Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
در مورد لزرش تصویر یا حالا کاراکتر هم به نظر من مشکل از دوربین بازی هست ... البته من خودم مشکل لرزش کاراکتر رو ندیدم و فقط لرزش دوربین بود که اونم در مراحل اول بازی بود و از اواسط بازی دیگه مشکلی در این زمینه وجود نداشت

سلام بهزاد جان

نمي دونم چجوري بهتون نشون بدم....ولي كاراكتر لرزش داره نه دوربين....عكسم نمي شه گذاشت

ولی اگه بخاطر همین مشکلاتی که میگی میخوای نسخه اورجینال رو بخری و هدف دیگه ای نداری پیشنهاد میکنم نخری

من مكررا تاكيد كردم كه نسخه اصل بازي رو نديدم و فقط طبق گفته هاي دوستاني ديگه مبني بر فرق داشتن اين نسخه با نسخه اصل هست...من هيچ دليل و مدرك ديگه هم ندارم

منم میگم حق با آقا Behzad هست چون منم هرچی دقت کردم مشکل خاصی در این مواردی که شما گفتی نبوده

حالا كل اعضا سايت بيان و هي مارو كنف كنند.....ولي براي من هيچ توفيقي نمي كنه كه گرافيك كدوم بهتر هست و يا كدوم سالم تر هست

اوني كه شنيده بودم فقط بازتاب دادم

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
بهزاد اينجا رو اشتباه اومدي;)
گفتم بازي کن!!!!!!!!!!
تنها سلاح ثابت خنجر زمان هست!!!!!!!!!!
اتفاقا شما اشتباه میکنی دوست عزیز ! ;)
همون طور که آقا بهزاد هم گفت وقتی شمشیر پدر پرنس رو میگیری اصلا نمیتونی پرتش کنی و بندازیش دور و میشه یه شمشیر کمکی ثابت .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
همون طور که آقا بهزاد هم گفت وقتی شمشیر پدر پرنس رو میگیری اصلا نمیتونی پرتش کنی و بندازیش دور و میشه یه شمشیر کمکی ثابت .

فكر كنم هنوز به اون قسمت نرسيده باشه.....فكر ميكنم تقريبا آخرهاي بازي باشه؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اينم چند تا پوستر ديگه

ipmrsn.jpg

ipms5g.jpg

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
من تازه رسیدم به اولین غول . چقدر سخته . من فقط میتونم از بلندی بپرم روی دوشش و بهش ضربه وارد کنم . راه دیگه ای هم هست ؟؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

سايه جان

كشتن همه دشمنان بازي به يه جور هست

كشتن اون غول هم روش داره

اول بايد چشمهاي غول رو بزني

از روي سكو ها موقعي كه همون نشان مخصوص زدن ضربات ناگهاني هست(فكر كنم صداي ضربان قلب مي ياد) مي پري و هر موقع كه صفحه تغيير رنگ داد و به نوعي علامت مي ده براي زدن ضربه با نگه داشتن كليك راست و زدن يك بار فقط كليك چپ مي توني كه خودتو به پشتش برسوني ( زدن ضربات چند مرحله هست) و در همين حين نبايد دستتو از روي كليك راست برداري و مجددا همين كار رو باز هم تكرار كن....يعني باز صفحه تغيير زنگ مي ده و بايد با زدن تنها يه كليك چپ بهش ضربه بزني......

يادت باشه كه در همين فواصل هم دستتو روي كليك راست نگه داري و براي زدن ضربه تنها يه كليك كني....چون بيشتر از يه ضر به غول پرتت مي كنه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا بهزاد ممنون از پوستر هاتون نریپ باحال بود
راستی میشه اگر اوانتر باحال دارید تو پیام خصوصی بفرستید
حالا من میگم یک بار این بازی سیدی رو امتحان کن شاید خوب در اومد ها :cheesygri

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بهزاد نگو نه که دیگه این رو اشتپ اومدی ها!!!!!!!!!!!!!!
اصلا کلیک سمت راست نمی خواد!!!!!
سایه جان اینم راه حل (پست خودم در 3 صفحه قبل;))
اگه دقت کني مي بيني 1 سکو هست (دقيقا پشت محل اوليه ي غوله)ميري بالا با خنجر آويزون مي شي تو مکان مناسب
بعد ميري سمت راست در اثر ضربه ي غوله يک شکاف به وجود اومده اونجا آويزون مي شي
بعد ميري بالا تو جاي معيد دوباري با خنجر آويزون مي شي بعد مي ري سمت چپ روو سکو
جلوي سکو يک تيکه چوب هست ميري روش و در صفحه يک چشم بزرگ ديده مي شه(نه از اون چشم ها که پايين سمت چپ مي آد)بعد E رو مي زني پرنس مي پره رو هوا هر وقت صفحه سياه سفيد شد فقط 1 بار کليک مي کني پرنس 1 ضربه مي زنه بعد مي ره رو گرندش دوباره هر وقت سياه سفيد شد کليک مي کني و اين کار رو اين قدر ادامه مي دي تا يک چشمش رو کور کني
بعد مي بيني اين غولي که حالا يک چشم شده ميزنه اين سکويي که ازش اومدي بالا رو کاملا خراب مي کنه
ميري سمت چپ يک سکوي ديگر هست
ميري بالا
بعد ميپري رو تيکه چوب سمت راست
بعد دوباره سمت راست
بعد ميري بالا در شکاف معين
و بعد مي ري سمت چپ
دوباره ميري رو تيکه چوب شکسته و e رو مي زني و دوباره با فقط يک بار کليک کردن هر وقت سياه سفيد شد صفحه اون چشمشم کور مي کني
بعد که تموم شد ديگه غوله نمي بينه
خيلي راحت به يکي از پاهاش 2 ضربه مي زني پاش رو که بور بالا مي زني به اون پاش
بعد ميره خودش از غوله بالا و هر وقت سياه و سفيد شد براي آخرين بار کليک مي کني و بعد مي کشتش!!!!!
اما در مورد اوریجینال بهزاد جان کاملا باهات موافقم
ایکاش فقط لرزش بود!!!!!برای مثال گاهی وقتی می زنی بره عقب دکمه رو که ول می کنی بر میگرده جلو و 180 درجه اکثرا بعد از رها کردن دکمه ها تغییر می کنه!!!!و خیلی چیز های دیگه;)
هر کس دلایلی برای خودش داره و برای همین من هم تا اوریجینال هم بازی نکنم آروم نمی گیرم;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
راستی میشه اگر اوانتر باحال دارید تو پیام خصوصی بفرستید
حالا من میگم یک بار این بازی سیدی رو امتحان کن شاید خوب در اومد ها

بابا من هم سيدي مردن و هم تكين رو براي دوستانم كه آخريش داداش خودم بوده نصب كردم....تا همين الان هم 3 نفرشون دقيقا همين مشكل رو دارن....حالا بي خيال

پوستر هم چشم....

آواتر هم برات مي فرستم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد نگو نه که دیگه این رو اشتپ اومدی ها!!!!!!!!!!!!!!
اصلا کلیک سمت راست نمی خواد!!!!!
سایه جان اینم راه حل (پست خودم در 3 صفحه قبل

به من اشتباه نيومده! ولي فكر كنم همين طوري شنيده بودم...حالا شما رد كردي نمي دونم

رهام امشب جايي نرو....آخر شب مي خوام اين تاپيك رو از پوستر بتركونم....عمرا يه دونه اش رو نديده باشي

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
جدا!!!!!!!!!!!!!!!!
من الان صفحه ی قبل رو دیدم
بابا عجب پوستر هایی به قول معروف دست شیطون رو از پشت بستی;)
چشم حتما
خیلی مشتاقم
بهزاد یک دلیل اساسی می گم که بهتر هست اول کرک شده بازی کنی!!!!
من بازی Hitman Contracts رو مثل پرنس چون ارادت خاصی به شخصیتش داشتم هم اوریجینالش گیرم اومد هم کرک شده!!!!
اما اول اوریجینال بازی کردم و خیلی خیلی خیلی حال داد
اما زمانی که کرک شده رو برای دیدن مشکلاتش بازی کردم از بس مشکل دیدم بیشتر از 1 ساعت جدا دوام نیوردم!!!!!!!!!!!!!
پرنس هم اگه اول کرک شده بازی کنی چون چیز های مخفی زیادی هم داره(;))می تونی بعدش اوریجینالشم بازی کنم!!!!
البته این فقط نظر من هست
تازه اگه الان بازی کنی می تونیم کلی با هم در موردش حرف یزنیم;)
من ساعت 10-11 شب یک سر می زنم تا ببینم چجوری می خوای منفجر کنی!!!!!!!!!!!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
باشه....مجبورم داري مي كني بازي رو انجام بدم....ولي تا فردا تمام هست كه بازي كنم...

پوستر هم به غير اون 80 تا 100 تا ديگه هم گيرم اومد....برا همين هم سعي ميكنم تا جايي كه مي تونم تو تاپيك بذارم

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
ایول
فردا اورج داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من 2 هفته ی دیگه تازه شایدم 3 هفته!!!!!!!!!!!!!
در آخرین روز ها منظورم رو که می فهمی بهزاد:sad
اگه فردا پس فرداست بی خیال همون رو بازی کن اصلا کرک می خوای چیکار!!!!!!!!!!!!!!
بد جور لحظه ها رو می شمرم(رقمش یادم نره برای پوستر ها:p)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر