Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام سالم سلام
خيلي منتظر هستم ببينم جريان چي هست~!!!
در مورد پوستر معلوم هست مي سازند فکر مي کنيد اونها مثل تيم Neverhood الان از هم جدا شدند×!!!!
طراح هاي اين جور پروژه ها مدام در حال طراحي هستند و ديدن تريلر هاي جديد و پوستر هاي جديد نبايد زياد هم عجيب باشه;)
براي مثال تريلر All is Lost پرنس WW که هيچ ربطي به موضوع نداشت و بعد از ساخت بازي کمي بعد اومد بيرون×!!!
الان پرنس يک شخصيت شده (کميک) و تا حدودي دارک پرنس هم همين طور×!!!
پس براي اين شخصيت هاي ما هر دفعه اتفاق خاصي مي افته فقط اميدوارم مثل کميک هاي مارول نشه که زيادي از عقل به دور باشه×!!!!
اما از يک نظر هم پرنس مثل سام فيشر هست نمي شه هر اتفاقي هم ديگه براش بافته
از قبل گفتم الان من مي گم بزرگترين مشکل تيم پرنس اين هست خودشونم دقيقا نمي دونند چي مي سازند و جلو تر از 1 قدم خودشون رو نمي بينند×!!!
نمي دونند الان بايد دارک پرنس هم تو سري هاي بعدي باشه يا نه (اين رو يک جا خوندم اگه لينک رو پيدا کردم مي گم يک جاي معتبر هم بود×!)
براي مثال در ساخت پرنس T2T
تو يک تريلر مي بينيم سر يکي از دشمنان قطع مي شه
يا حتي لباس هاي پرنس
رفتن تو آتيش و ..... که قبلا خيلي بحث کرديم
اما اون ها مدام هي طراحي مي کنند وقتي يک طرح خيلي جزاب شد کم کم سعي مي کنند داستان براش بنويسند و شخصيت طراحي کنند و..........
چون حتي اگر پيدا کنم يک عکس من داشتم قبل از اينکه پرنس 3 خبرش اعلام بشه عکس WW بود تو آتيش×!!!!
که اون آتيش ثابت موند و پرنس T2T ساخته شد;)
در مورد اينکه سبک عوض شه بعيد مي دونم
چون از وقتي رو سگا پرنس بازي مي کردم تا به الان پرنس اکشن ادونچر بوده×!!!!
اگر هم خبري از پرنس 4 بشه بعيد نيست که الان که همه هنوز داغ هستند بگند پرنس ديگه اي مياد که همه چيز اون تغيير کرده داستان عوض شده شن هاي زمان و همه چيز(حتي شايد دارک پرنس چون اگه شن نباشه اون معني نداره×!!!)و شايد يک تريلر هم بدن×!!!!
البته خيلي احتمالش کم هست اما از يک نظر هم احتمال کمي هست چون:
وقتي پرنس WW رو تموم کرديم در آخر گفت منتظر ادامه باشيد اما وقتي T2T رو مي ساختند مدام مي گفتند تيم خسته شده مي خواهند هر چه زود تر تموم بشه و يک استراحت به خودشون بدن و توي اکثر پيش نما ها اين جمله رو مي خونديم×!!!!
چون ما هم داغ بوديم کمتر ناراحت اين بوديم تا مدت ها پرنس ساخته نشه فعلا مهم T2T هست اون ها هم گفتند بايد خيلي استراحت کنند×!!!
اما الان که T2T تموم شده ما مي بينيم که نيازي به ادامه يا پرنسي جديد داريم و اونها هيچ خبر جديدي اعلام نمي کنند و تنها چيزي که يادمون مي آد اين هست که تيمشون خيلي خسته هست رفتند استراحت کنند×!!!!
پس الان وقتش هست که يک جور هايي يک هو يک خبر از ساخت پرنس جديد اعلام کنند در قالب يک عکس يا يک تريلر گمنام که فقط نشون بده قرار هست همه چيز عوض بشه اما ساخته مي شه×!!!!
اما بعيد مي دونم اين جوري بشه×!!!!:confused:
چرا........؟؟؟
من مي گم به علت سياست×!!!
گرچه هنوز خيلي زود هست از طرفي هم اون ها مي گند الان اون ها تازه T2T رو تموم کردند هنوز تو جو اون هستند(خودشونم هستند) هنوز دارند اسم دارک پرنس رو مي آرند شن هاي زمان و ......و الان نمي شه همه چيز رو يک هو تغيير بديم و از ساخت اون سگانه نتيجه گرفتند که با عجله همه چيز خراب مي شه پس طبيعتا بيشتر صبر مي کنند و اگر تريلر و عکسي هم بدند مثل همون All is Lost يا Dark Road to Redemption ورميدارند با شخصيت هاي پرنس 3 چيزي مي سازند×!!!!
همون طوري که در تريلر فکر کنم Tv Spot 2 چيز هاي عجيبي از T2T ديديم مثل اين که اون غول گنده ه رو دارک پرنس کشت و ......×!!!!!
اگر هنوز نديديد لينک بدم چون خيلي قشنگ هست
يا عکس هاي جديد پرنس که خليل جان در گالري سايت گزاشت
در هر حال به نظر من فعلا بهتر هست ما هم تو جو T2T باشيم چون هنوز خيلي زود هست که بخوان راجع به بعدي خبري اعلام کنند
اما منتظر عکس ها و تريلر هايي باشيد از پرنس و دارک پرنس و فرح و کايلينا چون هنوز تاريخ انقضا اونها تموم نشده..........
چون حتي اگر به سايت رسمي سر بزنيد مي بينيد بعضي قسمت ها هنوز Coming soon هستند مثل همون 64
پس خيلي زود هست و واقعا هم خسته شدند و بهتر هست استراحت کنند
اگر الان طراح بخواد يک عکس براي پرنس طراحي کنه چون فشاري روش نيست سر حوصله و به عنوان تفريح طراحي مي کنه و مي دونه کسي ازش انتظار بيشتري نداره يا اگر يک تريلر بسازه براي خودش مي سازه و هيچ عجله اي نداره و جزو استراحتش محسوب مي شه تا اينکه بکند 1 ماه ديگه بازي مي آد يک باکس شات طراحي کن×!!!!!
براي همين خيلي هم بهتر از آب در مي آد تريلر هايي که اول ها مي اومد تا آخر ها که فشار روشون بود مقايسه کنيد×!!!
گرچه اونها خوب هم بلدند فکر آدم رو جاي ديگه اي نگه دارند و کار خودشون رو بکنند مثل اون قسمت که پرنس مي دويد در WW و همون تريلر هايي که پس از WW اومد که هيچ کدوم ربطي نداشتند×!!!!کسي فکرش هم به سوژه ي دارک نمي رسيد ديگه همه منتظر چيز هاي ديگه اي بودند و سورپريز شدند×!!!!
در مورد اون تريلر دويدن هم ما زيادي بزرگش کرده بوديم فقط و فقط منظور اين بوده که پرنس مدام خواي مي ديده که يک موجو به دنبالش هست و فلش بک و تا حدودي مقدمه بوده×!!!
بر مي گرديم سر بحث خودمون:
منظورشون از استراحت اين هم نيست که کلا تا 3 سال ديگه به پرنس فکر هم نمي کنيم همون طوري که فکر و ذکر ما در گير پرنس هست براي اونها بيشتر درگير هست منظورشون از استراحت اين هست داستان نويس مسابقه هايي براي سناريو نويسي مي زاره....سر فرصت تو فرم هايي که بچه ها دارند راجع به پرنس بعدي داستان مي نويسند ميره و مي خونه و ببينه هيچ کدوم به هست که بتونه ازش الهام بگيره(تا حدودي مثل خانوم رولينگ براي کتاب 5 هري پاتر)......طراح طراحي هاي خودش رو مي کنه.......ماکت ساز سعي مي کنه بيشتر راجع به ايران قديم(البته براي تفريح ديگه تا حدودي بدون هيچ فشاري)تحقيق کنه و ...... موتور گرافيکي و و و و و و ............(و البته براي اين ها هنوز خيلي خيلي زود هست و تا کار به اينجا ها برسه حد اقل تا آخر خرداد شايد وقت ببره×!!!!)
چون همونطور که گفتم اونها عاشق کارشون هستند و منظورشون از استراحت فقط گردش و بودن با خانوادشونم نيست×!!!!!
و در مورد اينکه اوها بيشتر عاشق پرنس هستند تا ما ويل رايت هم يک جمله ي جالب مي گه:
"اوايل بازي مي کردم و با هواپيما نقاط مختلفي رو منفجر مي گردم سپس گفتم اگر ادم هواپيما بسازه خيلي بيشتر کيف مي ده تا اينکه با هواپيما جايي رو خراب کنه پس شروع به ساخت بازي کردم و وقتي هواپيما ساختم کم کم بازي رو تغيير دادم و فهميدم الان خيلي بيشتر هواپيما رو دوست دارم تا زماني که باهاش فقط بازي مي کردم و جا هاي مختلف رو طبق نقشه ي بازي خراب مي کردم چون الان من بازي خودم رو شکل مي دم عاشقش شدم و اين شد که سيمز رو ساختم و در آينده با Spore دقيقا سعي مي کنم اون احساس رو به شما منتقل کنم×!"
اما به هر حال از همه ي اين حرف ها هم گزشه باز هم از اين تيم هيچ چيزي بعيد نيست ممکن هست تو E3 يک تريلر بدند بيرون( البته امکان اينکه راجع به پرنس بعدي باشه خيلي کم هست×!!!!) ولي الان دلشون نمي آد به اين زودي شخصيت هايي مثل کايلينا و فرح رو که اون همه روشون کار کردند به اين زودي فراموش کنند و خيلي هم خسته شده اند..........×!!!!

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ماشاالله خسته نباشی تو هم یک استراحت نیاز داری :cheesygri
به نظر من که ساخته میشه دیر و زود داره سوخت و سوز نداره ولی جالبش این که اگر ساخته بشه میخواد چه شکلی باشه فلش بک باشه با دارک باشه بی دارک باشه فرح هستش یا کایلینا و............
ایا در بابال اتفاق میوفته یا نه سبک همین میمونه ایا پرنس هست در نسخه جدید یا کسی دیگه شاید برادرش شاید پسرش و خیلی های دیگه ایا تو همان زمان که شنهای زمان اتفاق افتاده بازی هست یا چندین سال بعد کی بازی ساخته میشه
داستان چی و خیلی چیز های دیگه
من فکر میکنم بد نباشه فلش بک باشه به قبل از داستان شن های زمان
هرچی هست فکر نمیکنم از حالت غیر واقعی در بیاد و موجودات عجیب غریب اینها باشه حالا باید دید دیگه چی در میاد
مگه طراحان اسپیلینترسل خسته نشدن اونها هم مثل اینها دارن میسازن تازه 4 نسخه چرا نمیگن ما خسته هستیم این استدلال اصلی یوبی نیست باید دید چی هستش ولی مطمئن باشید این استدلال اصلی که بچه ها خسته هستن نیست ;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
راستی یادم رفت
ببین رهام میشه این ترایلر هایی که گفتی اگر ندیدید درباره دارک پرنس با اون غول وترایلر های دیگه که ربطی اصلا به بازی نداشت رو به من بدی ببینم :((

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
من که استراحت هام رو کردم 2 ماه پست ندادم تقريبا×!!!
اون هم چشم مي گردم بهت لينک مي دم;)
در ضمن همچين خيلي هم تو اين سگانه موجوداتش طبيعي نيستند ها
اما مثل اينکه کامل نتونستم منظورم رو بيان کنم ميثم جان
من دارم حرف از يک پرنس ديگه مي زنم تو ميگي فلش بک به شن هاي زمان×!!!!
کميک تا حالا نخوندي؟؟؟
ببين اين يک اتفاق بود افتاد تموم شد رفت رو پرنس بعدي اگر قرار باشه ادامه باشه ادامش هست و اگر قرار باشه ادامش نباشه هيچ ربطي ديگه به اين نداره×!!!!!
فلش بک هم که بشه مي شه به قبل تر از شروع داستان جديد گويا اصلا اين اتفاق ها نيافتاده×!!!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اينم لينک تريلر هاي پرنس
اينم لينک اون تريلري که مي گفتم
کوييک تايم
مديا پلير
8636-t_pop3_tv_30sec.jpg

+++++
3 شنبه که رفتم پهلوي روان شناس که بر اساس تعبير خواب هام و تمام تست هايي که گرفته بود و ..... يک چيزي گفت که خيلي جالب بود:
در درون تو دو نا موجود تضاد هم وجود دارند يکي گرايش به کار درست و کار خوب و طبيعت و ...... و ديگري خشن و تند خو و عصباني و متوصل به تلنولوژي
که جفتشونم خوب هستند در کنار هم خوب نيستند
گرچه وقتي ميگيم خوب باز حتما بدي هم هست چون اگه بد نباشه خوب معني نداره چه بهتر که بد هم وجود داشته باشه
نميتوني از هم جداشون کني چون جانشين بهتري نداري فقط هميشه مواظب باش کدوم داره غلبه مي کنه به جاش جفتش به دردت مي خوره×!!!!
مي خوام عکس پرنس T2T رو نشونش بدم ببينم چي مي گه:D
تازه مي گفت اين تضاد در تو از سن 6 سالگي به وجود اومده و مدام تقويت مي شه×!!!!
و براي مثال تو عاشق کامپيوتر و تکنولوژي هستي اما ضمير نا خود آگاهت دستور مي ده به اون بعدت که ايجاد تنفر در تو به وجود بياره که دقيقا اين اتفاق برام افتاده×!!!!!
خيلي چيز ها که مي گفت دقيقا عين حقيقت بود يا علم غيب داره يا واقعا کارش رو خوب بلده;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
منم نگفتم برگرده به شن های زمان گفتم قبل از شن های زمان
اره بابا صدتا خوندم جدیدا البته :cheesygri
اینم عکس های جدید پرنس حالا هرچی دلتون میخواد اسمشون رو بزارید حالا 4 یا 3 یا 2 یا 1 یا هیچ
طراحی رو درای طراح میثم هستش ;)
ببخشیدفپ فعلا همین یک عکس رو داشته باشید تا بعدا بقیش رو اپلود کنم اخه یارو میگه حجمش زیاد پیوست نمیشه:((
ببینم رهام مطمئنی روانشانس از پرنس خوشش نمیومد یا اینکه شب قبلش داشته پرنس بازی میکرده
اخه عمرن اگر ادم دو صحبت باشه البته ناظم ما همین طور:confused:

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    44.4 KB · مشاهده: 21

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بچه ها همتون میدونید که فعلا خبری از شماره ی 4 این باز نیست پس بهتر نیست الکی بحث نکنیم و به یکی از مدیران بگیم که این تاپیک رو فعلا ببنده تا انشالله شماره ی 4 اش بیاد؟؟;)

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
امين تو به كاره اين تاپيك چيكار داري.ما سر پا نگهش ميداريم تو بهش كار نداشته باش...تاپيك رو پسته الكي نزنيم و نگهش داريم واسه پرنس 4.مگه SC3 كه تموم شد تاپيكه Splinter series بسته شد...

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها نظر درباره شاهکار بنده ندارید خداییش خودم که خوشم اومد :cheesygri شاید اصلا تابستون برم تو کار بازی سازی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
امين تو به كاره اين تاپيك چيكار داري.ما سر پا نگهش ميداريم تو بهش كار نداشته باش...

به من ربطی نداره ولی خداییش وقتی چیزی نیست چرا بحث کنید بحثی که هیچ فایده ای نداره...نمونش :
بچه ها نظر درباره شاهکار بنده ندارید خداییش خودم که خوشم اومد :cheesygrin: شاید اصلا تابستون برم تو کار بازی سازی

خب چی بشه؟؟؟؟؟؟؟به جز پست بی فایده چیزه دیگه ای نداره....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط mohandes_register:
شيطونه ميگه بعد اسپلينتر سل 4 بگم بيان تاپيكتو تخته كنن:cheesygri راستي ميثم كدوم شاهكارتو ميگي؟؟؟
به همین خیال باش من که میگم بعده 4 شماره ی های بعدی هم ساخته میشه حداقل تا متال ساخته میشه این رو دستش بلند میشه...همون عکس بالا رو میگه

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
very well
مث اینکه خیلی داره به این تاپیک گیر داده میشه
منم هرچی میخوام پست ارسال کنم جلو خودمو میگیرم که بهم گیر ندن
دوستان انگه مایل باشن یه فروم فیری برای پرنس بسازیم هرکی هر پستی دوست داشت بفرسته توش ...

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بچه ها
دليلي نيست تايپيک بسته بشه تا شماها پستي نديد;)
اين همه مدت تايپيک بود مگه پستي زده مي شد؟؟؟؟
ميثم يک عکس گزاشت و امين هم يک نظر داد (که من مخالفم) و بعد هم يک پست بي جا زد ميثم جان ادا مه ندين لطفا
قرار هست ميثم بقيه ي عکس ها رو روو کنه;)
فقط کمي جنبه لطفا داشته باشيد و به قول شايان جان چطور هست يک تايپيک ديگه بزنيم که تو اون بحث هامون رو بکنيم و اين رو نگه داريم براي پرنس 4؟؟؟؟ يا اخبار داغ جديد
گر چه از نظر هايي هم مي ترسم بشه مثل Prince of Persia Groups اگه قول بدين که مثل اون دفعه اي نکنيد نظر خوبي هست;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اضافه کردن عکس سوم

اقا ببخشید البته الان جنگ میشه
ولی چرا فقط موقعی که ما پست میزنیم گیر میدید اصلا همه دارید پست چرت پرت میزنید به من یکی گیر دادید همین رامین چرت پرت داشت میزد حالا هی به من گیر بدید فکر کنم من دیوارم از همه کوچیک تر باشه مشکلی نیست هرکس فحشی مشکلی حرسی از هرجا داره بیاد سر ما خالی کنه من صابرم :((
+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    44.4 KB · مشاهده: 42
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر