Multi Platform Prince of Persia The Sands of Time Remake

ci3t_ehk4qvkwkae-spx.jpg

Title: Prince of Persia The Sands of Time Remake
Developer: Ubisoft Mumbai & Pune
Publisher: Ubisoft
Release Date: 21 Jan 2021
Platforms: PC, Xbox1, PS4
System Requirements: NA
Meta Score: TBD

خوب باز هم یوبی دست رَد به شایعات نزد و اولین ریمیک توی پرونده کاری یوبیسافت معرفی شد. این بازسازی فقط شامل نسخه اول سه‌گانه خواهد بود و با قیمت 40 دلار (!!!) در تاریخ 21 ژانویه سال 2021 عرضه خواهد شد. ساخت بازی 2 سال هست که شروع شده و توسط 2 تا از استودیوهایی کوچک یوبی در کشور هند در حال ساخت هست که تا قبل از این به عنوان کمک با تیم‌های سازنده بازی‌هایی همچون Steep و Just Dance همکاری کردن! (واقعا ممنون از یوبی بابت اینهمه اهمیتی که به این IP و این شخصیت داده)

• برای ساخت بازی از خالق سری آقای Jordan Mechner هم نظرخواهی شده و ایشون در مراحل اولیه ساخت نقش داشتن.
  • سینماتیک‌های بازی مجددا با Motion Capture بازسازی شده‌اند
  • از صداپیشه اصلی Prince مجددا برای صداگذاری استفاده شده است.
  • تغییراتی در سیستم دوربین و مبارزات داده شده تا به استانداردهای امروزی نزدیک‌تر بشه
  • این بازسازی از موتور بازی سازی Anvil استفاده می‌کنه
تصاویر منتشر شده:

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چه سانسور زیبایی هم زدن تنگش :D

View attachment 165861

اونوقت بچه ها اینجا کپکام رو ترول میکردن که دم اینا گرم فرح رو چه خوب ریمیک کردن :D
بچه ها کین من بودم این چیز هم که گفتم فکت هستش :>

ماشالا به این ریز بینی حالا زیاد نمیخواد بری تو عمقش :D اگه همین رو کپکام میخواست ریمیک کنه همینم نداشتیم :-" سر RE3 اومد گفت زشته بخوایم جیل رو اونجوری نشون بدیم ولی عوضش اومد واسه ترغیب کردن ملت یـ همچین چیزی رو برا نسخه انلاین بازی داد :-" البته من مشکلی با کاستوم شخصیت های ریمیک ندارم ولی لامصب سر این قضیه از دست کپکام بدجوری عصبانیم ~X(

https___preview.redd.it_6p7urcunvct41.jpg_width=593&format=pjpg&auto=webp&s=696db9136eed1ab2d0...jpg

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ماشالا به این ریز بینی حالا زیاد نمیخواد بری تو عمقش :D اگه همین رو کپکام میخواست ریمیک کنه همینم نداشتیم :-" سر RE3 اومد گفت زشته بخوایم جیل رو اونجوری نشون بدیم ولی عوضش اومد واسه ترغیب کردن ملت یـ همچین چیزی رو برا نسخه انلاین بازی داد :-" البته من مشکلی با کاستوم شخصیت های ریمیک ندارم ولی لامصب سر این قضیه از دست کپکام بدجوری عصبانیم ~X(

View attachment 165864
سر 3 احمق بازی زیاد درآوردن ، حتی اون دامن جیل رو کردن شورتک !!!! ولی یه نگاه به قبلیا بنداز ، لیدی توی DMC 5 ، یا حتی RE2 چه کلیر ، چه دختر شهردار که عجب چیزی بود :D دیگه خداییش سر یه بار حماقت نزنیم زیر همه چیز. حالا اینا کیفیت مدلینگشون که توی ضلع جنوب غربی دیوار چین ـه ، بعد سانسور هم کردن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
سر 3 احمق بازی زیاد درآوردن ، حتی اون دامن جیل رو کردن شورتک !!!! ولی یه نگاه به قبلیا بنداز ، لیدی توی DMC 5 ، یا حتی RE2 چه کلیر ، چه دختر شهردار که عجب چیزی بود :D دیگه خداییش سر یه بار حماقت نزنیم زیر همه چیز. حالا اینا کیفیت مدلینگشون که توی ضلع جنوب غربی دیوار چین ـه ، بعد سانسور هم کردن :D
کیفیت مدلینگ چینی ها رو مسخره نکن:|
با اون میمون هاشون ثابت کرده ن اینکاره ن:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اونجا که به دیوار چین ارجاعشون دادی رو منظورم بود:-"
چینی ها ابرو دارن! و فعلا نسل بعدی ترین بازی نسل بعدی رو نمایش دادن بنده خداها:-"
منظور توی دیوار بودن اینا بود :D
اون مورد هم که ، بازی چینی با گرافیک های هیولا خیلی داشتیم ، حالا باید ببینیم گیم پلی چی میشه :D تا حالا یه دونه گیم پلی سالم و درست هم نداشتن اینا :D

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
این ویدیو مقایسه ریمیک با نسخه اورجینال ندیدم کسی اینجابزاره . گرافیک محیط و منظره خوبه مخصوصا نورپردازی و شیدرها، به نظرم بزرگترین ایراد گرافیکی بازی مدل سازی ساده و کم جزییات که امیدوارم تا رلیس بازی بهتر بشه.
یه بخشهایی از گیمپلی رو نشون میده که توی تریلر اون بخش ها نبود

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یکی از اینسایدرهای هندی که بازیو لیک کرده بود ادعا میکنه تریلر منتشر شده مربوط به نسخه سوییچ بوده!!!
دیگه یوبی اینقدر هم احمق نیست LOL به وضوح سر در نمایش بازی زده بود Alpha Fotage (همون یـ تیکه که طرف داشت روش حرف میزد)
لیدی ؟ داونگرید بیشتر از لیدی تو DMC V اصلا داشتیم ؟ نه جدا داشتیم ؟

https___preview.redd.it_ug12u9s6lmt41.jpg_width=960&crop=smart&auto=webp&s=371cab2b1d6a5e534dd...jpg

2qf1c4-png-500×237-.jpg

بیخیال :D
کلیر تو RE2 دقیقا چی ازش نشون دادن اینقدر H*orn*y وار بهش نگاه کردی ؟ (:D) اون دختر شهردار هم تا جایی که یادم میاد طبق استاندارد خودت سانسور شده بود :-"

به هر حال آش کشک خالته و اینا خودت هم میدونی تا همینجاش هم که اینا بهش دست نزدن باید کلاهمون رو بندازیم هوا
فقط من موندم طراحی Shahdee و Kaileena مخصوصا تو نسخه دوم رو چجوری میخوان در بیارن LOL

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دیگه یوبی اینقدر هم احمق نیست LOL به وضوح سر در نمایش بازی زده بود Alpha Fotage (همون یـ تیکه که طرف داشت روش حرف میزد)

لیدی ؟ داونگرید بیشتر از لیدی تو DMC V اصلا داشتیم ؟ نه جدا داشتیم ؟

View attachment 165926

View attachment 165931

بیخیال :D
کلیر تو RE2 دقیقا چی ازش نشون دادن اینقدر H*orn*y وار بهش نگاه کردی ؟ (:D) اون دختر شهردار هم تا جایی که یادم میاد طبق استاندارد خودت سانسور شده بود :-"

به هر حال آش کشک خالته و اینا خودت هم میدونی تا همینجاش هم که اینا بهش دست نزدن باید کلاهمون رو بندازیم هوا
فقط من موندم طراحی Shahdee و Kaileena مخصوصا تو نسخه دوم رو چجوری میخوان در بیارن LOL

از لحاظ نودیتی منظور بود :D رسماً تماماً لخت نشون دادن لیدی رو :D دیگه چی میخواستی بیشتر از این ؟ اینجا یه خط رو جرئت ندارن نشون بدن :D

منظور سانسور نشدن یه سری بخش ها بود :D هیچ کدومشون عین اینجا نیومدن پارچه و بدن رو یکی کنن :D چونکه کپکام بدن رو کامل و جدا از لباس اسکن میکنه :D جدی چه جوری خودتون هم قبول میکنید که همچین ریمیک فاجعه باری رو حتی اسمش رو کنار ریمیک های کپکام بیارید ؟ :D در حال حاضر کپکام و SE ، خداترین ریمیک ها رو تحویل دادن :D
و اینکه آرزوی شادروزی و موفقیت دارم اگه فکر میکنید شادی با همون استایل قدیمی ریمیک میشه اونم در حالی که یه خط الان سانسور شده :D البته اگه فاجعه ی فعلی اونقدری بفروشه که کار به ریمیک بعدی ها برسه :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
از لحاظ نودیتی منظور بود :D رسماً تماماً لخت نشون دادن لیدی رو :D دیگه چی میخواستی بیشتر از این ؟ اینجا یه خط رو جرئت ندارن نشون بدن :D

منظور سانسور نشدن یه سری بخش ها بود :D هیچ کدومشون عین اینجا نیومدن پارچه و بدن رو یکی کنن :D چونکه کپکام بدن رو کامل و جدا از لباس اسکن میکنه :D جدی چه جوری خودتون هم قبول میکنید که همچین ریمیک فاجعه باری رو حتی اسمش رو کنار ریمیک های کپکام بیارید ؟ :D در حال حاضر کپکام و SE ، خداترین ریمیک ها رو تحویل دادن :D
و اینکه آرزوی شادروزی و موفقیت دارم اگه فکر میکنید شادی با همون استایل قدیمی ریمیک میشه اونم در حالی که یه خط الان سانسور شده :D البته اگه فاجعه ی فعلی اونقدری بفروشه که کار به ریمیک بعدی ها برسه :D
فکر کن تو ریمیک 3 چه بلایی سر کایلینا میارن:))جدا امیدوارم جوری فلاپ بشه که کلا بیخیال ریمیک- ریبوت این ایپی بشه یوبیسافت. مکنر هم هنوز حقوق ایپی رو داره ببره یه استدیو کار بلد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب اینجا هم یـ نیمچه سکانسی تو تریلر بازی نشون دادن حالا تا کجا میخوان پیش برن رو باید وایسیم و ببینیم :>:D
از اول بحث طراحی شخصیت های ریمیک بود چرا داری میبریش سمت کیفیت من حرفی از کیفیت زدم ؟
پستم رو یـ دور دیگه بخون دارم میگم آش کشک ـه ... من انتظار ندارم طراحی قبلی رو کامل مثل روز اول ببینم (مگه انتظار داشته باشیم حکم اعدام سازنده های بازی تو اینترنت صادر بشه :))) فقط یـ چیزی بدن نه سیخ بسوزه نه کباب یـ چیزی در حد کاهش سایز LOL ( :))) :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Subject 16

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
فکر کن تو ریمیک 3 چه بلایی سر کایلینا میارن:))جدا امیدوارم جوری فلاپ بشه که کلا بیخیال ریمیک- ریبوت این ایپی بشه یوبیسافت. مکنر هم هنوز حقوق ایپی رو داره ببره یه استدیو کار بلد
خود مکنر با اون دهان گشاد و اراجیفش بعد از WW بزرگترین تاثیر رو در جهت دهی فکرها بر علیه WW داشت که کوچکترین تاثیرش رسیدن از مدل سمت چپ کایلینا در KB به مدل سمت راست در TTT هست.
همینکه ایشون لطف کنه بهمون و صرفا به عنوان مالک و ناظر فعالیت کنه برای همه بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر