Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
درست این رو من حواسم نبود شاید ولی مثلا امکان داره زبان فیلمش اعلام کننده پرنس 4 در حال ساخت
دو خبر عالی به ما میرسه
نه میثم جان....از بازی هیچ خبری نیست...پس بهتره بهش هیچ فکری نکنیم.ok

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بچه ها یک سوال مطرح کنم هر کس نظر بده یا تایپیک منحرف می شه؟؟؟؟
سوال این هست که اگر Prince of Persia ایرانی نبود آیا باز هم بازی می کردید؟؟؟؟
آیا بازم عاشقش می شدید؟؟؟؟
من که آره هیچ ربطی برام نداره اگر بهزاد و وحید و مدیران فکر می کنند اجازه هست دوستان نظر بدهند

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
کسی والپیپری از این عکس داره؟؟؟
poster.jpg

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
نوشته شده توسط behzadr:
به قسمت گالری سایت برو....عکس هایی با کیفیت بالا و پوسترهای خوبی پیدا می کنی
رفتم ولی از این عکس والپیپری نداشت!!!:confused:
البته یکی شبیهش بود ولی پشت سرش اون مناره ها و گنبدها را نداشت...اما به هر حال ممنون:love:

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
رفتم ولی از این عکس والپیپری نداشت!!!:confused:
البته یکی شبیهش بود ولی پشت سرش اون مناره ها و گنبدها را نداشت...اما به حر حال ممنون
همون طور که می دونی این عکس میکس شده
ولی برات می گردم و دم دستم بود برات می ذارم

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
مدير محترم اين انجمن رسيدگي كنه و رهام بخونه لطفا

نوشته شده توسط qx_roham_xp:
سلام دوستان
ببینید مگر می شه چیزی مثل پرنس تموم بشه؟؟؟؟
دقیقا حرف شما مثل این می مونه ماریو یا سونیک یا پانیشر یا فاینال فانتزی یا خیلی شخصیت های کمیک مثل سوپر من - بت من - اسپایدر من و ..... تموم بشه×!!!
پرنس یک فرق کوچیک با همه ی این ها داره که همون متمایزش کرده این که شخصیت ثابتی نداره×!!!
مطمئن باشید پرنس بعدی ممکن هست قدرت زمان نداشته باشه اما قدرتی دیگه که داره×!!!
پرنس استیل و سبک و اون ریشه ی بازیش حفظ و جاودانه شده اما روی بقیه ی چیز ها می شه مانور داد×!!!!
این یک امتیاز هست چون سبب می شه هر بار یک دسته از افراد رو جذب کنه تا حدودی
در مورد فیلم هم بله در 2007 اکران می شه مشخصات و بازی گران و .... در همون لینک هست حیف برای من سایتی که مقالم رو نوش تم و سایت فیلم از امروز فیلتر شده اگر نه چیز های جالبی اونجا پیدا کرده بودم×!!!
++++++
الکی جان خیلی مشکوک می زنی حدس می زنم از اعضا باشی خیلی حرف زدنت آشنا هست می دونی که مدیرا دنبال این جور افرادند×!!!!
فقط اون قدر ضایع نیستی که از خودت تشکر کنی مثل بعضی ها.........
در ضمن ببینید این سه گانه تموم شد
شما فرض کن من روزی 100 تا پست بدم و یاد پرنس رو به قول شما نگه دارم و داغش کنم اما چی بشه؟؟؟؟
اینجا تایپیک اطلاع رسانی هست همین جوری هم 152 صفحه ادامش دادیم که هیچ تایپیکی نکرده×!!!
اما ما خودمونم بکشیم اعتصاب هم بکنیم این سگانه تموم شد و دلیل نمی شه به فراموشی سپرده بشه که×!!!!
می ره جزو بهترین بازی های عمرمون
می تونید مثل بهزاد جان رفتار کنید...........اما اینجا بهتر می دونم الکی پست ندیم الکی جان×!
چون قانون داره و اگر یک نفر تا حالا پرنس بازی نکرده بیاد اینجا........مطمئن باشین زده می شه تازه 100% بحث ها کاملا شخصی می شه و منحرف و قفل کما اینکه چند روز شد
نه من طرف مدیر ها نشدم چپ چپ نگام نکنید اما اونا هم تو این مورد حق دارند
پینوکیو بعد از 10 قسمت ادم شد من بعد از 100 تا اخطار فهمیدم این 1 حرفشون راست هست×!!!
پس منتظر مقاله ی من باشید و اگر خبری شنیدید بگید فقط لطفا
با تشکر

به نام دادار بيدار پاك ...

بار پرودگارا به من توان آن ده كه سخني به گزاف نگوينم ...

سلام رهام اميد وارم هميشه خوب باشي ؟

من آدم خون سردي هستم ... اما توهمت و توهين هم حدي داره ....

1- شما نوشتي من خيلي مشكوك مي زنم و خيلي نوشته هام آشناست ...!!! منظورت اينه كه من از اعضاي سايت هستم و اين هم ايدي دوم من باشه ؟ و مديران هم دنبال اين دسته آدم ها هستن كه بگرنشون ؟!!! ................ اما من هيچ نيازي به اين كار ها ندارم .... من الكي هستم ايدي كه به الكي ساخته شد (فقط براي بازي پرنس - البته اولين بار در اين سايت ساخته نشد قبلا در سايت ديگري هم ساختم ) براي بازي پرنس و بعد به پرنس علاقه مند شد ... !!!!!!!!!!! يه نفر هم منو اينجا ميشناسه اون هم ايدي vahid_persia كه از حدود يك سال پيش با من آشنا هستن ...البته مي تونم خودم هم بيام كه ببنين من كس ديگري نيستم ...

پس اگر واقعا اين انجمن مدير داشته باشه بايد به تهمت زدن شما رسيدگي كنه ... من هم حاضرم براي اينكه ثابت كنم ايدي ديگري ندارم خدمت شما و اون مدير انجمني كه بايد به تهمت شما رسيدگي كنه حاضر بشم . و اميد وارم مدير انجمن حتما رسيدگي كنند و دنبال من باشم كه ببينن من خودم هستم يا شما تهمت ميزني ؟؟!!

2- من هنوز معناي درستي از تشكر نمي دونم ... !!! فقط مي دونم يه دكمه هست و نمي دونم به چه دردي مي خوره ... منظورت رو هم از ضايع نمي فهمم ؟!!!

3- فرمودين روزي 100 تا پست بدم كه پرنس رو زنده نگه دارم كه چي بشه ؟ پرنس سه گانه تمام شد ...

بايد در جوابتون عرض كنم بعضي چيز ها به دل بر ميگرده ... من 24 سالمه اما اين بازي رو دوست دارم و دلم مي خواد يادش زنده بمونه ... مثل اين كه شما عزيزي رو از دست ميدين با عكسش يا رفتن به محلي كه در اون جا آرميده يادشو زنده مي كنيد ...

4- شما فرمودين اين جا تاپيك اطاع رساني هستش و 150 صفحه پست داشته ؟!!!

بايد در جوابتون عرض كنم اين جا در مورد بحث و تبادل نظر هست كه هر شخصي آزادانه و با در نظر داشتن ادب مي تونه نظرشو بگه ؟ و من فكر نكم بي ادبي كرده باشم ؟؟!! اگر كردم مدير انجمن رسيدگي كنه اگر هم نكردم به حرف هاي شما رسيدگي كنه ؟ و فكر نمي كنم من پست الكي داده باشم ... و اگر منظور شما اينه كه پست من الكي بوده اين نظر شخصي شماست ... قضاوت با دوست داران پرنس باشه .... پست من فقط بيان دوست داشتن اين بازي و اتحاد بجه هاي اين انجمن بود ...

5- شما نوشتيد پنكيو بعد از 10 بار اخطار آدم شد و شما بعد از 100 بار ...
در پاسخ خدمت شما بايد عرض كنم كه هيچس براي من اخطاري نداده ...
و من در اين 2 هفته طوري رفتار كردم كه باعث ناراحتي كسي نباشم ...

اما بهتره قبل از اينكه بهبم اخطاري بدن به قول شما ... از اين سايت برم چون من شخصيتم در حد اين حرفا نيست ...

من فقط به اين دليل كه پرنس رو دوست داشتم و احساس كردم بچه هاي اين سايت از بقيه سايت ها در مورد پرنس فعال ترند عضو شدم ...

حالا هم از اين سايت مي رم ... من اين نوشته شما رو تا اين لحظه نديده بودم و الا قبل از اين مي رفتم ... الان ساعت 11:57 شب روز 4 شنبه هست كه من ديدم و سايت رو ترك مي كنم ...

فقط يه مورد ... دوستاني كه فكر ميكنن اين ادي من (الكي) تغلبي هست يا من 2 تا ايدي دارم به من يه پيام خصوصي بدن .... بعدش من ايدي ياهو و تلفنم رو ميدم كه ثابت كنم توهمت اين آقا يا خانم نا روا بود ....

من شما رو ترك مي كنم دوستان من ... اما از شما تمنا دارم كه نگذاريد اين انجمن از خاطره ها بره ... اين حرف رو در اولين پيامم هم زدم ...

از مدير اين انجمن هم تمنا دارم با در نظر گرفتن پروردگار در رابطه با نوشته هاي رهام در رابطه با آن قضاوت كنه ... درسته كه من مي رم اما خدا هميشه هست و شاهد و ناظر اعمال ماست ... ( من حتي نمي دونم مدير اين انجمن كيه يا چطوري ميشه پيداش كرد)

دوست داشتم بمونم ... اما ... !!!

اميد ورام به قول آقاي رهام اين مديران انجمن تيز بين حتما رسيدگي كنن و اقدام خاطي رو به عمل بيارن ؟!!!

به خداي بزرگ و مهربان مي سپارمتون ...
همه شما رو دوست دارم ... حتي شما رهام (چون شما هم دوستار پرنس هستي)

محمد فردي
الكي ( ايدي كه به الكي ساخته شد - به پرنس علاقه مند شد - دوستار محبت شماست )

خدا نگه دار براي هميشه

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نشد دیگه نشد متلک انداختنو مسخره کردنو ووووووو نداشتیم .. اینجا هممون با هم دوستیم اگر هم روزی بحثی بود فقط بر سر میزان اطلاعات بوده که نباید تهش هم به ناراحتی بچه ها ختم بشه حالا ...

چی شد آقای الکی کجا ؟

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
سلام خدمت دوستان

متأسفم بابت این کدورتی که پیش اومده و حرف های بی اساس یک نفر باعث ناراحتی دیگری شده ...
متأسفانه کسی از مدیران پست جناب qx_roham_xp رو مشاهده نکرده بود وگرنه قطعاً همون موقع برخورد میشد و کار به اینجا نمیکشید ... از جناب alaki هم عذرخواهی میکنم و امیدوارم در کنار سایر دوستان باقی بمونند ...
فکر می کنم این مسئله برای بار چندم گفته می شه که کسی حق نداره اینجا طرف مقابل رو مسخره کنه و یا تهمتی بهش بزنه حتی اگر از موضوعی 100% مطمئن هست ... در چنین مواقعی باید موضوع را با یکی از مدیران به صورت خصوصی در میان بگزارید و باقی امور را به آنها واگزار نمایید.

دسترسی کاربر qx_roham_xp به مدت 1 هفته از سایت قطع میشه.

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط alaki:

به نام دادار بيدار پاك ...

بار پرودگارا به من توان آن ده كه سخني به گزاف نگوينم ...

سلام رهام اميد وارم هميشه خوب باشي ؟

من آدم خون سردي هستم ... اما توهمت و توهين هم حدي داره ....

1- شما نوشتي من خيلي مشكوك مي زنم و خيلي نوشته هام آشناست ...!!! منظورت اينه كه من از اعضاي سايت هستم و اين هم ايدي دوم من باشه ؟ و مديران هم دنبال اين دسته آدم ها هستن كه بگرنشون ؟!!! ................ اما من هيچ نيازي به اين كار ها ندارم .... من الكي هستم ايدي كه به الكي ساخته شد (فقط براي بازي پرنس - البته اولين بار در اين سايت ساخته نشد قبلا در سايت ديگري هم ساختم ) براي بازي پرنس و بعد به پرنس علاقه مند شد ... !!!!!!!!!!! يه نفر هم منو اينجا ميشناسه اون هم ايدي vahid_persia كه از حدود يك سال پيش با من آشنا هستن ...البته مي تونم خودم هم بيام كه ببنين من كس ديگري نيستم ...

پس اگر واقعا اين انجمن مدير داشته باشه بايد به تهمت زدن شما رسيدگي كنه ... من هم حاضرم براي اينكه ثابت كنم ايدي ديگري ندارم خدمت شما و اون مدير انجمني كه بايد به تهمت شما رسيدگي كنه حاضر بشم . و اميد وارم مدير انجمن حتما رسيدگي كنند و دنبال من باشم كه ببينن من خودم هستم يا شما تهمت ميزني ؟؟!!

2- من هنوز معناي درستي از تشكر نمي دونم ... !!! فقط مي دونم يه دكمه هست و نمي دونم به چه دردي مي خوره ... منظورت رو هم از ضايع نمي فهمم ؟!!!

3- فرمودين روزي 100 تا پست بدم كه پرنس رو زنده نگه دارم كه چي بشه ؟ پرنس سه گانه تمام شد ...

بايد در جوابتون عرض كنم بعضي چيز ها به دل بر ميگرده ... من 24 سالمه اما اين بازي رو دوست دارم و دلم مي خواد يادش زنده بمونه ... مثل اين كه شما عزيزي رو از دست ميدين با عكسش يا رفتن به محلي كه در اون جا آرميده يادشو زنده مي كنيد ...

4- شما فرمودين اين جا تاپيك اطاع رساني هستش و 150 صفحه پست داشته ؟!!!

بايد در جوابتون عرض كنم اين جا در مورد بحث و تبادل نظر هست كه هر شخصي آزادانه و با در نظر داشتن ادب مي تونه نظرشو بگه ؟ و من فكر نكم بي ادبي كرده باشم ؟؟!! اگر كردم مدير انجمن رسيدگي كنه اگر هم نكردم به حرف هاي شما رسيدگي كنه ؟ و فكر نمي كنم من پست الكي داده باشم ... و اگر منظور شما اينه كه پست من الكي بوده اين نظر شخصي شماست ... قضاوت با دوست داران پرنس باشه .... پست من فقط بيان دوست داشتن اين بازي و اتحاد بجه هاي اين انجمن بود ...

5- شما نوشتيد پنكيو بعد از 10 بار اخطار آدم شد و شما بعد از 100 بار ...
در پاسخ خدمت شما بايد عرض كنم كه هيچس براي من اخطاري نداده ...
و من در اين 2 هفته طوري رفتار كردم كه باعث ناراحتي كسي نباشم ...

اما بهتره قبل از اينكه بهبم اخطاري بدن به قول شما ... از اين سايت برم چون من شخصيتم در حد اين حرفا نيست ...

من فقط به اين دليل كه پرنس رو دوست داشتم و احساس كردم بچه هاي اين سايت از بقيه سايت ها در مورد پرنس فعال ترند عضو شدم ...

حالا هم از اين سايت مي رم ... من اين نوشته شما رو تا اين لحظه نديده بودم و الا قبل از اين مي رفتم ... الان ساعت 11:57 شب روز 4 شنبه هست كه من ديدم و سايت رو ترك مي كنم ...

فقط يه مورد ... دوستاني كه فكر ميكنن اين ادي من (الكي) تغلبي هست يا من 2 تا ايدي دارم به من يه پيام خصوصي بدن .... بعدش من ايدي ياهو و تلفنم رو ميدم كه ثابت كنم توهمت اين آقا يا خانم نا روا بود ....

من شما رو ترك مي كنم دوستان من ... اما از شما تمنا دارم كه نگذاريد اين انجمن از خاطره ها بره ... اين حرف رو در اولين پيامم هم زدم ...

از مدير اين انجمن هم تمنا دارم با در نظر گرفتن پروردگار در رابطه با نوشته هاي رهام در رابطه با آن قضاوت كنه ... درسته كه من مي رم اما خدا هميشه هست و شاهد و ناظر اعمال ماست ... ( من حتي نمي دونم مدير اين انجمن كيه يا چطوري ميشه پيداش كرد)

دوست داشتم بمونم ... اما ... !!!

اميد ورام به قول آقاي رهام اين مديران انجمن تيز بين حتما رسيدگي كنن و اقدام خاطي رو به عمل بيارن ؟!!!

به خداي بزرگ و مهربان مي سپارمتون ...
همه شما رو دوست دارم ... حتي شما رهام (چون شما هم دوستار پرنس هستي)

محمد فردي
الكي ( ايدي كه به الكي ساخته شد - به پرنس علاقه مند شد - دوستار محبت شماست )

خدا نگه دار براي هميشه

سلام
بايد بگم بسيار تاسف ميخورم که دوست بسيار عزيزم از اين سايت ميرن شخصيتي که با اين تحصيلات بالا دارن و خانواده ايشون هم همگي داراي تحصيلات بالا هستن پدر عزيزشون در يکي از دانشگاههاي کانادا استاد هستن البته من نميدونم استاد چه درسي اما اينو ميدونم که محمد الان امتحان دارن نميدونم کارشناسي ولي اينو ميدونم بسيار مشغول هستن و ميگم که شخصيت قابل احترامي دارن فقط و فقط به خاطر بازي پرينس تو اين سايت سر زدن و عضو شدن سيار متاسفم که اينجارو ترک ميکنن و اگر محمد خان حرفي بزنن مطمعن هستم که اون کارش حتمي ببينيد من خودم در ارتباط اول پي به تواضع ادب و متانتشون بردم
من با اين که دوست رهام هستم وحتي تو چت کارمون به فش ميکشه!!!!!!! و فرداش دوباره داداش ميشيم!!!
اما اين براي بار چندم هست که تو اينجا براي کاربران مشکل ايجاد ميکنند
نميدونم ايا از کسي عقده دارن يا ميخوان بگن من حال گيرم يا کس به گرد پاي من تو حال گيري نميرسه يا هرچي اما مطمعن هستم کاربران رو فراري ميدن دوست عزيزم بهزاد که خيلي هم بهش ارادت دارم تا حالا نديدم حتي با کسي مشکل کوچکي داشته باشن
اما از مديران ميخوام حتي براي حيثيت سايت و براي ارامش در سايت به اين مورد حتما رسيدگي کنند چون با رسيدگي به اين کار ديگه هيچ کاربري به خودش اجازه نميده تا سر به سر کاربري ديگه بزاره حتي اگه اين کاربر مدير سايت باشه ميگن زندگي دو روز اميدوارم حداقل ما ايراني ها تو نيمه اول لذت ببريم!!!
مطمعن هستم که حتما رسيدگي خواهد شد!!!!!
من منتظر هستم تا عملکرد و واکنش مدير اين سايت رو ببينم من خودم فقط و فقط به خاط بازي پرينس تو اين سايت عضو شدم اگه صفحه هاي اول رو ببينيد خودتون ميفهميد دليل عضو شدنم به خاطر اين بود تا در جمع پرنس بازان و شناسان حرفهاي باشم و کمکي به اين تايپيک کنم
حتم دارم اگه رسيدگي نشود در دراز مدت موجب فراري بچه ها از اين سايت شود اي برخورد به شخصه منو سيار ناراحت کرده

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
وحید جان این قضیه از نظر من در همون پستی که بالا زدم فیصله پیدا کرد ...

توجه کنید که جریمه ای که برای افراد خاطی در نظر گرفته میشه بر اساس عکس العمل طرف مقابل نیست ... مثلاً اگر به کسی توهینی شد ولی اصلاً براش اهمیت نداشت ما هیچکار نکنیم ولی اگر همون توهین به شخص دیگه ای شد و کلاً از زندگی ناامید شد ما بیایم خاطی رو برای همیشه از سایت اخراج کنیم ! اینطور نیست ...

اینجا هم یک تهمت نسنجیده و الکی! به آقای الکی زده شده و متأسفانه ایشون کلاً از سایت دلسرد شدن ما هم از این بابت متأسفیم ولی ایشون باید مطمئن باشند که اینگونه حرف های بی ارزش در رابطه ما و بقیه دوستان با ایشون هیچ تأثیری نخواهد گذاشت و برای همه کاملاً روشنه که حرفی که رهام زده از روی سبک بینی بوده ... و اگر چنین رفتاری دوباره ازشون سر بزنه اخراج از سایت دور از انتظار نخواهد بود.

امیدوارم آقای فردی هم این قضیه رو فراموش کنند و به جمع دوستان در سایت برگردند ...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
نمی دونم چطوری این بحث به اینجا کشیده شده و چرا دوست خوبمون آقا محمد (اگه درست گفته باشم)این طوری ناراحت شدند
من کاری ندارم چرا رهام چنین حرفی زده .اینکه مقصر هم هست یا نیست دوستان خودشون قضاوت می کنند
ولی اگه قرار هست فرمها بر اساس دوستی ها بنا بشه بهتره کمی خویشتن دار باشیم
میشد همین مشکل رو به وسیله pm به یکی از مدیران سایت خبر داد و مشکل هم حل میشد مثل الان که محمد حلش کرده
از دوست خوبمون محمد جان هم درخواست می کنم دوباره به فعالیت خودشون ادامه بدند و دوستانشو رو در اطلاع رسانی بازی محبوبشون همراهی کنند

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اینم به خاطر اینکه جو تغییر کنه
البته میکس هست...ولی چون خیلی وقته دوستان رو منتظر گذاشتم سعی می کنم پوستر بیشتر بذارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر