شده است که بازیکن ها تلاش بیشتری جهت شکستن سد دفاعی تیم حریف از خود نشان دهند. در عین حال یک سیستم انتخاب بازیکن جدید تعبیه شده است که با آنالوگ سمت راست می توانید هرکدام از بازیکنانتان را که بخواهید انتخاب کنید. این به کاربران اجازه می دهد که هم تیمی هایشان را در هر کجای زمین فوتبال که باشند انتخاب کنند و به خطرات واکنش سریعتری داشته باشند و حملات را سریع تر خنثی کنند. روی حفظ توپ هم کنترل بیشتری وجود خواهد داشت. مدافعین حریف(هوش مصنوعی) نیز قادرند که نفوذپذیری خط دفاعی را کاهش دهند،خودشان را در موقعیت بهتری قرار دهند و حریفان را بهتر تعقیب کنند.انتخاب بازیکنان در ضربات آزاد همچون ضربه دروازه،کرنر و پرتاب ها نیز بهبود یافته است و به کاربر اجازه می دهد که بازیکن خاصی را هدف بگیرد و باقی بازیکنان با دویدن هایشان مدافعین را از موقعیت خارج کنند و امکان نفوذ و فرار بازیکن را فراهم سازد.
PES2012_event06_1-600x337.jpg

فیزیکی بودن فوتبال سطح اول نیز در PES 2012 به چشم می خورد و در این قسمت نیز کونامی، سری را به جلو برده است.مدافعین با تکیه بر قدرت و قامتشان بازیکنان را مجبور می کنند که از توپ فاصله بگیرند درحالیکه مهاجمین و بازیسازان از توانایی های منحصربفردشان برای مغلوب کردن یارگیرها استفاده می کنند. برخوردهای سخت تر و دقیق تر سبب می شود که بسته به نحوه جدا شدن آنها از توپ در تعادلشان دچار مشکل شوند. نکته مهم قضیه این است که کنترل کاملاً از دست نمی رود و به بازیکنی که کنترلش دچار مشکل شده این اجازه را می دهد که دوباره کنترلش را به دست بیاورد.
نتیجه بازی ایست که بیشتر از همیشه ویژگی های کلیدی برترین بازیکنان دنیا را به تصویر می کشد بدون اینکه بالانس را برهم بزند و یا به یکسری بازیکنان خاص اجازه دهد که رقص کنان و درحالیکه هیچ چیزی جلودار آنها نیست از دفاع حریف عبور کنند. همراه بودن این موارد با انیمیشن های کاملاً تکامل یافته،تکنیک های نورپردازی با جزئیات بیشتر،تنوع بیشتر style های بازیکنان،ارتقا موقعیت های توپ های مرده،تاکتیک های گسترش یافته و سیستم پاس کاری جدید وقابل شخصی سازی بدین معنیست که به درستی PES 2012 اسانس فوتبال سطح اول را با خود دارد.
"کار تیمی چیزیست که تیم های رده اول را از تیم های سطح پایین تر جدا می کند و مرکز همه چیز در PES 2012 است."Takatsuka با افزودن این مطالب گفت:"PES 2012 روی المان های بنیادی فوتبال طراز اول تمرکز کرده است. بازی تهاجمی،آزادی حرکات،ایجاد فضا و اتحاد بازیکنان هم در حمله و هم در دفاع. ترکیب این المان ها باعث می شود که بازی ای خلق شود که مانند یک بازی واقعی جریان می یابد و فروکش می کند و در آن جرقه های خلاقیت چهره های برجسته، مسیر بازی را تغییر می دهد و به سبب یک سیستم کنترل بسیار متغیر، کنترل بیشتری بر تک تک جنبه های بازی در آن امکان پذیر است. PES 2012 هواداران را سرافراز خواهد ساخت."

در ماه های آینده کونامی اطلاعات بیشتری از PES 2012 منتشر خواهد ساخت.

با تشکر از S A A M

آپدیت خواهد شد

آخرین ویرایش:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
درسته! من نمیتونم بگم نظر شخصیم بود چون این چیزی بود که در پرو وجود داره و نظر شخصی نیست بازی تعغیراتش مخصوصا در قسمت گیم پلی محسوس نیست
و همون فرم نسخه 2011 رو حفظ کرده.
دوستان گفتن دریبل زدن آسون تره،خب معلومه که دریبل زدن تو پرو آسونتره،چون بازی حال آرکیدی داره و کلا کنترل بازیکن ها،دریبل زدن،شوت زدن همه چی تو بازی آسونتره.
شما اگه به قسمت اخبار سایت بری اونجا مفصل راجع به دموی بازی دوستان بحث کردند.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47741
صحیح میفرمایید، اما به نظر من باید یه متری(به قول عادل بزرگ!:D) وجود داشته باشه، که برای مثال بچه ها که نظر میدند میگن این در پرو هست، یکی دیگم میاد میگه و اونم میگه اینم در پرو هست، خوب واقعا آدم گیج میشه دیگه ... :D
البته منظورم شما نیستی ها دوست عزیز، کلا میگم:D

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
صحیح میفرمایید، اما به نظر من باید یه متری(به قول عادل بزرگ!:D) وجود داشته باشه، که برای مثال بچه ها که نظر میدند میگن این در پرو هست، یکی دیگم میاد میگه و اونم میگه اینم در پرو هست، خوب واقعا آدم گیج میشه دیگه ... :D
البته منظورم شما نیستی ها دوست عزیز، کلا میگم:D
بهترین چیز اینه که خودت دموش رو دان کنی و بازی کنی.چون هرکسی برای خودش یه نظری داره و هرکی از یه سبکی خوشش میاد.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
بهترین چیز اینه که خودت دموش رو دان کنی و بازی کنی.چون هرکسی برای خودش یه نظری داره و هرکی از یه سبکی خوشش میاد.
آره آرمان جان:D
آخه میدونی، چیزی که ایشون میفرماد اینه که یه سری موارد بدیهیه تو سبک بازیو گیم پلی و اینا ... من بخاطر اون بیشتر گفتم ... :D
ام خوب فک کنم کلا باید اینجوری کنم و دمو رو دان کنم، اما با دایال آپ؟ =))
اما جدا یه متری نیست که واقعا ببینیم چه فوتبالی(یا حداقل همین فوتبال، که نگید چرا اسم از یه چیز دیگه اورد:D) چقدر به واقعیت نزدیک شده؟:)
آخه حسیه حسی هم نمیشه گفت قبول داری؟:D
ولی خدايی Top Player بد جوری سگه!!
چرا؟ یعنی اینقدر تغییرو تحول؟:))

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
آره آرمان جان:D
آخه میدونی، چیزی که ایشون میفرماد اینه که یه سری موارد بدیهیه تو سبک بازیو گیم پلی و اینا ... من بخاطر اون بیشتر گفتم ... :D
ام خوب فک کنم کلا باید اینجوری کنم و دمو رو دان کنم، اما با دایال آپ؟ =))
اما جدا یه متری نیست که واقعا ببینیم چه فوتبالی(یا حداقل همین فوتبال، که نگید چرا اسم از یه چیز دیگه اورد:D) چقدر به واقعیت نزدیک شده؟:)
آخه حسیه حسی هم نمیشه گفت قبول داری؟:D

چرا؟ یعنی اینقدر تغییرو تحول؟:))
يخ کنی نمک

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
بالا نیاری اینقدر میخندی =))
راستش بخاطر دلایلی آدم اگه نخنده و بالا نیاره در حقشون جفا کرده ! =)) =)) =))
يخ کنی نمک
فقط میخوایم درکنار هم و با هم بخندیم :D
بیخیال بحث منحرف نشه ... (الان بن میشم:D)

خوب آقا خبر جدیدی نیومده؟ نیست؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب پس از چندينو چند شب دانلود بالاخره دانلود به اتمام رسيد و تونستم دمو رو بازي كنم و به اين نتايج رسيدم
نكات مثبت
1_اضافه شدن رگ گردن:d
2_متحرك شدن عكاسان و مربيان و اضافه شدنه فيلمبردار متحرك
3_كسي كه اوت پرتاب ميكنه نشون ميده كه ميره بسمت توپ و توپو برميداره وبعد پرتاب ميكنه
4_پاس كاريا بهتر شده
5_حركت بازيكنان روونتر شده
نكات منفي
1_رگ گردن هميشه وجود داره حتا اوايل بازي كه بازيكنان داد نزدند و عصباني نيستند:))
2_گيم پلي هنوز آركيد هست و با نسخه قبل فرقي نكرده
3_دفاع عنوز مشكل داره و همچنان نقش پشمك رو در بازي ايفا ميكنه
4_دروازه بان همچنان شيرين ميزنه و همچنان پر از باگه

حرف آخر
كونامي امسال هم نتونسته نظر طرفدارانش رو جلب كنه و همچنان تا شبيه ساز واقعي فاصله هاي زيادي داره پس شما طرفداران اين بازي گولشو نخوريد و بسمته فيفا كوچ كنيد;)

• Like
Reactions: omvocational

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
همچنان تا شبيه ساز واقعي فاصله هاي زيادي داره
واقعا در نظر داشته که یه Simulation باشه؟؟ :D
پس همون:D زمان میخواد، اما تا کی؟ فقط خدا میدونه! :D

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
خب پس از چندينو چند شب دانلود بالاخره دانلود به اتمام رسيد و تونستم دمو رو بازي كنم و به اين نتايج رسيدم
نكات مثبت
1_اضافه شدن رگ گردن:d
2_متحرك شدن عكاسان و مربيان و اضافه شدنه فيلمبردار متحرك
3_كسي كه اوت پرتاب ميكنه نشون ميده كه ميره بسمت توپ و توپو برميداره وبعد پرتاب ميكنه
4_پاس كاريا بهتر شده
5_حركت بازيكنان روونتر شده
نكات منفي
1_رگ گردن هميشه وجود داره حتا اوايل بازي كه بازيكنان داد نزدند و عصباني نيستند:))
2_گيم پلي هنوز آركيد هست و با نسخه قبل فرقي نكرده
3_دفاع عنوز مشكل داره و همچنان نقش پشمك رو در بازي ايفا ميكنه
4_دروازه بان همچنان شيرين ميزنه و همچنان پر از باگه

حرف آخر
كونامي امسال هم نتونسته نظر طرفدارانش رو جلب كنه و همچنان تا شبيه ساز واقعي فاصله هاي زيادي داره پس شما طرفداران اين بازي گولشو نخوريد و بسمته فيفا كوچ كنيد;)

من خودم 3-4 بار تا حالا فیفا بازی کردم و از اول این رردم.امسال هم بعد از بازی کردن دمو میتونم بگم شما راست میگی هنوزم دفاع ها و مخصوصا دروازه بانان مشکل دارن!پس به احتمال زیاد منم امسال فیفایی میشم!

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
مشکل در نصب دمو pes 2012
دوستان من نمیتونم این دمو رو نصب کنم.
دمو کامل رو از وب سایت زیر دانلود کردم
downloadha.com
ولی موقع اکسترکت کردن فایل ها تا 94 درصد میره و بعدش این متن میاد .you need to haave the following volume to continue extraction
insert a disk with this volume and press ok to try again pr press cancel to break extraction

ممنون میشم یکی جواب بده.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
من خودم 3-4 بار تا حالا فیفا بازی کردم و از اول این رردم.امسال هم بعد از بازی کردن دمو میتونم بگم شما راست میگی هنوزم دفاع ها و مخصوصا دروازه بانان مشکل دارن!پس به احتمال زیاد منم امسال فیفایی میشم!
باید زودتر از اینا به این نتیجه میرسیدی آرمان جان!:D
از روی تعصبم میشه PES بازی کرد، مشکلی نیست:))

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
دیدم تاپیک خوابیده گفتم بپرسم ببینم کسی میدونه دموی 2 ساعت چند میاد؟!
---------------
راستی فیفا رو هم بازی کردم میتونم بگم تو گرافیک پیس حرف اول رو میزنه ولی تو بقیه ی موارد از جمله گیم پلی فیفا حرف اول رو میزنه که تو این سبک گیم پلی بیشتر از گرافیک ارزش داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر