Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اگه اجازه ندادند هم مشکلي نيست به يک اسم ديگه پخش مي کنيم اما ايشالا که اجازه ميدن چون با اسم بازي سنتر خيلي بهتره!!

اگه اجازه ندن كه ديگه نمي تونيم تو تاپيك ها مطرح كينم.چون بر خلاف قوانين سايت ميشه..ولي اگه هم بشه سنگ تموم براي سايت مي ذاريم....

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بهزاد جان
من فکر کنم اگه اسم بازي دات رو بزاريم بهتر هست حالا باز هم هر جور دوست داري!
اينجا قانوني داريم که در مورد چيز هايي فقط روشون اسم بازي سنتر هست حرف بزنيم؟;)
حالا با اين حال من يک پيغام به حامد هم دادم فکر کنم خيلي خوشش بياد که اين کار رو بکنيم چون خيلي تبليغات بزرگي واسه اينجا مي شه!
Lich King هم گفت اگر به اين نتيجه رسيديد که اسم اينجا رو بزنيد رو سيدي لوگو هاي بازي سنتر رو اون طراحي کرده و حاضر هست در اين ضمينه حسابي کمکمون کنه!
در ضمن مي شه اصلا رو سيدي اسم هيچ جايي رو ننويسيم چون مطالب وحيد جان هم از بازيکده هست پس بايد بزنيد بازيکده و بازي سنتر
چطور هست رو سيدي فقط بنويسيو Prince Of Persia Series Extra يا هر عنواني که انتخاب بکنيم
بعد توي فايل pdf آخرش با تشکر فراوان از رو بازي کده و بازي سنتر يا هر چي دوست داري بزاريم
باز هم مي گم اين فقط نظر من هست

Last edited by a moderator:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

موافقم..ولي چون بيشتر كارها رو دارن بچه هاي بازي سنتر مي كنند و هم چنين اين سايت رو براي ارايه سيدي انتخاب كردن طبيعتا بردن نام بازي سنتر هم جايز هست...

در مورد زدن لوگو روي سيدي هم من موافقم..طرح ها رو جمع مي كنيم و بعد يكي رو انتخاب مي كنيم.قفل دار كردن سيدي ها هم با من...اصلا كسي نمي تونه از بالاش رايت كنه
wink.gif

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
سلام بهزاد جان
من فکر کنم اگه اسم بازي دات رو بزاريم بهتر هست حالا باز هم هر جور دوست داري!
اينجا قانوني داريم که در مورد چيز هايي فقط روشون اسم بازي سنتر هست حرف بزنيم؟;)
حالا با اين حال من يک پيغام به حامد هم دادم فکر کنم خيلي خوشش بياد که اين کار رو بکنيم چون خيلي تبليغات بزرگي واسه اينجا مي شه!
Lich King هم گفت اگر به اين نتيجه رسيديد که اسم اينجا رو بزنيد رو سيدي لوگو هاي بازي سنتر رو اون طراحي کرده و حاضر هست در اين ضمينه حسابي کمکمون کنه!
در ضمن مي شه اصلا رو سيدي اسم هيچ جايي رو ننويسيم چون مطالب وحيد جان هم از بازيکده هست پس بايد بزنيد بازيکده و بازي سنتر
چطور هست رو سيدي فقط بنويسيو Prince Of Persia Series Extra يا هر عنواني که انتخاب بکنيم
بعد توي فايل pdf آخرش با تشکر فراوان از رو بازي کده و بازي سنتر يا هر چي دوست داري بزاريم
باز هم مي گم اين فقط نظر من هست
سلام به روهام و بهزاد جان دوستان فعلا عجله نکنید چون من در حال نوشتن مقاله بعدیم هستم
که شامل مطالبی در مورد فیلم و سازندگان بازی شاهزاده فارس

Last edited by a moderator:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
به نظر من بهتر هست اول اجازه رو بگيريم خيالمون راحت باشه!
باز هم مي گم هر جور خودتون بهتر مي دونيد!
به هر حال من درخواست رو کردم و منتظر جواب هستيم الان بهترين وقت براي کار روي سيدي هست

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام به روهام و بهزاد جان دوستان فعلا عجله نکنید چون من در حال نوشتن مقاله بعدیم هستم
که شامل مطالبی در مورد فیلم و سازندگان بازی شاهزاده فارس

به شما حتم مي دم خيلي زود آماده بشه حداقل 2 هفته كار مي بره....شما هم راحت مقاله خودت رو بنويس

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
جدا!!!
چه عالي
ولي بهزاد جان اگر مي شد يک جورهايي صبر مي کرديم تا انتشار پرنس 3 مي تونستيم خيلي اطلاعات از اون هم بنويسيم حيف که خيلي دير بازيش مي آد!

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط behzadr:
به شما حتم مي دم خيلي زود آماده بشه حداقل 2 هفته كار مي بره....شما هم راحت مقاله خودت رو بنويس
مرسی راستی دوستان بهتر خودتون تصمیم بگیرید که به نام چی باشه واگه به نام بازی سنتر باشه که بهتر

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط behzadr:
اگه درست هست بگيد تا من لينك هاي آپ شده رو ببندم....پيرم كرد!!!
سلام
مرسی بهزاد جون
کار میکنه
دستت درد نکنه
ایشالا جوون تر شی همشهری
Over...

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
من اين هارو پيدا کردم اما خودم تا حالا استفاده نکردم!
http://www.dotphoto.com
http://persiangig.com/?plz=v&msg==UHbyglb5ckY
http://www.shutterfly.com/home/prospect.jsp?ref=2
http://hello.com
حالا اگه نشد خيلي مهم نيست تو سيدي که عکس هارو مي زاري;)
در ضمن آقا روزبه در پرشين تولز اعلام کردن که قرار هست قفل اسپلينترسل رو اين بازي گزاشته شود!
خوشبختانه منبعي رو ذکر نکردن پس هنوز مثل خبر تبديل شدن پرنس به دارک پرنس با رفتن تو آتش هست!
اما بعيد نيست!
بچه ها تو يکي از تريلر ها نشون مي داد که دارن خيلي رو شخصيت کالينا کار مي کنند!
اگر قرار باشه همون اول هاي بازي بميره نبايد اين همه روش کارکنند!چون حرکاتشم داشت نشون مي داد!
ممکن هست زنده بمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر