Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بابا این اهواز چند تا شرکت پخش بازی داره یکیش همین سرزمین که همه میشناسین اهوازیه یکی مگا سافت که تو اهواز با هم رقابت دارن یکی ایکس گسم.
ضمنا این بازی اگه بدون کابل کشی و snighmare و از این جور کلکها اجرا میشه البته خود مگا سافت گفته اگه DVD-ROM دارید ممکنه نیاز به کابل کشی نیاز پیدا کنید ولی با سی دی و رایتر که رو دستگاه من و دوستم اجرا شد.

خوب همون سرزمين باز ي رو بدون اين كابل كشي بيرون داده؟

دوستان من بازی رو بل اخره با کابل کشی از این کار ها اجرا کردم ولی:
کنترل بازی رو باید بگم واقعا افتضاح حالا نمی دونم من قبلا نسخه های پرنس رو بازی نکردم اینتوری یا اینکه واقعا سخت بد
راستی کسی رمز نداره من یکی حال حوصله ندارم این رو بدون رمز با این کنترل رد کنم

مشكل اينجاست كه شما تا حالا چون پرنس بازي نكردي به سبك و سياق و شيوه مبارزه در اين بازي وارد نيستي....اين كار رو مشكل مي كنه

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام

بالاخره تمومش كردم !

خيلي خيلي خيلي قشنگ بود ! :p قسمت گالري ويدئوش هم وقتي بازي رو تموم كردم روشن شد ! توش دموهاي كمدي و دموهاي اصلي بازي رو داره ...

توي مراحلش اگه گير كردين بهم پي ام بدين .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بالاخره تمومش كردم !

خيلي خيلي خيلي قشنگ بود !
tongue.gif
قسمت گالري ويدئوش هم وقتي بازي رو تموم كردم روشن شد ! توش دموهاي كمدي و دموهاي اصلي بازي رو داره ...

توي مراحلش اگه گير كردين بهم پي ام بدين

اي بابا..شماها بازي خور هستيد......من هنوز نتونستم بازي رو گير بيارم..وحيد قرار بود بگيره...نمي دونم چي شد كه بي خيال شد...

محمد رضا هم همين طور...اون هم بي خيال شد....فقط وعده بود
confused.gif

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
منم بالاخره این بازی رو گرفتم .
نمیدونم در مورد بازی چی بگم . گرافیک همونه . قیافه پرنس همونه فقط ریش قشنگ شده !
کایلینا رو خیلی بی ریخت طراحی کردن . کومبو ها و حرکات پرنس همون قبلیاست .
فقط چند تا حرکت جدید داره که زیاد هم جالب نیستن .
بازم همون بپر بپر شماره های قبلیه و این یه ذره ای که من رفتم چیز جدیدی در این مورد نداشت .
در کل بازی خیلی قشنگیه اما فکر نکنم خود بازی نوآوری و چیز جدیدی واسه عرض اندام داشته باشه .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام

ای بابا من امرز می خوام برم بازی رو بگریم با این حرف های شما دیلم بدجوری سرد شده از بازی
این طور که معلومه خراب کرده یوبی یعنی حتی از شماره قبلی هم بدتره

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط behzadr:
confused.gif
سلام

به اقا بهزاد رشیدیان.

میدونم اقای مجرد و اقا حامد گفتن که از زدن پست های بیخود و نا مربوط جلوگیری کنن.مگر نه پست ها پاک میشه.

منم خودم به خاطر پست ها ی نامربوط سایت جدا ناراضیم.

ولی حالا مجبورم منم 1 دونه پست نامربوط بدم.

این چیزی رو که میبینید تا همین حدود به اقا بهزاد رشیدیان PM دادم.ولی نتونستم فقط به PM کفایت کنم.

از همه مدیران به خاطر این پست نامربوط در این تاپیک معذرت میخوام.ولی مجبورم:

اقا بهزاد،

اگه از 11 روز گذشته حدود 7 روزشو روی تخت ولو بوده باشی و 4 روزم توی بیمارستان و فشار خونت شده باشه18.5 روی 10.و اصلا پایین نیاد و هی بره بالا هی بیاد پایین.

لختت کنن بزارنت روی تخت 100 تا دکتر و پرستار رو کلت باشن.این جوری حرف نمیزنی.

همش وعده بود و بی خیال شده.

نمیدونم چرا ما ایرانیا خیلی زود برا خودمون نتیجه گیری میکنیم و بعدم تفسیر و می بافیمو میدوزیم.

فکر نمیکنیم که طرف ممکنه مرده باشه و یا در حد سکته قلبی رفته باشه.

فقط به فکر راه افتادن کار خودمون هستیم.

ببخشیدا.این همونیه که میگیم اول خودمون بعد بقیه.

دیروز با اینکه حالم خیلی بد بود خودم رفتم به شخصه پیش دوستم.تلفن زد دوبی.

گذاشت گوشی رو تا منم بشنوم.

محمدرضا:بازی هنوز دوبی نیومده.حالا اگه من مقصرم .خیلی جالبه.

که این جوری قضاوت میکنن.

من خودم هنوز بازی رو نکردم و منتظر بازی اصل هستم.اگه فکر میکنی من الان100 بار پیرینس تموم کردم.خوب داری اشتباه میکنی.

منم خودم منتظر بازی اصل هستم.ولی خوب حال اگه دوبی نرسیده من چی کار کنم !!!!!

امیدوارم خیلی زود قضاوت نکنیم و یه لحظه خودمونو جای نفر مقابل بزاریم.شاید طرف مشکل داشته باشه.شاید طرف از در خونش نمیتونه بیاد بیرون و کلی مشکل دیگه.....

مطمئن باش به محض اینکه بازی دستم برسه .خیلی فوری برات میفرستم مشهد.شایدم خودم یه سر مشهد بزنم.ولی اگه نیومدم مشهد سریع برات با هواپیما میفرستم.

ولی لطفا خیلی زود قضاوت نکنید و فکر باقی دوستان رو بکنید.

بازم از مدیران معذرت میخوام.جدا اصلا ادمی نیستم که از این پست ها بزنم.ولی همین پست رو PM هم دادم به اقا بهزاد.

اگرم مدیران صلاح میدونن این پست باید پاک بشه.من حرفی ندارم.پاک کنن.من هم معذرت میخوام.

معمولا سعی میکردم هر چی پست میدم پست مفید باشه.برا همین تعداد پستام کم شده.

خیلی معذرت

همیشه قدر سلامتیتونو بدونین.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اگه میشه ادرس این مگاسافت رو بده عزیزم.
++++++++
حسام اخر بازی با حال تموم شد؟ از اخرش میشه فهمید که شماره ی بعدی در کار هست یا نه؟
من اصلا قصد ندارم كسي رو نا اميد كنم بازي به اندازه كافي قشنگ هست اما نظر شخصي منه كه نسبت به شماره هاي قبل چيزي نداشت ممكنه يه نفر ديگه از بازي خوشش بياد
اگر حرفه بدي زدم ببخشيد
در مورد اخر هم چيزي نميگم اما يه قسمت با حال داره

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نمیدونم در مورد بازی چی بگم . گرافیک همونه . قیافه پرنس همونه فقط ریش قشنگ شده !
بازم همون بپر بپر شماره های قبلیه و این یه ذره ای که من رفتم چیز جدیدی در این مورد نداشت .
در کل بازی خیلی قشنگیه اما فکر نکنم خود بازی نوآوری و چیز جدیدی واسه عرض اندام داشته باشه .

من اصلا قصد ندارم كسي رو نا اميد كنم بازي به اندازه كافي قشنگ هست اما نظر شخصي منه كه نسبت به شماره هاي قبل چيزي نداشت ممكنه يه نفر ديگه از بازي خوشش بياد
اگر حرفه بدي زدم ببخشيد

ای بابا من امرز می خوام برم بازی رو بگریم با این حرف های شما دیلم بدجوری سرد شده از بازی
این طور که معلومه خراب کرده یوبی یعنی حتی از شماره قبلی هم بدتره
من فکر نمی کنم یوبی همچین هم خراب کرده باشه فقط نتونسته انتظاراتی که از این بازی بوده را بر آورده کنه....کلا بازی هایی که هر سال پشت سر هم به بازار میان بعد از چند نسخه از کیفیتشون کاسته میشه .....به هر حال از همون اول مشخص بود که یوبی قرار نیست که یک نسخه ی متحول و نوآورانه از پرنس را به بازار بده ...امیدوارم اگه یوبی باز هم بخواد پرنس را بسازه به همراه یک موتور گرافیکی جدید و داستان جدید و جذاب تر باشه ....

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط behzadr:
اي بابا..شماها بازي خور هستيد......من هنوز نتونستم بازي رو گير بيارم..وحيد قرار بود بگيره...نمي دونم چي شد كه بي خيال شد...

confused.gif

بابا خودمم حالم گرفته شد وقتي تمومش كردم! چون اين آخرين قسمتش بود ... !
راستي وقتي بازي رو تموم ميكنيد يه كدي به شما ميده كه تو منو بزنيد تا شمشير ها و ... مختلف بازي آزاد شه ... ميخوام يه بار ديگه رو حالت Hard بازی کنم. :evil:
ببینم چیزی درمورد پرینس چهار نشینیدید؟؟ بخدا اگه نسازنش خودم هرطور که شده حتی دوبعدیش رو با گیم میکر میسازم !!!!!!!!! :lol:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
منم بالاخره این بازی رو گرفتم .
نه انيجوريام نيس ! شما اول بازيي اين جوري فكر ميكني . آخرش برسي ميفهمي چيه ...
همونطوري كه يوبيسافت قول داده بود اكشني داغ تر از warrior within و ادونچری بهتر از Sands of Time :mrgreen:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ای بابا خوش بحالتون از فردا پس فردا میشینید حداقل بازی میکنید من که فکر نکنم دیگه بتونم بازی کنم حداقل خدانگهدار دا شنبه یا یک شنبه

به قول ممد رضا
خداحافظ

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
اقا منم بازيرو تموم کردم
خيلي زيبا وبه ياد ماندني بود مخصوصا زماني که شاهزاده با نيمه ديگر خود صحبت ميکردن
راستي هر موقع اقا بهزاد و رهام بازي رو گرفتن و توم کردن در مورد بازي بحث ميکنيم

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
بهزاد خان من دوتا گرفتم يکي براي تو يکي براي خودم ولي وقتي اون مشکل پيش امد رفتم پس دادم ولي حالا برات امروز ميفرستم تا نگي وعده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر