PlayStation Plus

Amir_master

کاربر سایت
Sep 29, 2011
29
نام
amir
سلام..اون داستان 14 روز رایگان که کلا سر کاریه نه ؟؟ واسه منم همین نوشته بود ولی4 battlefield دو روز رایگان داشت اون رو اجرا کردم 14 روزه پرید !! قبلش هم هر کاری کردم اکتیوش کنم میگفت باید کارت به اکانتت اضافه کنی !! یه جایی رو پیدا کردیم پلاس رو با قیمت مناسب و معقول میفروخت یه 3 ماهه خریدم خلاص !!

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان میشه یه جای خوب و خوش قیمت برای تهیه ی \لاس و کارت دلاری PSN بهم معرفی کنین؟
کسی هست KZ انلاین بزنه؟
رزوگان برای افراد پلاس هنوز FREE هست برای دانلود یا باید بخرم؟ توی استور که زده بود هست

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
دوستان این بازیهای که برای یوزرهای پلاس رایگان هستش تا چه مدت اینجوریه ؟!! یعنی وقتی بازی رو دانلود کنیم و مهلت اکانت ما تمام بشه اون بازی قابل استفاده هستش. مثلاً من دارم بازی Sonic & All-Stars رو دانلود می کنم که برای اعضای پلاس رایگان هستش... اگر تاریخ مصرف پلاس من تمام بشه بازی دچار مشکل نمیشه ؟!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
دوستان این بازیهای که برای یوزرهای پلاس رایگان هستش تا چه مدت اینجوریه ؟!! یعنی وقتی بازی رو دانلود کنیم و مهلت اکانت ما تمام بشه اون بازی قابل استفاده هستش. مثلاً من دارم بازی Sonic & All-Stars رو دانلود می کنم که برای اعضای پلاس رایگان هستش... اگر تاریخ مصرف پلاس من تمام بشه بازی دچار مشکل نمیشه ؟!!
وقتی پلاستون تموم بشه،بازی از کار میفته،اما اگر دوباره پلاس بشید میتونید دوباره از بازی هایی که قبلا داشتید استفاده کنید.
---
رزوگان تا جایی که یادم میاد، 5فبریه از روی پلاس برداشته شد.

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
وقتی پلاستون تموم بشه،بازی از کار میفته،اما اگر دوباره پلاس بشید میتونید دوباره از بازی هایی که قبلا داشتید استفاده کنید.
---
رزوگان تا جایی که یادم میاد، 5فبریه از روی پلاس برداشته شد.

پس برای اجرای بازی حتماً به اینترنت نیاز هست ؟!! من اکانت یکماهه گرفتم. اگر به اینترنت نیازی نیست پس چطوری می خواد تشخیص بده که اکانت من به اتمام رسیده ؟!!!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
پس برای اجرای بازی حتماً به اینترنت نیاز هست ؟!! من اکانت یکماهه گرفتم. اگر به اینترنت نیازی نیست پس چطوری می خواد تشخیص بده که اکانت من به اتمام رسیده ؟!!!
شما وقتی یه بازی رو از پلاس میگیرید یه تاریخ انقضا داره که همون تاریخ به پایان رسیدن پلاستون هست ... شما حتی اگه به اینترنت هم متصل نشید اون روزشمار کم میشه و وقتی تعداد روزهای باقیمانده صفر بشه دیگه اون بازی قابل استفاده نیست ، مگر اینکه دوباره سرویس پلاس بگیرید

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
من امروز ps4 گرفتم تا حالا هم plus نداشتم الان برای استفاده از 14 روز رایگان ازم کردیت کارت میخواد.
میشه کمک کنید؟
باید بی خیالش بشی اگه کارت نداری ، اطلاعات کارت تقلبی هم بزنین بن میشین باید خودتون پلاس بخرین

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75

دوست عزیز من اکانتم ماله uk و هر کاری میکنم حتی توی سرچ های پلاسم هم sonic نمیاد ؟!؟

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من الان یک اکانت برای uk دارم . میخوام یک اکانت دیگه درست کنم با us و اکانت us رو plus کنم وقتی اینکارو کنم اون موقع میتونم با اکانت uk خودمم داخل بازیها انلاین بازی کنم؟

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام
من اکانتم الان ما اروپاست
secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/ میاد وقتی تو سایتش میرم
حالا میخوام کارت PLUS بخرم برای ویتا و PS3 و PS4 اما فقط PlayStation Network Plus - 1 Year - US گیرم میاد
PS4 من ریجن 1 ـه اما میخوام برای ویتا و PS3 هم بشه استفاده کنم

چیکار کنم ؟

مرسی

البته تو سایت SEN تو Account Detail این نوشته :
http://upload7.ir/imgs/2014-02/41691268761723572482.jpg

الان من چه کارت پلاسی بخرم ؟؟؟؟ us یا uk ?

Last edited by a moderator:

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
البته تو سایت SEN تو Account Detail این نوشته :
http://upload7.ir/imgs/2014-02/41691268761723572482.jpg

الان من چه کارت پلاسی بخرم ؟؟؟؟ us یا uk ?

سلام

دوست عزیز اکانت شما برای آمریکاست و باید کارت پلاس US خریداری کنید.

توجه

باز شما روی EDIT قسمت LOCATION کلیک کنید بعد عکس کاملتر بگذارید تا بیشتر مطمین شم

تا اینجایی که من دیدم اکانتتون برای آمریکاست.

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام

دوست عزیز اکانت شما برای آمریکاست و باید کارت پلاس US خریداری کنید.

توجه

باز شما روی EDIT قسمت LOCATION کلیک کنید بعد عکس کاملتر بگذارید تا بیشتر مطمین شم

تا اینجایی که من دیدم اکانتتون برای آمریکاست.

پس چرا secure.eu.playstation.com/psn/mypsn میادوقتی میخوام تروفی ها رو ببینم تو سایت ؟

بفرما اینم عکس :
http://upload7.ir/imgs/2014-02/33720525062553947677.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر