PlayStation, Xbox and The Wardrobe (pro discussion)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
با نزدیک شدن به عرضه کنسول‌های Xbox Series X و PlayStation 5 تصمیم بر آن گرفتیم تا این تاپیک را جهت قرار دادن اخبار، شایعات و مقایسه ویژگی و سخت افزار این دو کنسول در نظر بگیریم.
با توجه به آن که تاپیک قبلی باعث ایجاد فضای نامناسبی برای فروم و دل‌خوری بین گروهی از کاربران شد، پس سعی می‌کنیم این تاپیک را با جوی دوستانه پیش ببریم و محفل مناسبی برای بحث‌های تخصصی که برای کاربران در جهت خرید کنسول‌های نسل بعدی مفید عمل کند، ایجاد کنیم.

مقایسه سخت افزار، ویژگی‌ها و بازی‌هایی که در نسل بعد برای دو کنسول منتشر خواهند شد در این تاپیک آزاد است، اما به نحوی که کاربران از منابع خبری در جهت اثبات صحبت‌هایشان استفاده کنند.

قوانین :

بر اساس قوانین کلی فروم و بقیه تاپیک ها بررسی خواهد شد

Last edited by a moderator:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
به نظرم خبر جالبی اومد جایی دیگه ای بهتر از اینجا پیدا نکردم بزارم.
Mysterious PS3 Gears Of War 3 Footage Appears Online [Update]
چند روز پیش یه ویدیو 8 ساعته از Gears Of War 3 اومده بود که گفته میشد رو PS3 ران شده بود.خیلی ها میگفتن فیک هست حتی خود کلیف بی هم گفته بود که احتمال خیلی زیاد فیک هست ولی
امروز kotaku تایید کرد که صحت داره و بازی رو PS3 داشته اجرا میشده. جالب اینجاس که تقریبا کل بازی پورت شده بود ولی به مرحله نهایی نرسید چون اصلا قرار نبوده واسه PS3 ریلیز بشه و برای تست انجین رو PS3 بوده.
avyzd2kfeqy7esyiuedd.png

آخرین ویرایش:

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
به نظرم خبر جالبی اومد جایی دیگه ای بهتر از اینجا پیدا نکردم بزارم.
Mysterious PS3 Gears Of War 3 Footage Appears Online [Update]
چند روز پیش یه ویدیو 8 ساعته از Gears Of War 3 اومده بود که گفته میشد رو PS3 ران شده بود.خیلی ها میگفتن فیک هست حتی خود کلیف بی هم گفته بود که احتمال خیلی زیاد فیک هست ولی
امروز kotaku تایید کرد که صحت داره و بازی رو PS3 داشته اجرا میشده. جالب اینجاس که تقریبا کل بازی پورت شده بود ولی به مرحله نهایی نرسید چون اصلا قرار نبوده واسه PS3 ریلیز بشه و برای تست انجین رو PS3 بوده.
View attachment 142689

چقدر فریم دراپش ترسناکه:-?:|:|:|:|:|

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
چقدر فریم دراپش ترسناکه:-?:|:|:|:|:|
خوب بازی اوپتیمایز نشده بوده هنوز. کلی گلیچ داره. حتی پرامپاتای کلیدا همون مال 360 هست هنوز

بعید نمیدونم اینو اپیک ساخته بوده باهاش مایکرو رو بترسونه یه پولی بگیره ازشون رلیز نکنه :D

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
Sony's "Very Strong Partnership" With Microsoft Is "Deepening" Following Cloud Service Collaboration
یکی از دست آورد های این همکاری ...
Sony : Microsoft to cooperate over AI-powered video analysis | MarketScreener

امیدوارم سرور های آژور وضعیت PSN رو بلاخره بهبود ببخشن و کیفیت استیریم PS now هم بهتر بشه ...
در امور خدمات.ی مایکروسافت رو قبول داریم و سرویس دهی قابل قبولی داره :D

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
در امور خدمات.ی مایکروسافت رو قبول داریم و سرویس دهی قابل قبولی داره :D
همین که شخص شخیصی چون شما تو سرویس دهی قبول دارید برای کمپانی ماکروسافت کافیه
خبر فوری: سران ماکروسافت نشست فوق العاده اعلام کردن و از هشتگ #منو_اینهمه_خوشبختی_محاله استفاده کردن :))
آدم دهن باز میمونه از این میزان از خضوع و افتادگی :))

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
همین که شخص شخیصی چون شما تو سرویس دهی قبول دارید برای کمپانی ماکروسافت کافیه
خبر فوری: سران ماکروسافت نشست فوق العاده اعلام کردن و از هشتگ #منو_اینهمه_خوشبختی_محاله استفاده کردن :))
آدم دهن باز میمونه از این میزان از خضوع و افتادگی:D
بله که دفاع می کنم، هیچوقت خدمات مهمی که مایکروسافت ارائه داده رو فراموش نمی کنم حتی اگه ایکس باکس فنها فراموشش کنن.
شما The Game Awards 2018 رو ببین، مایکروسافت سالن تئاتر خودشو در اختیار جف قرار داد تا یک مراسم به یاد موندنی برای سونی باشه، هم اسم سونی میومد فیل و تیمش بلند می شدن با شوروشوق زیادی تشویق کردن، خود بچه های سونی خسته شدن و نمی تونستن دیگه پاشن برای تشویق ولی اونها به احترام سونی پا می شدن و شروع می کردن به کف کردن.. ببخشید کف زدن، هر چقدر از خدماتی که این مرد بزرگ ارائه داده بگم کم گفتم :D
300KB
منبع هم TGA 2018
ezgif-1-682002851e29_e9aaa.gif

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
قطع دسترسی از تاپیک به مدت ۱ روز به دلیل ارسال پست ترول
بله که دفاع می کنم، هیچوقت خدمات مهمی که مایکروسافت ارائه داده رو فراموش نمی کنم حتی اگه ایکس باکس فنها فراموشش کنن.
شما The Game Awards 2018 رو ببین، مایکروسافت سالن تئاتر خودشو در اختیار جف قرار داد تا یک مراسم به یاد موندنی برای سونی باشه، هم اسم سونی میومد فیل و تیمش بلند می شدن با شوروشوق زیادی تشویق کردن، خود بچه های سونی خسته شدن و نمی تونستن دیگه پاشن برای تشویق ولی اونها به احترام سونی پا می شدن و شروع می کردن به کف کردن.. ببخشید کف زدن، هر چقدر از خدماتی که این مرد بزرگ ارائه داده بگم کم گفتم :D
300KB
منبع هم TGA 2018

خب ایشالله یه دست هم به PSN و PSNOW بکشه بلکه ضعفا هم طعم خوش استیبل بودن رو بچشن :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
قطع دسترسی برای 1 روز بدلیل ترول
300KB
منبع هم TGA 2018

من به عنوان یه گیمر عادی خودمو مالک برند و سهام دار و کمپانی خاصی نمیدونم که بخام با کف زدن دوتا بچه مهندس بخام ذوق مرگ شم و گیفشو دم دست بذارم تو این روزای سکوت بهم تسکین بده :)):D
Ps4 رو از روزی که قدرت خریدشو پیدا کردم در کنار xbox one داشتم و چه بسیار ازش لذت بردم در کنارش هنوز wii رو با گرافیک داغون اما گیم پلی و کنترلر خفنش بازی میکنم همیشه با گیم و سبک مورد علاقم از سرگرمی مورد علاقم لذت ببرم نه تنها برند خاص( صد البته اگر کسی به برند خاصی علاقه داره و تجربه بازی بغیر اون کنسول رو مردود میدونه هم قابل احترامه)
اما کاش میشد این حجم از بغض و کینه عمیق کارشناسان و اهل فن رو موشکافی کرد که اگه اکس باکس خوب نیست با کنسول خودتون خوش باشین چرا اسباب بازی من اسباب بازی من میکنید؟؟؟!:D
هرکسی هرچیزی رو با هر دید و سلیقه ای میپسنده قابل احترام وقتی ماکروسافت با این حجم و قدرت و تکنولوژی و میشه قابل قبول اونم فقط در حد سرویس دهی به زیر برند سونی ینی پلی استیشن :D اونم از نظر یه گیمر از صد و چند میلیون گیمر ps !!!
این وسط یا احمدی نژادیسم درون داره بروز پیدا میکنه یا اینکه ....:D
چی بگم دیگه هرچی شما میگی درسته
ی قرار میذاریم فنای اکس باکس سایت ویدیو کف زدن براتون بگیریم بدیم شاید تسلی بخش روح و جان باش:D

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
یجوری میگه امور خدماتی انگار در مورد نظافت منزل صحبت میکنه:D کلود کارش لیترالی خدمت رسانی به کسب و کارهای کوچک تره دیگه.
هر مشتری سونی علاوه بر خود سونی به مایکروسافت هم سود میرسونه، از بعد بیزینسی به قضیه نگاه کنیم، این که رقیبت بهت سود برسونه یه نکته مثبته، با ترول هم نمیشه این حقیقت رو کتمان کرد:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
محتوای نامناسب
یجوری میگه امور خدماتی انگار در مورد نظافت منزل صحبت میکنه:D کلود کارش لیترالی خدمت رسانی به کسب و کارهای کوچک تره دیگه.
هر مشتری سونی علاوه بر خود سونی به مایکروسافت هم سود میرسونه، از بعد بیزینسی به قضیه نگاه کنیم، این که رقیبت بهت سود برسونه یه نکته مثبته، با ترول هم نمیشه این حقیقت رو کتمان کرد:D
خداوند همه مارا آدم کند :)):))

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
هلدینگ Embrace Group (THQ Nordic) در حال حاضر ۱۱۸ بازی در حال توسعه داره که ۶۹ تای اون ها رونمایی نشدن!!!
والا اینا به طرز عجیبی یه دفعه ورشکست شدن.
IP هاشون رو فروختن
شرکت رو به نوردیک گیمز فروختن
یه دفعه پولدار شدن
تند تند استودیو خریدن
آدم میمونه چی بگه.

• Like
Reactions: Bax and g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر