PlayStation Plus

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سلام من می خواهم اکانت یک ساله Plus بگیرم UK

اگر می تونید فروشگاهی که موجود داره بهم پیغام دهید.

تنها جایی که من کارت انگلستان دیدم یکی از بچه های همین بازارسنتر بود که الان توی سایت نیستش، مطمئنه اگر خواستی میتونم شماره تلفنش رو بهت بدم، فقط بهم پ.خ بزن.

- - -ویرایش - - -

بچه ها اكانت قديمى من ريجنش UKـه، همينو پلاسش كنم؟! اكانت پلاس بگيرم يا اكانتمو شارژ كنم بعد پلاسش كنم؟! چند پوند بايد بگيرم براى يك سال پلاس؟ اگه جاييو ميشناسيد كه اكانتو به قيمت خوب ميفروشه برام پ.خ كنيد،چه تو نت چه خارج از نت.

آره همون اکانت قدیمیت رو پلاس کن، آره اول باید شارژ کنی بعد پلاس رو بخری، 40 پوند برای یکسال...به این دوستمون هم گفتم من یکی رو میشناسم از بچه های همین سایت پ.خ کن شماره تلفنش رو بهت بدم.

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
بچه ها ممنون میشم جواب بدید..
من یه اکانت ساختم کنسولمم ریجن 1 هست میدونم که نمیشه از plus روی کنسول به خاطر ویزا کارتو اینجور چیزا استفاده کرد..
میخواستم بپرسم که اگر من الان بخوام فیفا بازی کنم بازم احتیاج به plus هست؟؟یا فقط بازیایی مثه bf4 به plus نیاز دارن؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بچه ها ممنون میشم جواب بدید..
من یه اکانت ساختم کنسولمم ریجن 1 هست میدونم که نمیشه از plus روی کنسول به خاطر ویزا کارتو اینجور چیزا استفاده کرد..
میخواستم بپرسم که اگر من الان بخوام فیفا بازی کنم بازم احتیاج به plus هست؟؟یا فقط بازیایی مثه bf4 به plus نیاز دارن؟

فرقی نمیکنه FIFA باشه BF4 باشه یا هرچی , شما برای آنلاین بازی کردن باید Plus داشته باشی (غیر از بازی های Free To Play مثل Warframe )

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سلام
دوستان من یه کنسول ریجن 2 گرفتم.
14 روز پلاس داره اینم؟ کجاست؟ میخوام برم Resogun رو دانلود کنم.

برای استفاده از اون نیاز به کارت ویزا یا مستر داری و Resogun هم برداشته شده از توی Instant game collection بخش PLUS.

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام
من امروز کنسول رو خریدم
از روزی که وصل بشم نت 15 روز پلاس رایگانه ؟
بعد برای کلا دانلود بازی های رایگان و آنلاین بازی کردن همه بازی ها پلاس باید داشت ؟

الان بازی ای هم اومده که رایگان باشه و بازیش خودش آفلاین بشه انجام داد ؟

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
باو یعنی چی این چه وضعشه ؟ یعنی من که ریجن ۱ دارم هیچ وقت نمیتونم اکانت پلاس بگیرم و آنلاین بازی کنم ؟

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
باو یعنی چی این چه وضعشه ؟ یعنی من که ریجن ۱ دارم هیچ وقت نمیتونم اکانت پلاس بگیرم و آنلاین بازی کنم ؟

دوست عزیز چرا نمی تونید؟

می تونید آنلاین بازی کنید و مشکلی ندارید فقط باید پلاس خریداری کنید و هیچ فرقی تو ریجن های کنسول وجود ندارد.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
من کنسولم ریجن دو هست،میخوام اکانت بسازم ولی نمیدونم چطور اکانت ریجن یک بسازم اخه تو سایتها بیشتر کارت ریجن یک دارن،میشه یه لینک ساخت اکانت ریجن یک البته با pc واسم بذارین؟

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من کنسولم ریجن دو هست،میخوام اکانت بسازم ولی نمیدونم چطور اکانت ریجن یک بسازم اخه تو سایتها بیشتر کارت ریجن یک دارن،میشه یه لینک ساخت اکانت ریجن یک البته با pc واسم بذارین؟

با خود PS4 بساز! منطقه رو USA انتخاب کن هر چی ازت خواست میشه ریجن 1 !!
https://secure.us.playstation.com/p...ation.com/support/systemupdates/ps4/index.htm

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان من دستگام ریجن 1 هست یه کارت داره با رمز اینا امروز فیفا بخوام بازی کنم انلاین پلاس رایگان دستگام داره ایا به مدت محدود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر