Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
1252h3c.jpg

اين عکس زيبا براي نسخه اول بازي يعني شنهاي زمان بسيار زيبا و چشمگير است زيباي و حس بودن در محيط رو به انسان منتقل ميده

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام وحید جان:)
میگم لطف کن وقتی عکس میزاری یکم حجمشون رو کم کن چون ما Dial Up داریم و خیلی سرعت رو میگیره.;)
ممنون.

سلام:blushing:
يعني حجمشو بيارم پايين اينجوري که بهتره :blushing:
نميدونم شايدم منظورت اينه که به صورت تامب بزاريم که من از اين به بعد ميزارم راستي خط منم ديال اپ است :((

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط vahid_persia:
سلام:blushing:
يعني حجمشو بيارم پايين اينجوري که بهتره :blushing:
نميدونم شايدم منظورت اينه که به صورت تامب بزاريم که من از اين به بعد ميزارم راستي خط منم ديال اپ است :((
سلام.
دقیقا منظورم پایین اوردن حجم هست اخه خیلی سنگین شده صفحه خودتم که دیلاپ داری ما رو هم درک کن...من یه نمونه همون عکس خودت رو که حجمش رو کم کردم بدون کم شدن کیفیت بهت pm میدم.:)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اين عکس زيبا براي نسخه اول بازي يعني شنهاي زمان بسيار زيبا و چشمگير است زيباي و حس بودن در محيط رو به انسان منتقل ميده
سلام
ممنون وحید جون از اطلاعات و عکس هایی که گذاشتی
ولی لازمه در مورد این عکس بگم که این عکس متعلق به بازی شاهزاده ایرانی نیست....اسم بازیشو نمی دونم....ولی من یه سری دیگه عکس از این باز ی دارم

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط behzadr:
سلام
ممنون وحید جون از اطلاعات و عکس هایی که گذاشتی
ولی لازمه در مورد این عکس بگم که این عکس متعلق به بازی شاهزاده ایرانی نیست....اسم بازیشو نمی دونم....ولی من یه سری دیگه عکس از این باز ی دارم

سلام بهزاد خواهش ميکنم :love:
اول اينکه اين عکسارو من برات فرستادم تو تبادل نميدونم شايدم داشتي !!!!!:p
بعد من مطمعن هستم چون برات ميخوام لينک هم معرفي کنم اين کار هم کار اقايي رافاعل هست اصلا داخل بازي نيست واسه پوستر بازي که اصلا به صورت رسمي منتشر شد من به حرفم ايمان دارم و اينو هم ثابت ميکنم :cool:
موفق باشيد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بعد من مطمعن هستم چون برات ميخوام لينک هم معرفي کنم اين کار هم کار اقايي رافاعل هست اصلا داخل بازي نيست واسه پوستر بازي که اصلا به صورت رسمي منتشر شد من به حرفم ايمان دارم و اينو هم ثابت ميکنم :cool:
می دونی من یه سری عکس این طوری دارم که همشون به وسیله یه گروه طراحی شده..برای همین هم می گم شاید چون محیط طراحی شبیه بازی پرنس هست تو این طوری برداشت کردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر