Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
فکر کنم اگه یه بازی کرک بشه اولین جایی که بنویسه تو سایت gamecopyworld هست البته الان که به سایت رفتم اینو بالای فسمت پرنس 3 دیدم:
یعنی این کرکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

++++++++++++++++++++++++++++++++++

ولی با این حال منم فکر نکنم کرک شده باشه..

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بچه ها Fixed هست احتمالا دیگه کابل کشی نمی خواد اما چه فایده بازم بازی ناقص هست که×!!!

اما زیرش که نوشته:
Disable/Unhook any CD-ROM/Writers and/or DVD-ROM/Writers or use an anti-blacklisting tool.

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
من نشنیدم بهتر هست زودتر پستت رو ویرایش کنی لینک بزاری می دونی که موتور گیری هست×!!!!;)
چون در این صورت باید همه جا پخش شه Star force کرک شد
اما من یک خبر عجیب دارم
Interview مال IGN این نسخه رو دیدم چیز هایی داشت که اصلا در بازی کرک شده ی ما نبود×!!!!
منظورم از کرک شده دزدی هست
برای مثال شما در بازی وقتی کسی رو می کشتید نصف می شد؟؟؟یا سرش جدا می شد؟؟؟؟
اگه بشه از مدیا پلیر عکس بگیرم همتون کف می کنید×!!!!!

فکر نمیکنم ربطی به اون داشته باشه.چون من روی پی اس 2 بازی میکردم وبازهم سر و کله اونا کنده نمیشد.احتمالا تبلیغاتی بوده:p
برای عکس گرفتن از فایلای تصویریت از برنامه های دیگه مثل jet audio استفاده کن....

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام سلام سلام
این عکس هایی که از تریلر گرفتم در دو عکس می بی نید که اصلا مو هاش پرنس تو صورتش فرو نرفته×!!!حتی با تکان های شدید سرش×!!!"این قضیه در مورد شمشیر دوم هم صادق هست"در 2 تا هم نصف شدن و در بقیه هم کنده شدن سر×!!!
هرچی دوست دارید اسمش رو بزارید من فقط می دونم این پرنس با چیزی که من بازی کردی خیلی فرق داره و کمبو بیشتر+خیلی نرمتر هم هست×!!!
ببخشید تریلری که دارم کیفیتش خیلی پایین هست عکس هارو سیو کنید بزرگ کنید لطفا
2xsSrGng.jpg

Q1NBjEan.jpg

32ryF1Zu.jpg

ikRyBujN.jpg

WsrNfwya.jpg

wXVs0JBU.jpg

5cZKYp1w.jpg

JhGXKxT1.jpg

FrffTd2p.jpg

ZxanVDQU.jpg

jG2KAPZu.jpg

++++++
همه ی این ها با 1 دست×!!!!
چه عشقی دارم من به BC و این تایپیک خدا داند×!!!!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بچه ها من دقیقا 4 ساعت پیش SoT رو شروع کردم و الان 69% هستم(آینه ها)
کسی می دونه مدت زمان طبیعی برای تموم کردن بازی چقدر هست؟؟؟
گرچه بعضی جاها یادم رفته بود و خنگ بازی هم در آوردم آخه پارسال تا همین جا وقت گرفتم حدودا 3 ساعت شد×!!!!
در ضمن نمی شه سخت تر کرد بازی رو؟؟؟؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط saeedrz:
عکسهای خوبی بودن
اما زیادی کلیشه ای
با تشکر
سلام

اول اینکه اگه خودتون عکسی که کلیشهای نیست دارین بزارین ممنون میشم ما هم یه استفاده ای ببریم.

شما رسیدی کل این 147 صفحه رو بخونی و توی این همه صفحه اصلا عکسی به دردت نخورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم هیچ تاپیک توی سایت البته به جزء دو تا تاپیک محبوب به این خوبی توش عکس اپلود نشده.

دوستانی مثل بهزاد رشیدیان و رهام و وحید و باقی دوستان عکس هایی رو گذاشتن که من به شخصه به زحمت میتونستم گیر بیارم.

++++++++++++++++++++++++

دیدم شما دارین توی هر تاپیک قانون شماره 7 سایت رو میزارین.گفتم بزار منم دو تا قانون به شما بگم :

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید.

شما دارین باعث دلسردی اعضا میشین.

قانون شماره 9) از نوشتن یک سؤال و یا یک خبر در انجمن‌ های مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره 4 انجمن مناسب و مرتبط با پیغام خود را انتخاب و فقط در آن انجمن پیغام خود را ارسال کنید.

شما قانون شماره 7 سایت رو من امروز صبح که سایت رو باز کردم توی هر تاپیکی دیدم.

توی این سایت نمیشه که همه تاپیک ها پر مطلب باشن که خیلی از دوستان این کارو میکنن و به شخصه این مسئله نسبت به چند وقت پیش خیلی بهتر شده و همه دوستان تمام سعیشونو میکنن که مطلبشون خیلی نامربوط نباشه.توی این چند وقته شاید بشه گفت بالغ بر 90 % پست های سایت مفید شده و خیلی خوب.

در ضمن دکمه تشکرم موجوده به جای گفتن دو سه کلمه میتونین تشکر کنین که از پست های اضافه کم بشه .همون کاری که اکثر اعضای سایت دارن میکنن.و به خوبی دارن به قوانین سایت عمل میکنن

خداحافظ

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

اول اینکه اگه خودتون عکسی که کلیشهای نیست دارین بزارین ممنون میشم ما هم یه استفاده ای ببریم.

شما رسیدی کل این 147 صفحه رو بخونی و توی این همه صفحه اصلا عکسی به دردت نخورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم هیچ تاپیک توی سایت البته به جزء دو تا تاپیک محبوب به این خوبی توش عکس اپلود نشده.

دوستانی مثل بهزاد رشیدیان و رهام و وحید و باقی دوستان عکس هایی رو گذاشتن که من به شخصه به زحمت میتونستم گیر بیارم.

++++++++++++++++++++++++

دیدم شما دارین توی هر تاپیک قانون شماره 7 سایت رو میزارین.گفتم بزار منم دو تا قانون به شما بگم :

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید.

شما دارین باعث دلسردی اعضا میشین.

قانون شماره 9) از نوشتن یک سؤال و یا یک خبر در انجمن‌ های مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره 4 انجمن مناسب و مرتبط با پیغام خود را انتخاب و فقط در آن انجمن پیغام خود را ارسال کنید.

شما قانون شماره 7 سایت رو من امروز صبح که سایت رو باز کردم توی هر تاپیکی دیدم.

توی این سایت نمیشه که همه تاپیک ها پر مطلب باشن که خیلی از دوستان این کارو میکنن و به شخصه این مسئله نسبت به چند وقت پیش خیلی بهتر شده و همه دوستان تمام سعیشونو میکنن که مطلبشون خیلی نامربوط نباشه.توی این چند وقته شاید بشه گفت بالغ بر 90 % پست های سایت مفید شده و خیلی خوب.

در ضمن دکمه تشکرم موجوده به جای گفتن دو سه کلمه میتونین تشکر کنین که از پست های اضافه کم بشه .همون کاری که اکثر اعضای سایت دارن میکنن.و به خوبی دارن به قوانین سایت عمل میکنن

خداحافظ

ممنون مطالبي خوبي رو عنوان کرديد اميدوارم خود و دوستان به اين عوامل عمل کنند
همچنين من از شما تشکر ميکنم که هميشه خواستيد برايسايت مفيد باشيد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
این عکس هایی که از تریلر گرفتم در دو عکس می بی نید که اصلا مو هاش پرنس تو صورتش فرو نرفته×!!!حتی با تکان های شدید سرش×!!!"این قضیه در مورد شمشیر دوم هم صادق هست"در 2 تا هم نصف شدن و در بقیه هم کنده شدن سر×!!!
سلام
باز این تاپیک اومد بالا و من هم دوباره هوس کردم عکس بذارم:)
ولی من عکس هایی که رهام میگه رو ندیدم...کسی که دیده می تونه برام آپلود کنه و بذاره

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام سلام سلام
اول از همه خیلی ممنون محمد رضا جان
واقعا آدم دلسرد می شه
بهزاد جان بزرگ عکس می گیرم یک جای دیگه آپ می کنم می زارم
من قصد دارم حالا که هر سه شماره اومده و تمام شایعات تموم شده یک برسی ذره بینی بنویسم پس منتظر باشید و بدونید من بدون فعالیت نمی مونم×!!!
در ضمن عکس های برنده ی مسابقات کمیک آرت پرنس 3 و پیشبینی اینکه آگه پرنس 4 می اومد چه شکلی می شد اعلام شد
اگر مشتری داره بزارم وگرنه الکی کلی آپ نکنم(اگه یک نفر هم بخواد می زارم;))
آخه گفتم شاید همه داشته باشند
یک خبر دیگه:
آیا شما هم به ساخت تریلر علاقه دارید؟؟؟
می تونید تریلر های خودتون رو از پرنس بسازید و در Gt بزارید کار بعضی از بچه های اونجا واقعا شاهکار هست;)
فقط تریلر ها به صورت فلش هست ایشالا پست بعدی لینک می دم ;)
اگر برنامه ای دارید که بشه فلش سیو کرد لطفا معرفی کنید شاید بتونم یک حال اساسی بهتون بدم×!!!
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر