Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
نمیدونم دوستان تا حالا به این موضوع اشاره کردن یا نه ولی اگه متوجه شده باشید طوی بازی ایلیکا فارسی حرف میزنه ( وقتی میخواد راه رو نشون بده میگه (( راهنمایی ام کن )) یا میگه (( راه را نشان بده)) )کلا با لهجه با حالی میگه ولی همین کار خودش نشون دهنده اینه که یوبیسافت فهمیده زبون ایرانی با عربی فرق داره :blushing::love::biggrin1:
بله چند صفحه قبل بچه ها این نکته رو یاد آوری کرده بودند.
ایلیکا نه ،الیکا! مګه تن ماهیه؟!
همین یخورده جلوتر از تصویر بالا میرسی به یه یاروی سبیلی؛ بعدش باید چیکار کنیم ... ؟؟؟
در ضمن کاربر Xerxes King شما از لبه آویزان شو و با زدن کلید راست موس از دره بیا پایین.

parse

کاربر سایت
Dec 21, 2008
9
سلام
نه دوست عزیز من رو پائین بازی نمیکنم
کارت من 1گیگ رم و 9500 پروسرور داره و روی های بازی میکنم
گرافیک نیست اصلا این ؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اشتباه نكنيد . اينم نوعي از گرافيكه . بهش ميگن گرافيك كارتوني . طرفداران خاص خودش رو داره . هميشه كه نبايد گرافيك به واقعيت نزديك بشه كه . بعضي وقتها دور بشه براي تنوع بد نيست!

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
POP

سلام بچه ها طور خدا از بازی الکی عیب و ایراد نگیرید !:mad:
واقعا بازی عالیه از همه لحاظ از شوخ شدن POP گرفته :eek:تا شخصیت جالب اما ساده الیکا :confused:!
تو کدوم قسمت pop انقدر شوخ بود:) اصلا 180 درجه تغییر کرده و واقعا عالی شده تکه های که تو بازی با الیکا میندازه ! شوخی هایی که باهاش میکنه ! داستان بازی که AHRIMAN سرزمین پدری الیکا رو گرفته:(( فقط به خاطر اینکه الیکا برگرده !
فارسی صحبت کردنش الیکا:eek::eek::eek: و نشون دادن فرهنگ کامل بازی :cool:, Ormaz که همون اهورا مزدا میشه و خیلی الیکا بهش تکیه میکنه ! ;)
حتی زمانی که شما به پایین میوفتید میگه "به نام ORMAZ " و از خدا کمک می گیره !:love:
در کل خیلی بازی قشنگیه شده ولی مشکلاتی هم داره !! :(
از همه مهم تر اینکه بازی روتینه ! و هیچ راه مخفی نداره !:mad:
دوم اینه که کارگردان بی تربیتش خیلی بازی رو قشنگ طراحی کرده:p و جلو میبره زمانی که الیکا اخر بازی زندگیشو میده تا درختان زندگی زنده شن POP احساس حقارت میکنه و میبینه که یکی از بهترین donkey داره از دست میده میزنه درخت رو نابود میکنه و دوباره الیکا زنده میشه و اهریمن دوباره همه جا رو در میگیره ! و تمام کارایی رو که انجام دادی رو باید از اول شروع کنی ! خیلی جالبه تمام کارایی رو که تو خودت با دستای خودت انجام دادی رو خراب میکنی به خاطر اینکه یه donkey به Donkey هات اضافه شه :p اون از farah که تو یکش و هنوز تو بیابان ها دنبالش میگرده اینم از الیکا یه جورایی POP داف باز شده ها ؟!!!:biggrin1::-":love:

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
اینم اضافه کنم ! ;)
گرافیک بازی نوعی تلفیقی از هنر های دستی (اب رنگ)و فانتزی گرایانه کامپیوتری هست ! نوعی هنر کامپیوتری هست !

و در کل هم از لحاظ گرافیک و از هم شخصیتی همه چیز فانتزی شده !!!!!!

دنیای کامپیوتر یعنی نوع اوری (یکی از سخنان بزرگان : عادت کردن موجب عدم پیشرفت است !)
پس دنبال چیز های تکراری نباشید !!!
این است تلاش زنان و مردان ایرانی کجایند کسانی که میگویند POP یک بازی ایرانی نیست ؟؟
دوغ بخور گاز بده :cheesygri

parse

کاربر سایت
Dec 21, 2008
9
اخه این نوع اوریشون بخوره تو اون سرشون
اینم شد بازی
هر کس یه نظری داره و محترمه اما اخه گرافیک کجا کاغذ و نقاشی کجا
اگه قرار بود گرافیک این طوری باشه
پس چرا اداب اومده 3 دی مکس ساخته با اون عظمت ؟
برن جمش کنن با این بازیشون

parse

کاربر سایت
Dec 21, 2008
9
درود
یک سوال
داستان بازی با شخصیتی که اسم نداره در بیابان شروع میشه
درسته ؟
و همتون میدونید که این شخصیت یک دزده !
درسته ؟
پس چرا اسمش شاهزاده ایرانیه ؟
اخه دزد کجا شاهزاده کجا ؟
pop 3 کجایییییییییییی ؟

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
درود
یک سوال
داستان بازی با شخصیتی که اسم نداره در بیابان شروع میشه
درسته ؟
و همتون میدونید که این شخصیت یک دزده !
درسته ؟
پس چرا اسمش شاهزاده ایرانیه ؟
اخه دزد کجا شاهزاده کجا ؟
pop 3 کجایییییییییییی ؟
عزیزم شاهزاده ایرانی اسم نداره درسته ولی همینش قشنگه اگه دقت کرده باشی الیکا ازت میپرسه ! میگه تو چی از خودت بگو از گذشتت !!!!
دیدی چقدر قشنگ پیچوندش !!! ببین هر سوالی که الیکا ازش میپرسید به نحوه قشنگی می پیچوند چون نمیخواست ! شخصیتش فاش بشه !
به هر حال پرنس خودش نمیگه من دزدم اصلا نیست ! الیکا بهش میگه چرا ؟؟ چون بهش گفت من داشتم راه خودمو میرفتم دنبال خرم میگشتم (farah) :cheesygri تو امدی جلوم !! چه طور من خودمو تو این گرفتاری انداختم ها !! و جمله معروفشو میگه من داشتم میرفتم خونه کلی طلا منتظرم بود کلی پول جواهرات منتظرم بود ولی تو .....
الیکا بهش پشت میکنه پرینس میگه ببین فرش به این ....... ضخامت دقیقا به این ........ :cheesygri ضخامت داشتم !!!
بعد الیکا بهش میگه از کجا اوردی ؟؟؟ همش دزدیه دیگه نه !!؟؟

parse

کاربر سایت
Dec 21, 2008
9
GearOfWar جان
خوب ممنون توضیحات شما قانع کننده بود
Xerxes.King جان
شرمنده من همیشه این 2 تا رو قاط میکنم
هر جا میخوام بنویسم اداب میتویسم اتو دسک و هر جا باید بنویسم اتو دسک مینوسم اداب
خلاص من زیاد غلط دارم تو نوشته هام
ببخش

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام - دوستان من در مرحله ای که چهار تا استوانه سبز بزرگ است و اونجاییکه از توی صفحه روی زمین
غبار مشکی در میاد و همانجاییکه پرنس صرفه می کنه گیر کردم و هیچ راهی برای بالا رفتن پیدا نمی کنم لطفا
کمک کنید ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر