Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
48.gif
48.gif
48.gif
48.gif
48.gif
48.gif

wo0o0o0o00o0o0o00o0o0o0o0w
این عکس اولیه عجب چیزه با حالیه.
راستی چه حالی میده با این زنجیره ادم بکشی
63.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بهزاد جان من کوچیک تر از این هستم که بخوام اظهار نظر بکنم ولی اون یکی تاپیک پرنس هم هست دیگه این رو چرا زدی!!!! منظورم اینه که مثل بازی دات که 2 تاپیک پرنس بود همه چیز قاطی نشه
76.gif

البته اگه این تاپیک با اون فرقی میکنه بگو تا ما از خماری در بیایم
45.gif

راستی group رو اشتیاه نوشتی یعنی جای o و u رو برعکس نوشتی
51.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید خب
اقا اگر گروه منم عضو میشم با اینکه تا همین الان پرنس بازی نکردم ولی خیلی از قیاف پرنس خوشم میاد

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من یه توضیحی در مورد انجمن Games Communities بدم ...

این انجمن و تاپیکهایی که داخلش ساخته میشه صرفا برای جمع شدن طرفداران مثلا بازی Prince of Persia و بحث در مورد اون بازی و گفتن نقاط ضعف و قوت بازی است.
در واقع در این تاپیک و تاپیکهای مشابه هیچ گونه خبری مربوط به اون بازی نوشته نمیشه و فقط در مورد خود بازی و ویژگی هاش صحبت میشه
مثلا یه نفر میخواد ببینه Farah پرطرفدار تره یا Kaileena ... به جای اینکه یه تاپیک بزنه بگه "کدام یک؟" میتونه تو همین تاپیک در موردش بحث کنه ... اینجوری نه تاپیک اضافی زده میشه نه تاپیک اصلی Prince of Persia که مربوط به اخبار و تصاویر بازی میشه منحرف نمیشه
بقیه بازی هام به همین شکل

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
خیلی خوبه.
پس یکی لطف کنه و داستان کامل پرنس رو برای کسانی که با این بازی اشنایی ندارن تو این تاپیک بنویسه تا دساتان به طور کامل واضح بشه.
باتشکر

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
همون طوری که بهزاد گفت و از اسم انجمن هم پیداست این تاپیک و این انجمن فقط مختص طرفداران بازی ها هست تا دیگه مثل اون جریان فیفا یا کونامی پیش نیاد
این فکر کاملا خلاقانه برای ایجاد این انجمن بسیار مفید و جالب هست

خوب منم به زودی داستان و مشروح کامل بازی رو همراه با عکس ها خواهم گذاشت

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
اسم بازی به Prince of Persia - The Two Thrones تغییر کرده که با دیدن عکس های بالا کلی به هیجان بازی افزوده شده
در مورد استودیوی ساخت هم حق با شماست
در ادامه من هم به قسمتهایی از ساخت این بازی در استودیوی اشاره خواهم کرد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Behzad:
من یه توضیحی در مورد انجمن Games Communities بدم ...

این انجمن و تاپیکهایی که داخلش ساخته میشه صرفا برای جمع شدن طرفداران مثلا بازی Prince of Persia و بحث در مورد اون بازی و گفتن نقاط ضعف و قوت بازی است.
در واقع در این تاپیک و تاپیکهای مشابه هیچ گونه خبری مربوط به اون بازی نوشته نمیشه و فقط در مورد خود بازی و ویژگی هاش صحبت میشه
مثلا یه نفر میخواد ببینه Farah پرطرفدار تره یا Kaileena ... به جای اینکه یه تاپیک بزنه بگه "کدام یک؟" میتونه تو همین تاپیک در موردش بحث کنه ... اینجوری نه تاپیک اضافی زده میشه نه تاپیک اصلی Prince of Persia که مربوط به اخبار و تصاویر بازی میشه منحرف نمیشه
بقیه بازی هام به همین شکل
اها
که این طور!!!!!!!!
این طوری خیلی بهتره

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا من که گفتم اسم بازی تغییر کرده شاید بعضی ها ندونن گفتید تکراری سعید جان فکر کنم تو همون سعید باشی سعید حامدسافت مدیرش خوبی
امین جون ببخشید فکر کردم اون مار
اقا بهزاد میشه یک خورده از پرنس صحبت کنی میشه بگی اصلا بازیش ترسناک هست یا نه میشه در باره داستان شماره جدیدش صحبت کنی

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام بهزاد جان خیلی مخلصیم
خیلی عالیه
راستی یادمه تو بازیدات یه سری مطالب جمع کرده بودی که میگفتی یه سیدی میشه و با نام بازیدات هست
اونها چی شدن؟؟؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

یه موضوع دیگه که به نظرم جالب میاد تو این تاپیک (و همه تاپیکهای در این رابطه) در موردش بحث بشه اینه :

1000 دلیل برای اینکه ما Prince of Persia (یا هر بازی دیگه) را دوست داریم
این بحث توی فروم رسمی POP هم من دیده بودم قبلا شاید الانم باشه نمیدونم ...

روشش هم اینه که هر کس میاد دلیل یا دلایلی که به خاطرش POP رو دوست داره مینویسه و 1 شماره هم کنار دلیلش میزنه ... مثلا :

1 - به خاطر وجود داستان زیبا

2 - به خاطر Multi platform بودن بازی

یا هر دلیل دیگه ای که فکر میکنید هرچی به نظرتون اومد فرقی نمیکنه ...

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
خیلی خوبه.
خوب من به خاطر:
1- داستان جالبش.و همینطور داستانی که تو ایران اتقاف می افتاده.
2- وجود محیطهایی که تو اون طراحی شده که بعضیهاش ادم رو یاد ایارن قدیم می اندازه.
3- قیافه پرنس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر