Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
با سلام .درود خدمت دوستان .
ماهم بلاخره بازی تموم کردیم هر چند که سر کرک بازی یک جا گیر کرده بودم ومجبور شدم دوباره کرک تازه بگیرم .
دوستانی که در هر جای بازی مشکل باز شدن در را دارند برند توی سایت وایر تارگت وجدیدترین کرک بگیرند همه مشکلات حل می شه .
در رابطه با بازی باید بگم که بازی خوبی از اب در امده بود بر خلاف شماره قبلی ولی می تونستند در ضمینه گرافیک تلاش بیشتری کنند
امتیاز بنده به بازی:

گرافیک: 7
موسیقی:7.5
گیم پلی: 7
داستان:5

نقاط قوت بازی :پرش های روان وعالی -اضافه شدن قدرت های مختلف به پرس .فیزک وتخریب پذیری نسبتا خوب -صحبت کردن فارسی در طول بازی :d:d:d:d:d:))

نقاط ضعف بازی :گرافیگ متوسط ونسبتا ساده (می شد بهتر از این هم باشه )-وجود دشمنان تکراری در طول بازی (عدم تنوع )-داستان اصلا در حد واندازه های پرنس های قبلی نبود -گیم پلی بازی بیش از حد را حد وآسان بود )x)x)x)x)x

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
البته من ی 5 6 ساعتی زودتر از شما تموم کردم یادتون که هست انشا اللله .

ای بد نبود فقط آخرش ما نفهمیدیم داهاکا زن بود یا مرد ؟:d

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام ببخشید یه جایی هست برادر پرنس میاد و میگه باید در هارو باز کرد و به پرنس میگه با استفاده از سه تا اهرم موجود در هارو بازکن
من نمیدونم چطور از اهرما استفاده کنم
فکر کنم باید چرخ دنده رو با استفاده از جابجایی اهرم ها بیاریم اینور ممنون میشم کمک کنید

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
یه چند تا نکته یا سوال تو این بازی به چشم من خورد.
اول اینکه این غول بازی خیلی شبیه داهاکا بود ولی اسمش فرق میکرد(جریانش چه جوریای است ؟!)
دوم اینکه نه تنها پرنس ما نمی تونست فارسی حرف بزنه بلکه حرف های فارسی رو هم نمی فهمید. یه(یه جا اون اخرای بازی وقتی راضیه و غول بازی دارن با زبان فارسی با هم کل کل میکنند پرنس از راضیه میپرسه چی داره میگه!!!!!:)):))=)))

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
ubi بلاخره راضی شد تو سری های شاهزاده فارس که همینطوری که از اسمش بر میاد (فارس) نه عرب و چینی و تایلندی و آفریقایی بلکه فقط فارس به معنی کسی که حداقل زبان فارسی باید صحبت کنه این زبان رو برای کاراکترهایی تو این بازی استفاده کرد هر چند که خیلی کوتاه و خصوصا نه برای شخصیت اصلی یا مالک برادر شخصیت اصلی بلکه اون رو بر روی شخصیت اهریمنی داستان داهاکا مورد استفاده قرار میده و راضیه که یک شخصیت من در آوردی بیش نیست و در قسمت های قبلی خبری ازش نبود یکدفعه میاد و فارسی رو با لهجه افغانی صحبت می کنه اگه دقت کرده باشید اونم به صورت کوتاه که میگه "به نامی راضیه در را باز کین ":d یا ubi دوبلور زن آشنا به زبان فارسی نداشته یا فقط خواسته سمبلش کنه و ی چیزی ساخته باشه که هم نظر gamer های سراسر دنیا رو جلب کنه هم ی گوشه چشمی به ایران و زبان فارسی کرده . اما در هنگام بیان دیالوگ های داهاکا می بینیم که خیلی زیبا و بدون لهجه این کارو انجام میده .

در مورد صحبت دوست عزیزم راجع به پرنس و اینکه اون با اینکه از نظر خط داستانی بازی و با نگرش ubi به تاریخ در ساخت این بازی (همانطور که در فیلم شاهزاده فارس مبنی تاریخی ملاک است) شاهزاده فارس باید طبیعتا از نژاد فارس باشد پس 100% باید فارسی صحبت و بر آن تسلط داشته باشد نه اینکه هنگام صحبت داهاکا با راضیه متوجه دیالوگ های این دو که فارسی بود نشده و اینطور نمایان می کند که انگار او فرستاده ایست که باز دنیای غرب برای نجات ملتی و این بار به ایران فرستاده تا این ملت را از شر اهریمن برهاند . پس ubi آگاهانه و نه از سر اشتباه این سکانس را در بازی قرار داده که پرنس نه همان شاهزاده فارس است بلکه هیچ ارتباطی با این سرزمین و مردمان آن نداشته و قهرمانیست که فقط داستان مبارزه ها و ارتباط بی معنی او با زنی به نام راضیه را حکایت میکند و در آخر با نابودی اهریمن به تاج و تخت پادشاهی پدرش در babylon یا بابل میرود حال آنکه بابل در زمان های دور همان عراق فعلی بوده و هرچند متاثر از فرهنگ و رسوم ایران زمین بوده ایراد بزرگیست که این بازی را به چالشی بزرگ میکشاند که آیا شاهزاده فارس فقط نامی تجاری برای فروش فیلم -بازی بوده و یا ریشه ای در تاریخ و تمدن ایران زمین دارد !!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
اقا من همین کرک که میگید رو دانلود کردم ولی بازی اجرا نمیشه. صفحه سیاه میشه و هیچی به هیچی

میدونید مشکل از کجاست؟ پیشاپیش ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت اساتید
یک سوال تکراری خواهشا یکی که در جریان است جواب من را بده
آیا الان کرک صحیح و سالمی وجود داره که این بازی را بدون مشکل بشه تا آخر بازی کرد و مدام مجبور نباشم کرک عوض کنیم؟
اگر کرک سالم نیست آیا قرار براش چیزی بیاد یا نه؟

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
با سلام خدمت اساتید
یک سوال تکراری خواهشا یکی که در جریان است جواب من را بده
آیا الان کرک صحیح و سالمی وجود داره که این بازی را بدون مشکل بشه تا آخر بازی کرد و مدام مجبور نباشم کرک عوض کنیم؟
اگر کرک سالم نیست آیا قرار براش چیزی بیاد یا نه؟

من با این کرک مشکلی نداشتم!

http://www.megaupload.com/?d=6OV35D49

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ubi بلاخره راضی شد تو سری های شاهزاده فارس که همینطوری که از اسمش بر میاد (فارس) نه عرب و چینی و تایلندی و آفریقایی بلکه فقط فارس به معنی کسی که حداقل زبان فارسی باید صحبت کنه این زبان رو برای کاراکترهایی تو این بازی استفاده کرد هر چند که خیلی کوتاه و خصوصا نه برای شخصیت اصلی یا مالک برادر شخصیت اصلی بلکه اون رو بر روی شخصیت اهریمنی داستان داهاکا مورد استفاده قرار میده و راضیه که یک شخصیت من در آوردی بیش نیست و در قسمت های قبلی خبری ازش نبود یکدفعه میاد و فارسی رو با لهجه افغانی صحبت می کنه اگه دقت کرده باشید اونم به صورت کوتاه که میگه "به نامی راضیه در را باز کین ":d یا ubi دوبلور زن آشنا به زبان فارسی نداشته یا فقط خواسته سمبلش کنه و ی چیزی ساخته باشه که هم نظر gamer های سراسر دنیا رو جلب کنه هم ی گوشه چشمی به ایران و زبان فارسی کرده . اما در هنگام بیان دیالوگ های داهاکا می بینیم که خیلی زیبا و بدون لهجه این کارو انجام میده .

در مورد صحبت دوست عزیزم راجع به پرنس و اینکه اون با اینکه از نظر خط داستانی بازی و با نگرش ubi به تاریخ در ساخت این بازی (همانطور که در فیلم شاهزاده فارس مبنی تاریخی ملاک است) شاهزاده فارس باید طبیعتا از نژاد فارس باشد پس 100% باید فارسی صحبت و بر آن تسلط داشته باشد نه اینکه هنگام صحبت داهاکا با راضیه متوجه دیالوگ های این دو که فارسی بود نشده و اینطور نمایان می کند که انگار او فرستاده ایست که باز دنیای غرب برای نجات ملتی و این بار به ایران فرستاده تا این ملت را از شر اهریمن برهاند . پس ubi آگاهانه و نه از سر اشتباه این سکانس را در بازی قرار داده که پرنس نه همان شاهزاده فارس است بلکه هیچ ارتباطی با این سرزمین و مردمان آن نداشته و قهرمانیست که فقط داستان مبارزه ها و ارتباط بی معنی او با زنی به نام راضیه را حکایت میکند و در آخر با نابودی اهریمن به تاج و تخت پادشاهی پدرش در babylon یا بابل میرود حال آنکه بابل در زمان های دور همان عراق فعلی بوده و هرچند متاثر از فرهنگ و رسوم ایران زمین بوده ایراد بزرگیست که این بازی را به چالشی بزرگ میکشاند که آیا شاهزاده فارس فقط نامی تجاری برای فروش فیلم -بازی بوده و یا ریشه ای در تاریخ و تمدن ایران زمین دارد !!!!!!!!!!!!
من سراغ این بازی نرفتم و نمیرم پس راجع به اون سکانس بحث برانگیز نظری نمیدم ولی در مورد بابل شما اول برو یکم تحقیق کن و بیخود قضاوت نکن. بابل از زمان جمشید تا هخامنشی یکی از شهرهای مهم ایران بوده و ایرانیان در اونجا در باره علم نجوم تحقیق میکردند که ساخت برج بابل هم به همین دلیل در اونجا صورت گرفته(در ضمن این رو هم بدونید که حتی امروزه هم فرهنگ و زبان مردم عراق تحت تاثیر ایران هست و زبان عربی عراقیها شباهت زیادی به زبان عربی کشورهای عربی نداره!!) پس بیخود لازم نیست به قسمت داستانی بازی به صورت منفی نگاه کنی! از طرفی من نمیدونم این چه ویروسیه که بین بعضیا افتاده که خیال میکنن همه دنیا نشستن تا ایران رو دگرگون کنن!!!:| باور کنید از این خبرا اونور اب نیست و به هیچ وجه حداقل شرکتی مثل یوبی سافت قصد نداره بیخود خودش رو وارد این بحث های مسخره و بیخود بکنه! اگه شما از بازی خوشت نیومده بیخود براش بهونه تراشی نکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر