Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
لحنه حرف زدنت خيلي مذخرفه ميثم:mad: .خودتو كنترل كن.در ضمن عكسه اولت تو همين پست بايد ويرايش بشه.
1.نوشته Ubi soft به همراهه آرمش.
2.بايد بيشتر كشيد بشه.
3.عكسه 2 و اوليت تو پسته قبل خوب بود چون روشون بيشتر دقت كرده بودي..

آخرین ویرایش:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
حرف مهندس جون رو قبول دارم اما ايشونم تند پيش رفتند ديگه×!!!!
چطور هست قبل از اينکه بچه ها عضو شند يک دوره تست و آموزش اخلاق هم بزارند×!!!
من که اون جوري بودم با 4 جلسه روان شناسي خودم رو عوض کردم ديدين که دارينوسي ها دارند چي کار مي کنند اما الان نتنها از دستشون عصباني نيستم بلکه خوشحالم چون من اين مقاله رو نوشته بودم همه بخونند به اسم هرکي باشه باشه;)
عکس دومت ميثم جان خيلي عالي بود
اما اوليه خيلي بهتر مي تونستي روش کار کني
من يک نظري دارم چطور هست ما هم مسابقه ي سناريو نويسي داشته باشيم يا ادا مه ي داستان تا 3 کلمه؟؟؟؟
کسي اينجا با اين جور مسابقه ها آشنا هست؟؟؟؟
تو جادوگران که خيلي بحث جالبي شده بود
اگر موافق باشيد در گفت و گوي آزاد سه کلمه اي رو اجرا کنم؟؟؟؟؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید رامین بابا چرا میزنی شوخی کردم :((
اقا رهام چشم عکس یک رو باز روش کار میکنم رامین جان شما هم چشم
راستی رهام منم همین کار رو تو حامدسافت میکردم یادش بخیر اینجا هم چند وقت پیش می خواستم شروع کنم ولی گفتم شاید کسی دلش نخواد اخه یک دفعه درست کردم اولای سایت بود یکی از مدیرا اومد پاکش کرد رفت فقط حال مارو گرفتن گفتم ولش کن ایندفعه میزننم
ولی اون عکس قبلی به نظرتون عکس اولی که تو صفحه قبل گذاشتم واقعا محشر نبود راستی تو این دوتا عکس که الان ویرایش میکنم به نظرم عکس اولی خیلی بهتر از دومی در اومد مخصوصا دماغش :cheesygri
ولی من که یادت رهام از اول میگفتم بشینیم هرکس یک چیزی بگه یک سناریو عالی بنویسیم نه چرت پرت ها هر کس هرچی به زهنش میرسه بندازه وسط بعد رو هم سوار کنیم بدیم یکی از بچه ها ترجمه کنه بده به سایت یوبی یعنی بزاره تو فرومش خداییش یک وقت دیدی به عنوان سناریو برگذیده انتخاب شد ;)
من میترسم برم پیش روان شناس چی اون دیونه کنم :D
خب لا عقل یک تشکر از عکس ها میزدید دلم خوش باشه :((
ولی دفعه بعد قول میدم کار 3 دقیقه رو 30 دقیقه کار کنم و یک چیز مشت بهتون بدم

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
کار این تاپیک از اون یکی هم گذشته.پستای میثم هم اگه بخوایم اینطوری حساب کنیم با ارزش ترین پستای این تاپیکن.تاپیک Splinter Cellبازه ولی فعلا که ما به این صورت که شر و ور اینجا میبینیم اونجا نمی بینیم . طرفدارای SC مثل اینکه خیلی بهتر خودشونو کنترل کردن تا طرفدارای POP.به نظر میاد طرفدارای این بازی فکر کردن این تاپیک یه تاپیکه مخصوص خودشونه که بیان و :هر چه دل تنگت می خواهد بگو...
اصولا این تاپیک به غیر تریلر هایی که قبل از اومدن بازی(نه اونایی که از سر بیکاری دو ماه بعد اومدن بازی جمع بندی کردین!)،اخبار(اینم قبل از اومدن بازی) و عکسهایی که بهزاد جان میذاره 10 تا پست جسابی نداره.
کوچکترین خبری از POP4 نیست در صورتی که قبلا هم اعلام کرده بودن این بازی Trilogy هستش.با این حال یکی میاد میگه من فکرر کنم بازی بعدی بشه RPG یکی دیگه هم میاد مخالفتشو اعلام میکنه.
صفجه 136 بهزاد اومده گفته به نظرش یه جا خونده که شایعه شده که شاید پرینس رو چند نفره بسازن،و بعدش 13 تا پست راجه به این حرف زده شده.صحفه 137 که وضعش معلومه،صحفه 138 هم که اصلا پرباره لا مصب.
از این به بعد تو این تایپک:
1.در مورد نسخه ی بعدی بازی نه حرفی زده میشه نه تخیلی،اگه کسی بیاد بگه که من یه جا خوندم،باید لینک بده.از یه سایت یا فروم معتبر،نه از تاپیک دیگه ای مثل این تو یه فروم غیر معتبر(فروم معتبر مثل فروم سازنده بازی).
2.اگه کسی بیاد بگه من تو یه دمو یا تریلر اینطوری دیدم یا یه تریلر از پرینس4 دیدم باید،باید و باید لینک بده.اگه هم بگه فقط تو یه سایتی آدرسشو دیدم در اون مورد بحثی نمیشه فقط میتونین منتظر بمونین تا طرف در پست بعدی لینکشو بذاره وگرنه اون فراموش میشه.
3.هر پست بی ربطی که باشه تو این تاپیک بعد از پست من دفعه اول پاک میشه و دفعه دوم بن میشه.
پ.ن:قضیه سایت جادوگران با اینجا فرق میکنه،سایت جادوگران یه سایت و فرومه برای سری کتابها و هر چیز دیگه ی هری پاتر.و اونجا کاملا منتظقیه که بخوان الان داستان کتاب7 رو پیش بینی کنن(لا اقل میدونن کتاب 7 ای در راهه)،و حتی وقتی ببینن برای یه سال خبر خیلی خاصی نیست انواع اقسام چرند بازیا رو که کم و بیش به هری پاتر ربط داره راه میندازن.ولی اینجا فروم تخصصیه بازیه نه سریه POP،و همیشه هم خبر هست در مورد بازی هم بازیه جدید که بخواین راجه بهش بحث کنین.
پس اگه خبری نیست مجبور نیستین تاپیکو بالا نگه دارین.به نظر من اگه تاپیک اون پایین برای هی مدت بمونه بهتره تا کلا نباشه!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
با حرفت تا حدودي موافقم عماد جان اما بهتر هست ببينم آقاي مجرد چي جواب مي دهند من از ايشون اجازه گرفتم و منتظر جوابشون براي احداث بعضي تايپيک ها و از بين بردن اين جور پست هاي بي جا هستم×!!!!(مخصوصا براي از بين رفتن پست هاي بيهوده ي اين تايپيک و بعضي پست هاي خودم)
مي تونيد از خودشون بپرسيد نمي تونم اين يک چيز رو لينک بدم و تو تايپيک پيشنهاد ها بزارم(بنا بر يک سري دلايل که خودشون مي دونند)
فقط مي خواستم يک نکته به شما بگم يک سر به تايپيک پيشنهادات بزنيد و پست آخر من هم بخونيد خوب نيست براي شما که مدير اين سايت هستيد اين جوري صحبت کنيد;)
در مورد جادوگران هم اون تايپيکي که گفتم راجع به کتاب 7 نمي نوشتين سناريو نويسي بود بعد ار اخذ مجوز کتمل تر توضيح مي دم
با تشکر اين پست رو صلاح دونستيد پاک بکنيد هم پاک کنيد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
ببینید دوستان
من بیکار نیستم که بیام الکی بحثی رو راه بندازم و خبر های دروغ رو منتشر کنم
پست زدن و یا باز نگه داشتن این تاپیک برای من هیچ ارزشی نداره
نه درجه ای به من داده می شه و برای هم هیچ سودی نداره
عماد جان
من اگه خبری رو می دم اونی که دیدم رو می گم.....چرا باید بیام حرفی رو بزنم که بعدا زیرش بمونم
همه بچه ها می دونن که من چیزی که می گم حتما با مدرک هست
این برای من تنها یه بازی هست...هیچ ارزش دیگری هم نداره
با وجود مشکلات زیادی که داشتم با زهم به سایت اومدم و دوست داشتم فعالیت کنم
ولی دلیل نمی شه که هر کی هر چی دلش بخواد به من بگه
درسته که من مثل شماها اطلاعات قوی ندارم و یا اصلا مدیر نیستم
ولی افتخار می کنم تو این سایت فعالیت می کنم اون هم به خاطر کاربران با معرفت سایت هست
پس باز بودن یا قفل بودن این تاپیک برای من اصلا مهم نیست
از این به بعد هم سعی نمی کنم خبری رو بدم....چرا که خبر دادن مثل اینکه اختصاصی شده و یه سری اشخاص خواص باید خبر بدن که مورد قبول همه باشه
متاسفم

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
شما خودتو ناراحت نکن بهزاد جان

کلا این تاپیک خیلی وفته که از کنترل خارج شده و به خاطر همینه که این وضعیت به وجود اومده

کسی هم به خبر گذاشتن شما اعتراضی نکرده که انقدر ناراحت شدی

صحبت بیشتر سر تفسیرهایی هست که دوستان دیگه انجام میدن و یه موضوع معمولی رو چند
صفحه کش میدن و به هیچ نکته مفیدی هم توی پستهاشون اشاره نمیکنن و عملا پستهای زائد ارسال میکنن

این رو هم مطمئن باش که هیچ فعالیتی توی این سایت مختص یه عده خاص نیست و همه در صورت داشتن علم کافی در اون زمینه میتونن توی هر فعالیتی شرکت کنن

به هر حال از این به بعد نظارت بر این تاپیک بیشتر از قبل میشه و هرگونه پست بی موردی بلافاصله پاک میشه و در صورت تکرار با فرد ارسال کننده برخورد میشه

اگر خبر موثقی دارید و به درست بودنش اطمینان دارید یا اگر نظر مفیدی دارید میتونید توی تاپیک ارسالش کنید
در غیر این صورت هیچ لزومی نداره که بیخودی بیاید و یه پستی بزنید یا به قول خودتون تاپیک رو بالا نگه دارید

هر وقت کسی بخواد خبر مهمی توی تاپیک بزاره خودش میتونه بگرده و تاپیک مورد نظرش رو پیدا کنه

لطف کنید و نیاید پست منو نقل قول کنید و جواب بدین ... منظور من با شخص خاصی نیست و کلی عرض کردم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
این هم یه خبر دیگه....لازم به شرح دادن هم نیست

اینم بگم که من صحت ایم مطالب رو تایید نمی کنم.....ولی تو فرم رسمی یوبی ازش یاد شده

rqx5z7.jpg

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
بهزاد جان ممنون از لینکی که گذاشتی
من رفتم توش اما هیچی سر درنیوردم غیر از یه تیکه که اینگلیسی بود اونم نگزت جنریشن کنسولز !!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بهزاد جان این پرنس چهار که گذاشتی چون من انگلیسی که حالیم نیست اینم اصلا انگلیسی نیست میشه بگی چی نوشته ممنون
در رابطه عکس هم توضیح بده
راستی بهزاد ضیایی کلک دیگه تو هم شدی ایکس باکسی

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
در رابطه عکس هم توضیح بده
این عکسو من خیلی وقت پیش تو فروم پرینس دیدم ! فکر کنم همون سندز آف تایم اسپشیال ادیشن یا یه چیزی تو همین مایه ها باشه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
خوب به خاطر اینکه بیشترش روسی بود
من به دنبال لینک انگلیسی بودم....
حالا اینقدر منبع می ذارم که بالاخره یکی راضی بشه
من هر کاری بکنم ولی اصلا از دروغ گویی و دروغ گوها بیزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر