PlayStation Plus

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
از کجا میشه فهمید چند روز دیگه پلاسم تموم میشه؟؟

راحت ترین راهش اینه که Information یکی از بازیهای رایگان پلاست رو نگاه کن ، تاریخی که زده Valid Period End و Remaining Time دقیقا نشونت میده

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

استور امریکا طبق رسم هر ساله با نزدیک شدن به کریسمس یک سری تخفیف هفتگی با عنوان Holiday Sale رو در استور قرار میده
این تخفیفات برای تمام اعصای پلاس و معمولی هستش و میزان درصد تخفیف برای اعضای پلاس بیشتره و تخفیفات تا سه شنبه هفته بعد و قبل از آپدیت شدن استور هستن و بعد از اون تخفیفات جدیدی جایگزین میشن

این هفته فرصت خوبی برای خرید بازیهایی مثل Evolve ، Journey , Tales From the Borderlands , GOW Remastered , Game of Thrones هستش

لیست کامل تخفیفهای PS4 در هفته اول :

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
تخفیفهاش زیاد جالب نیستند و چنگی به دل نمیزنن
بر خلاف بلک فرایدی که تخفیفهای خوبی شاهد بودیم اینجا زیاد تخفیفهای خوبی دیده نمیشه
مثلا در بلک فرایدی شاهد بودیم بازی فیفا از 59 به 35 دلار رسیده بود ولی بازی نه چندان بورس گاد او وار از 39 به 31 دلار رسیده
انتظار میرفت حداقل شاهد تخفیف بیشتری در بازیهایی نظیر گاد او وار بودیم ولی به هر حال امیدواریم در هفته های اینده شاهد تخفیف های ابدار تری باشیم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
the-order-1886-600x250.jpg

سونی تا تاریخ 24 December تخفیف ویژه ای برای store اروپا در نظر گرفته در صورتی که هر کدام از بازی های زیر بخرید میتونید یک بازی دیگه در لیست زیر مجانی به انتخاب خودتون دانلود کنید اگه دوتا بازی بخرید 2 بازی مجانی میگیرید فقط کافیه کد مقابل موقع خرید وارد کنید : “J7P8G8P3DH” .

لیست بازی ها :

• The Order: 1886
  • The Last of Us Remastered
  • Until Dawn
  • EA Sports UFC
  • Blood Bowl 2
  • Tour de France 2015
  • Farming Simulator 15
  • Divinity Original Sin – Enhanced Edition
  • Air Conflicts Vietnam – Ultimate Edition
  • Saints Row 4: Re-Elected & Gat out of Hell
  • Zombie Army Trilogy
  • Natural Doctrine
  • Dynasty Warriors 8 Empires
  • Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends – Complete Edition
  • Payday 2: Crimewave Edition
  • Rabbids Invasion – Gold Edition
  • Watch Dogs – Complete Edition
  • Evolve – Digital Deluxe
  • Middle-earth: Shadow of Mordor – Legion Edition
  • Lego Batman 3: Beyond Gotham
  • Lego Marvel Super Heroes
  • The Lego Movie Videogame
  • Lego The Hobbit
  • MotoGP 15
  • RIDE

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
آقا ما تو کار پلاس ملاس نیستیم:dولی یه پیغام رو PS4رم اومد که از امروز تا پس فردا میتونیم مولتی رایگان بزنیم.چون تو مراحل FOB MISSIONS MGSV نیاز به پلاس داره هر کاری میکنم نمیشه این 2 روز رایگان رو فعال کنم.کسی بلده چجوریه؟

نیازی به فعال کردن نیست. تو این مدت بدون پلاس میتونی آنلاین بازی کنی.

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
اقا من اکانتم براب uk بوده و تا الان با پوند براش خرید میکردم. راهی هست که بشه پلاس امریکا براش بخرم و بازی های قبلیم که برای پلاس بود رو اجرا کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر