Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
راستی اگه کسی نسخه ی اورجینال رو داشته باشه و بازی رو نصب کنه برای بازی کردنش احتیاج به گزاشتن سی دی اورجینال در دستگاه داره؟ منظورم اینه که میشه از یه با معرفت که اورجینال گیرش میاد بازی رو گرفت و نصب کرد و پسش داد
39.gif

اگه مي شد كه ديگه اينقدر دردسر نداشتيم براي كرك بازي

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اگه مي شد رهام جان كه الان گرافيك بازي و همچنين نقاط ضعف بازي الان اين شكلي دست بازار ايران نبود
ایمج گرفتن از بازی ها که کاری نداره و شما به راحتی به کمک Ultra ISO یا Alcohol 120% می تونید از بازی اوریجینال خود ایمج بگیرید. (البته باید از آخرین ورژن این نرم افزار ها استفاده کنید!)

در ضمن من نمی دونم این خبر که نسخه های ایران مشکل داره از کجا نشات گرفته ولی مطمئن باشید این نسخه ای که الان در ایران موجود است و همه استفاده می کنند هیچ گونه تفاوتی از نظر گرافیک ، اشکالات ، باگ های احتمالی و ... با نسخه اوریجینال نداره.
-------------------------------------------------
یک مسئله دیگری هم که بود اینه که در این چند صفحه اخیر واقعا چقدر خبرای داغ و جدید از این بازی گزاشته شده من اصلا وقت نمی کنم این خبراها رو بخونم واقعا یه ذره فرصت هم بدید! :arrow:
(قابل توجه رهام جان که از عملکرد مدیران خرده می گیرند!!!!)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ایمج گرفتن از بازی ها که کاری نداره و شما به راحتی به کمک Ultra ISO یا Alcohol 120% می تونید از بازی اوریجینال خود ایمج بگیرید. (البته باید از آخرین ورژن این نرم افزار ها استفاده کنید!)
کمکم دارم امیدوار میشم...
این چه فایده ای داره اشکان جان. میشه مثل همونایی که در بازار هست؟ بازم کابل کشی میخواد...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کمکم دارم امیدوار میشم...
این چه فایده ای داره اشکان جان. میشه مثل همونایی که در بازار هست؟ بازم کابل کشی میخواد...
امین جان من جواب سوال شما رو می دم ولی خواهشن دیگه این بحث رو در این تاپیک ادامه ندهید!
با برنامه های مذکور می شه از بازی ها و برنامه ها ایمج گرفت. این برنامه ها قفل بازی را نمی توانند بشکنند و در واقع از بازی به همراه قفل ایمج می گیرند یعنی قفل در ایمج بازی نیز وجود دارد. این بازی هایی که در بازار هست همگی به این صورت می باشد یعنی اگر شما از بازی اوریجینال خود نیز ایمج بگیرد باز برای اجرا باید تمامی راه های گفته شده از قبیل کابل کشی را انجام دهید. این موضوع در مورد تمامی قفل ها می باشد نه فقط StarForce.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
در ضمن من نمی دونم این خبر که نسخه های ایران مشکل داره از کجا نشات گرفته ولی مطمئن باشید این نسخه ای که الان در ایران موجود است و همه استفاده می کنند هیچ گونه تفاوتی از نظر گرافیک ، اشکالات ، باگ های احتمالی و ... با نسخه اوریجینال نداره

اشكان جان...بازي رو شما خودت اورجينال داري؟

من نسخه اورجينال رو نديدم...ولي همون طوري كه گفتم متوجه شدم كه اشكالاتي در نسخه هاي كپي غير قانوني هست كه اصلا در نسخه اصلي نيست...مث همين گرافيك

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط behzadr:
اشكان جان...بازي رو شما خودت اورجينال داري؟

من نسخه اورجينال رو نديدم...ولي همون طوري كه گفتم متوجه شدم كه اشكالاتي در نسخه هاي كپي غير قانوني هست كه اصلا در نسخه اصلي نيست...مث همين گرافيك

بهزاد جان من نسخه اوریجنالشو ندارم ولی در مورد نحوه کپی شدن و بازی های اصل اطلاعات کاملی دارم و بر مبنای آنها سخن می گویم!

ببینید این نسخه های کرک شده و غیر قانونی فکر می کنید از کجا می یاد!؟ کرکر ها ور می دارن از نسخه اوریجینال بازی ایمج می گیرند و حالا اگه قابل کرک شدن بود کرک می کنند اگر هم نبود مثل این پرنس راه های اجراش و گول زدن قفل بازی را معرفی می کنند. این که اشکالاتی از نظر گرافیک در نسخه کپی شده باشه ولی در نسخه اوریجینال نباشه محال است. البته ممکنه در همین چند وقت خود شرکت UBI مقداری از باگ های بازی را در نسخه های جدیدتر رفع کرده باشه که در این صورت باید شاهد یک Patch از سوی شرکت UBI برای این بازی باشیم. در غیر این صورت امکان تفاوت گرافیکی در نسخه کپی شده و اوریجینال فکر نمی کنم منطقی باشه.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
حالا راه دیگه ای نسیت که کابل رو نکشیم . من دی وی دی رام دارم . اون برنامه که گفتین رو نمیشه یه کاریش کرد؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
حالا راه دیگه ای نسیت که کابل رو نکشیم . من دی وی دی رام دارم . اون برنامه که گفتین رو نمیشه یه کاریش کرد؟
منم مثل شما هستم سایه خانوم نمیتونم کابل بکشم البته نمیزارن ولی خوب تنها راهش همینه اگه دی وی دی رام نداشتین مشد ولی الان....

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان من نسخه اوریجنالشو ندارم ولی در مورد نحوه کپی شدن و بازی های اصل اطلاعات کاملی دارم و بر مبنای آنها سخن می گویم!

من هم منكر داشتن اطلاعات كامل شما نيستم اشكان جان...

ولي نمي دونم بازي كرك شده رو انجام دادي يا نه....مثلا هنگامي كه شاهزاده ميان شكافها مي يسته تصوير لرزش پيدا مي كنه ولي اين مشكل به هيچ وجه در بازي اصل ديده نشده....

ايميج بازي رو هم اگه ما داشته باشيم صد در صد درست هست....ولي اين اشكالات موجود در بازي فعلي كه تو ايران هست از كجا ايجاد شده؟

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
من dvd rom دارم .يعني با سي دي هايي كه تو بازار هست نمي ياد ؟؟

من شنيدم كه تو اين شماره از بازي پرنس تو يه دستش خنجر زمان و توي دست ديگش شمشير داره. اگه ميشه در مورد سلاح هاي بازي و تنوع اونها يه كم توضيح بدين.
خدا كنه مثل شماره دومش اسلحه هاي زيادي داشته باشه:rolleyes:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر