Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
پیشنهاد میکنم بازی رو از دست ندید! درسته اکشن بازی بیخوده و آبکی ولی بخش پلتفرمر بازی لذت بخشه البته این به این معنی نیست که این قسمت بازی ضعف نداره

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
من سراغ این بازی نرفتم و نمیرم پس راجع به اون سکانس بحث برانگیز نظری نمیدم ولی در مورد بابل شما اول برو یکم تحقیق کن و بیخود قضاوت نکن. بابل از زمان جمشید تا هخامنشی یکی از شهرهای مهم ایران بوده و ایرانیان در اونجا در باره علم نجوم تحقیق میکردند که ساخت برج بابل هم به همین دلیل در اونجا صورت گرفته(در ضمن این رو هم بدونید که حتی امروزه هم فرهنگ و زبان مردم عراق تحت تاثیر ایران هست و زبان عربی عراقیها شباهت زیادی به زبان عربی کشورهای عربی نداره!!) پس بیخود لازم نیست به قسمت داستانی بازی به صورت منفی نگاه کنی! از طرفی من نمیدونم این چه ویروسیه که بین بعضیا افتاده که خیال میکنن همه دنیا نشستن تا ایران رو دگرگون کنن!!!:| باور کنید از این خبرا اونور اب نیست و به هیچ وجه حداقل شرکتی مثل یوبی سافت قصد نداره بیخود خودش رو وارد این بحث های مسخره و بیخود بکنه! اگه شما از بازی خوشت نیومده بیخود براش بهونه تراشی نکن.

شما که اصلا فیلمش رو ندیدی و نقدهاش رو از 4 تا مجله معتبر سینمایی نخوندی و نشنیدی
اونم نه مجله های درپیت ایران اونطرف خودشون هم اعتراف کردن که ubi از ساختن این بازی منظوری داشته همونطور که تو فیلم هم خیلی ها به روند داستانی و نقش شاهزاده فارس مطابق با همون قهرمانی که میاد و ایرن رو از شر اهریمن نجات میده شاهزاده ای که اصلا اصلیتی ایرانی نداره و متعلق به بابل جایی در عراق فعلیه و شما هم بدون همچین میگی زبان عراقی ها اصلا به عربی شباهت نداره بهتره بری 4 تا کانال این کشور رو ببینی بعد می فهمی که فارسی صحبت نمی کنن اونی که داری میگی برای هزاران سال پیشه نه الان .زمان هخامنش رو هم در نظر بگیریم شاید کمی شباهت فرهنگی بینه عراق و ایران بوده چون جزو قلمرو پادشاهی ایران بوده اما زبانشون همون زبان مادریشون بوده نه فارسی حتی هزارسال پیش. این که بقیه به داستان چطور نگاه می کنن نظر شخصی اونهاست پس نمی خواد بیخود نظر دیگران رو زیر سوال ببری .بعد هم من نگفتم همه میخوان ایران رو دگرگون کنن گفتم قهرمانی که فرستاده شده تا ایران رو از شر اهریمن نجات بده ولی فکر کنم شما پیاز داغش رو زیاد کردی و تاپیک رو می خوای سیاسی کنی آقا اینجا جاش نیست اینجا محل تبادل نظر راجع به گیمه . به شما هم ربطی نداره بنده خوشم میاد یا نه هرکی میتونه نظر شخصیش رو بگه کسی که اصلا سری های قبلی رو ندیده اومده داره نظر میده .

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
شما که اصلا فیلمش رو ندیدی و نقدهاش رو از 4 تا مجله معتبر سینمایی نخوندی و نشنیدی
اونم نه مجله های درپیت ایران اونطرف خودشون هم اعتراف کردن که ubi از ساختن این بازی منظوری داشته همونطور که تو فیلم هم خیلی ها به روند داستانی و نقش شاهزاده فارس مطابق با همون قهرمانی که میاد و ایرن رو از شر اهریمن نجات میده شاهزاده ای که اصلا اصلیتی ایرانی نداره و متعلق به بابل جایی در عراق فعلیه و شما هم بدون همچین میگی زبان عراقی ها اصلا به عربی شباهت نداره بهتره بری 4 تا کانال این کشور رو ببینی بعد می فهمی که فارسی صحبت نمی کنن اونی که داری میگی برای هزاران سال پیشه نه الان .زمان هخامنش رو هم در نظر بگیریم شاید کمی شباهت فرهنگی بینه عراق و ایران بوده چون جزو قلمرو پادشاهی ایران بوده اما زبانشون همون زبان مادریشون بوده نه فارسی حتی هزارسال پیش. این که بقیه به داستان چطور نگاه می کنن نظر شخصی اونهاست پس نمی خواد بیخود نظر دیگران رو زیر سوال ببری .بعد هم من نگفتم همه میخوان ایران رو دگرگون کنن گفتم قهرمانی که فرستاده شده تا ایران رو از شر اهریمن نجات بده ولی فکر کنم شما پیاز داغش رو زیاد کردی و تاپیک رو می خوای سیاسی کنی آقا اینجا جاش نیست اینجا محل تبادل نظر راجع به گیمه . به شما هم ربطی نداره بنده خوشم میاد یا نه هرکی میتونه نظر شخصیش رو بگه کسی که اصلا سری های قبلی رو ندیده اومده داره نظر میده .
شما چه انتظاری از این کمپانی ها داری؟؟؟ 100در 100 همین طوره که شما میگی(البته فقط در مورد بعضی از بخش های حرفت) ! دلیلش چیه؟خب همیشه میگن که حتی تف هم تو صورتت بدون این که هزینه ای بپردازی نمیندازن!حالا چه انتظاری باید داشت که یوبی بیاد دلسوزی کنه و یه چیز مطابق با اصل ماجرا بسازه؟؟؟
به هر حال همه ی ما وضعیت کنونی ایران رو میدونیم و این اتفاق ها توی هر مسئله ای چندان دور از انتظار نیست!
یکی نیست کمکمون کنه ما اینجا گیریم
http://www.iranimg.com/images/65691931583937774464.jpeg
http://www.iranimg.com/images/65691931583937774464.jpeg
شما هنوز نمیتونی یه عکس با خوده کامپیوتر بگیری که عکس کج و کوله آپ میکنی؟یه fraps یا xfire نصب کن تا بتونی عکس بگیری! یا این که روی کیبرد کلید printscreen رو بزن و توی paint برو paste کن تا عکس بیاد!
اینجا باید یه اهرمی باشه که شما بکشی و بتونی شکل سکو هارو تغییر بدی و روشون بپری!
در ضمن سعی کنید پشت سر هم پست ندید و همه رو یکی کنید!

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اول اینکه شما لطف کن یه چندتا لینک از اون مجله ها بهم بده.دوم اینکه شما درست منظور من رو متوجه نشدی، گفتم که حتی امروزه هم زبان عراقی ها تحت تاثیر زبان فارسی هست و خیلی از اصطلاحات و کلماتشون ریشه ایرانی دارن! بعد احیانا شما تخصص زبان عربی دارید که با گوش دادن دو دقیقه از کانالهای شبکه های عراقی فهمیدید که زبون عربی اونا صددرصد اصیله؟ در مورد بابل هم گفتم بخشی از ایران بوده و یکی از شهرهای مهم ایران هم بوده که در مورد علوم به خصوص علم نجوم تحقیقات زیادی در اونجا انجام شده که همه اونا به اسم ایرانیها ثبت شده نه اعراب!اگه نمیخوای حرف من رو قبول کنی دیگه با خودته. میتونی یه کمی در موردش تحقیق کنی.
در مورد نظر شما هم درصورتی که اشتباه یا جانبدارانه باشه، چرا دوست دارم که زیر سوال ببرم نظرتون رو، هیچ مشکلی هم تو این قضیه نمیبینم چون حرفتون درست نیست اگه یوبی سافت واقعا قصد تخریب ایران رو داشت هرگز شاهزاده فارس2008 رو نمیساخت!!درضمن من حرف سیاسی نزدم این شما بودی که بیخود پای یه توهم مسخره رو به این بازی باز کردی و منم فقط گفتم که داری بیراه میگی همین!

amir143

کاربر سایت
Dec 21, 2009
209
این سیو 100% هست که لباس شخصیت های ezio و مالک را باز میکنه البته واقعا تفاوت تیم پرنس و ac تو همین لباس ezio معلوم میشه اونم توی کیفیت نورپردازی ها
http://rapidshare.com/files/406496415/pop_tfs_save_file.zip

این سیو بازی کجاست من تو قسمت storage میریزم تغییری نمی کنه
ویندوزم 7 ه
بازی همون جایی که من الان هستم
یه سوال دیگه
من بازی رو 2بار تا آخر رفتم که full upgrade کنم ولی آپدیت آخری اون بالایی رو می گم نمیشه گرفتتش هر دفعه که میری تو آپگریدا انتخابش میکنی میای بیرون , دوباره که بری توش خالیه من الان اندازه 4تا آپگرید دیگه هم پوینت جمع کردم ولی نمیشه علتش چیه؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
(در ضمن این رو هم بدونید که حتی امروزه هم فرهنگ و زبان مردم عراق تحت تاثیر ایران هست و زبان عربی عراقیها شباهت زیادی به زبان عربی کشورهای عربی نداره!!) .
شما یک جوری با اطمینان این جمله را می گی انگار خودت سالها توی عراق زندگی می کردی
نه عزیز ان جور ها که شما می گی نیست .
ایرانیان فرهنگ 5000 هزار ساله دارند .
اون وقت شما می گی که زبوناشون به هم شباهت دارند .
درمورد بازی هم باید بگم که بخاطر این قدمت قدیمی زبان ایرانی هم ubiدست به ساخت پرنس ایرانی کرده وگرنه می شد پرنس عراقی.
شما اول بشین بازی انجام بده بعد بیا ....... نظر بده

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
شما یک جوری با اطمینان این جمله را می گی انگار خودت سالها توی عراق زندگی می کردی
نه عزیز ان جور ها که شما می گی نیست .
ایرانیان فرهنگ 5000 هزار ساله دارند .
اون وقت شما می گی که زبوناشون به هم شباهت دارند .
درمورد بازی هم باید بگم که بخاطر این قدمت قدیمی زبان ایرانی هم ubiدست به ساخت پرنس ایرانی کرده وگرنه می شد پرنس عراقی.
شما اول بشین بازی انجام بده بعد بیا ....... نظر بده
البته این درست هست اما یه موضوع هم شما در نظر بگیر ....

اوبی سافت میاد یه بازی میسازه که بیشتر نظر مردم امریکای شمالی و اروپا رو جلب کنه .... یه محیط شرقی و دوتا جای معروف و یه داستان خوب چیزیه که غربی هارو جذب میکنه ... خیلیا اصلا به این اهمیت نمیدن که بازی بیشتر تم عربی داره تا پارسی چون خیلی اصلا تفاوتشو نمیدونن و به سادگی مارو جزء عربا میدونن .... پس جای تعجب نداره که اوبی سافت هم بیاد به همچین اشتباهاتی ( که به نظر من اصلا اشتباه نیست ) رو بکنه ....

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
این سیو بازی کجاست من تو قسمت storage میریزم تغییری نمی کنه
ویندوزم 7 ه
بازی همون جایی که من الان هستم
یه سوال دیگه
من بازی رو 2بار تا آخر رفتم که full upgrade کنم ولی آپدیت آخری اون بالایی رو می گم نمیشه گرفتتش هر دفعه که میری تو آپگریدا انتخابش میکنی میای بیرون , دوباره که بری توش خالیه من الان اندازه 4تا آپگرید دیگه هم پوینت جمع کردم ولی نمیشه علتش چیه؟
از تو فایل zip فولدر 11 را در اینجا بریز
users>...>Appdata>local>storage
مطمئن بشو که فولدر 11 که سیوها توشه کاملا جایگزین سیوهای قبلی بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر