Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
منم گيج شدم به خدا

ببين شما ايميج رو اينستال ميكيني ... 2 تا فايل .mds و .mdf برات میسازه تو هارد

با Daemon Tools 4 اون فایل که .mds هست رو مانت میکنی یه صفحه باز میشه که AutoRun اصلی بازی هست و توش Setup , readme و ... داره

اونجا setup رو میزنی تا بازی نصب بشه روی سیستمت ( تو این مرحله خود بازی نصب میشه یعنی فایلهای بازی)

بعد هم همون آیکونی که گفتم رو میسازه روی Desktop یعنی Prince of Persia T2T

روی این Double Click میکنی یه صفحه باز میشه که سیستم رو چک میکنه بعد هم سریال نامبر ازت میخواد که وارد میکنی بعد هم قفلش رو چک میکنه و بازی اجرا میشه

اگه مشکل دیگه ای داره دقیق توضیح بده یا از اون اروری که بهت میده یه عکس بگیر بزار اینجا

از قرار معلوم بازي كاملا دچار مشكل هست

يه چيزي...آيا همه شماها نسخه تكين رو گرفتيد

بعد من نفهميدم...مثلا بايد حتي درايور هاي مجازي مثل 06 و most wanted رو هم پاك كنم؟؟؟؟

نه بهزاد بازي مشكلي نداره ...
اول اينكه براي هر بازي يه درايو بسازي به نظر من كار درستي نيست و باعث ميشه اين درايوها با هم Conflict داشته باشن و بعضا توی اجرای بازیها به مشکل بربخوری
من خودم الان 4-5 تا بازی دارم که با دمون تولز اجرا میشن ... هر سری همون موقع که میخوام بازی کنم فایل رو مانت میکنم و وقتی از بازی خارج شدم unmount ش میکنم ... هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ... کار چندان وقت گیری هم نیست که بگی نمیشه هر سری این کارو انجام داد

کلا این بازی هیچ چیز دشواری و خاصی نداره ... فقط باید ایمیج بازی رو بریزید رو هارد ... مانتش کنید و بازی رو نصب کنید ... کابلها رو بکشید و بازی رو اجرا کنید ... فقط همین
تنها نکته ای که هست همون NTFS بودن پارتیشنه تازه اونم فقط برای ایمیج هست ... خود بازی رو وقتی اینستال میکنید مهم نیست کجا نصب میشه

آخرین ویرایش:

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
منم برای تکین رو گرفتم...
از شانس بد ما کل هاردم 2 گیگ خالی نداشت باید تا فردا صبر کنم تا هاردم رو خالی کنم بعد نصب کنم چون با این تفاصیری که بهزاد کرد به غیر از این 4گیگ اولیه یه 4گیگ دیگه اینستال اولیه اش میخواد...
البته اون ارور هم برای منم داد ولی خدا رو شکر من 2تا ntfs درایو دارم ولی باید تا فردا صبر کنم...حیف..!
راستی یکی لطف میکنه هم مینیموم و هم ایده ال سیستم مورد نیاز پرنس رو بزاره
ممنون
فعلا

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اين سيستم مورد نياز :

Minimum Configuration:
Windows 2000/XP Only
DirectX 9.0c
1000 MHz Pentium III, AMD Athlon or equivalent
256 MB RAM
CD/DVD ROM 4x or greater
NVIDIA GeForce 3 or higher, ATI Radeon 7500 or higher
DirectX 8.0 compatible sound device
1.0 GB hard drive space for minimum installation
Windows-compatible mouse required

-Recommended Configuration:
Windows 2000/XP Only
DirectX 9.0c
1.5 GHz Pentium 4, AMD Athlon or equivalent
256 MB RAM
CD/DVD ROM 32x or greater
NVIDIA GeForce 6800 or ATI Radeon 9800
DirectX 8.0 compatible sound device
1.6 GB hard drive space for full installation
Windows-compatible mouse required
Dual analog gamepad

براي نصب بازي هم 4.15 گيگ ايميجش جا ميگيره 1.42 گيگ هم خود بازي كه روهم ميشه 5.5 گيگ حدودا ... اگه 6.5 گيگ خالي باشه رو اون پارتيشني كه بازي نصبه مشكلي نداري راحت ميشه بازي كرد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد مي شه آيديش رو بدي
ممنون مي شم
يک سري سوال ازش دارم
گفتي ديويدي Special داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببينم اصلا آيدي داره ( يا مث خودمه)
wink.gif
....برات همينجا مي ذارم...راستي خسته هم نباشي

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اول اينكه براي هر بازي يه درايو بسازي به نظر من كار درستي نيست و باعث ميشه اين درايوها با هم Conflict داشته باشن و بعضا توی اجرای بازیها به مشکل بربخوری
من خودم الان 4-5 تا بازی دارم که با دمون تولز اجرا میشن ... هر سری همون موقع که میخوام بازی کنم فایل رو مانت میکنم و وقتی از بازی خارج شدم unmount ش میکنم ... هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ... کار چندان وقت گیری هم نیست که بگی نمیشه هر سری این کارو انجام داد

سلام بهزاد

خوب من اصلا با اين روش آشنايي ندارم....ممنون مي شم كه به من هم ياد بدي

تنها نکته ای که هست همون NTFS بودن پارتیشنه تازه اونم فقط برای ایمیج هست ... خود بازی رو وقتی اینستال میکنید مهم نیست کجا نصب میشه

يعني من الان تمام درايورها م NTFS هست...بايد به fat32 برگرده؟

من از همين حالا دارم گيج مي شم

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نوشته شده توسط FashisT:
راستی بهزاد میشه بعد از مونت کردن ایمیج و بعد از اینستال بازی خوده ایمیج رو پاک کرد و فقط اون اینستال باشه؟
فعلا

اصل كار همون ايميجه !

وقتي اون ايميج رو مانت ميكني در واقع قفل بازي فكر ميكنه كه DVD اورجینال بازی توی درایوه و بازی اجرا میشه ... اگه ایمیج مانت نشه بازی هم اجرا نمیشه و پیغام میده که DVD اصلی بازی رو وارد کنید ...

خوب من اصلا با اين روش آشنايي ندارم....ممنون مي شم كه به من هم ياد بدي

اصلا روش پيچيده اي نيست بهزاد جان
شما روي Damon رایت کلیک میکنی مانت ایمیج رو میزنی و فایل .mds (مربوط به همون بازی که میخوای اجراش کنی) رو انتخاب میکنی و بازی رو اجرا میکنی
وقتی از بازی خارج شدی دوباره روی Daemon رایت کلیک میکنی بعد بعد Virtual CD/DVD Drive و بعد Unmount Image رو میزنی تا ایمیج بازی از توی درایو مجازی برداشته بشه ... اینجوری فقط با 1 دونه درایو مجازی میتونی کار کنی و از شلوغی جلوگیری میشه

يعني من الان تمام درايورها م NTFS هست...بايد به fat32 برگرده؟

اگه NTFS هستن نیازی نیست تغییرشون بدی ... همین که هست خوبه

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بازم سلام

شدي حلال مشكلات بهزاد

ببين حالا من بايد مثلا هر دو درايور بازي هاي مجازيمو پاك كنم.....

بعد بايد كارت ريدر رو هم خارج كنم؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ببين حالا من بايد مثلا هر دو درايور بازي هاي مجازيمو پاك كنم.....

بعد بايد كارت ريدر رو هم خارج كنم؟

اگه اضافی هارو پاک کنی بهتره ... ببین الان روی Daemon رایت کلیک کن بعد برو توی Virtual CD/DVD Drive و بعد Unmount all drives رو بزن ... بعد دوباره روی Daemon رایت کلیک کن و برو Virtual CD/DVD Drive و بعد Set number of devices رو بزار روی 1 drive ... اینجوری فقط 1 درایو مجازی میمونه

در مورد کارت ریدر فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاره ولی اگه بازی اجرا نمیشه و باز هم پیغام میده باید خارجش کنی

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اگه اضافی هارو پاک کنی بهتره ... ببین الان روی Daemon رایت کلیک کن بعد برو توی Virtual CD/DVD Drive و بعد Unmount all drives رو بزن ... بعد دوباره روی Daemon رایت کلیک کن و برو Virtual CD/DVD Drive و بعد Set number of devices رو بزار روی 1 drive ... اینجوری فقط 1 درایو مجازی میمونه

اين برنامه اي كه توضيح دادي رو از كجا گير بيارم...تو بانك هاي سيدي هست

بعد اگه اونها پاك بشه باز بايد دوباره بازي ها رو نصب كنم

مورد کارت ریدر فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاره ولی اگه بازی اجرا نمیشه و باز هم پیغام میده باید خارجش کنی

من هنوز بازي رو نگرفتم....فقط از الان دارم ياد مي گيرم تا اگه فردا مشكل گيركردم در به در دنبالت نگردم...راستي چطور دلت مي ياد بازي رو الان ول كني؟!!!

Mehdiiiii

کاربر سایت
Sep 27, 2005
46
منم امروز رفتم از مغازه ای که بازی های سرزمین رو وارد میکنه پرسیدم
همونطور که فکر میکردم این بازی هم ظاهرا با همون قفل بازی Splinter Cell اومده
در نتیجه فعلا فقط تونستند مثل همون بازی کرکش کنند
به عبارتی باید با استفاده از درایو مجازی و ایمیج DVD بازی رو اجرا کرد
در ضمن همونطور که میدونید باید همه ی درایو ها مثل درایو CD Rom , DVD Rom , RW Rom , ... غیر فعال باشند

پستهای بروبچ رو که خوندم دیدم بحث سر کشیدن کابل و باز کردن کیس و این چیزاست
اگر اشتباه نکنم منظور این بوده که درایوها غیر فعال بشن. حالا یه راهش کشیدن کابله
راه های دیگه ای هم داره مثل استفاده از همون برنامه کرک بازی Splinter Cell یا Disable کردن درایوها از قسمتهای مختلف ویندوز :idea:
به هر حال بازم جای شکرش باقیه که این بازی رو میتونیم ببینم :)

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اين برنامه اي كه توضيح دادي رو از كجا گير بيارم...تو بانك هاي سيدي هست

اين برنامه همون Daemon Tools 4 هست دیگه ... مگه درایوهای مجازی که الان داری با Daemon Tools 4 نساختیشون ؟

بعد اگه اونها پاك بشه باز بايد دوباره بازي ها رو نصب كنم

نه خود بازی پاک نمیشه ... اصلا قرار نیست چیزی پاک بشه ... فقط تعداد درایوهایی که ساختی میشه 1 دونه ... ایمیج بازی رو هارد هست و هروقت خواستی دوباره میتونی مانتش کنی بدون هیچ مشکلی ... در هر صورت فعلا نمیخواد کاری انجام بدی ... بازی رو بگیر اگه اجرا نشد و به مشکل خوردی بعد برو دنبال این مراحل

فقط از الان دارم ياد مي گيرم تا اگه فردا مشكل گيركردم در به در دنبالت نگردم...راستي چطور دلت مي ياد بازي رو الان ول كني؟!!!

اتفاقا همین الان کلی بازی کردم ... خیلی عالی شده ... از هر نظر که فکرشو بکنی

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
پستهای بروبچ رو که خوندم دیدم بحث سر کشیدن کابل و باز کردن کیس و این چیزاست
اگر اشتباه نکنم منظور این بوده که درایوها غیر فعال بشن. حالا یه راهش کشیدن کابله
راه های دیگه ای هم داره مثل استفاده از همون برنامه کرک بازی Splinter Cell یا Disable کردن درایوها از قسمتهای مختلف ویندوز
idea.gif

به هر حال بازم جای شکرش باقیه که این بازی رو میتونیم ببینم

چند نفر تست كردن كه فقط با كشيدن كابل ها بايد اين بازي رو اجراكرد

من هم بالا خره نفهميدم بايد درايور هاي مجازي خودمو هم پاك كنم يا فقط با ديسيبل كردن كارم راه مي افته

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اين برنامه همون Daemon Tools 4 هست دیگه ... مگه درایوهای مجازی که الان داری با Daemon Tools 4 نساختیشون ؟

من با الكل ساختم

اتفاقا همین الان کلی بازی کردم ... خیلی عالی شده ... از هر نظر که فکرشو بکنی

نسوزون دلمو....خدا رو خوش نمي ياد

نه خود بازی پاک نمیشه ... اصلا قرار نیست چیزی پاک بشه ... فقط تعداد درایوهایی که ساختی میشه 1 دونه ... ایمیج بازی رو هارد هست و هروقت خواستی دوباره میتونی مانتش کنی بدون هیچ مشکلی ... در هر صورت فعلا نمیخواد کاری انجام بدی ... بازی رو بگیر اگه اجرا نشد و به مشکل خوردی بعد برو دنبال این مراحل

آخه من ويندوز رو فرمت كردم....با اينكه ايميج 06 رو روي هاردم داشتم ولي باز هم مجبور به نصب دوباره بازي شده(اين بار فقط بازي رو نصب كردم)برا همين مي گم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان یک چیز جالب:
دیشب که ساعت 5:30 من زدم تکین بازی رو برام بیاره گفت امشب نمیشه فلان بیسار گفتیم باشه فردا گفت بله فردا میفرستم اقا ساعت 9:30 بود دیدیم در میزنه پیک بود بازی رو اورد دیگه دیشب حال نداشتم نصب کنم اما امروز نصب میکنم ببینم چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر