PlayStation Plus

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دوستان یه سوال ؟

ریجن پلاس با ریجن اکانت باید یکی باشه حتما ؟

یکی از دوستان پلاس آسیا گرفته ولی اکانت خودش ریجن 1 ماله آمریکاس ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
رفقا یک سوال، بازی های که برای پلاس رایگان شده وقتی پلاس تموم بشه دی اکتیو میشه بازی؟ الان nba 2k16 و گرفتم، دقیقاً فرداش پلاسم تموم شد و بازی اجرا نمیشه و میگه نمیتونه لایسنس و چک کنه، حالا دوباره پلاس بگیرم بازی اجرا میشه؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
دي اكتيو نميشن قفل ميشن
بعله بمحض plus شدن دوباره بازيهاي قبل دوباره قابل اجرا هستند

• Like
Reactions: hrm

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
من پلاس 14 روزه دارم و یه سری بازی فری دانلود کردم
پلاس که تموم شد و اکانت دیگه با پلاس رایگان گرفتم این بازیا باز میشن همچنان؟!

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
دوستان کسی راه حلی برای free trial نداره؟
کردیت کارد فیکی سایتی که کردیت کارد فیک بذاره
اگه کسی جایی میشناسه معرفی کنه لطفا

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام من اگه پلاس آمریکا بخرم بعد میتونم با اکانت انگلیسم آنلاین بازی کنم یا حتمن باید رو همون باشه ؟ بعد پلاس کجا بهتره بازیای بهتری آف میکنه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام من اگه پلاس آمریکا بخرم بعد میتونم با اکانت انگلیسم آنلاین بازی کنم یا حتمن باید رو همون باشه ؟ بعد پلاس کجا بهتره بازیای بهتری آف میکنه ؟

اگه اون اکانت که باهاش پلاس خریدی اکتیو کنی، آره میتونی با اکانت انگلیس بازی کنی

معمولا شبیه به هم دیگس تخفیف هاش ولی خب دلار ارزون تر یوروهه هزینه بازی ها ریجن 1 کمتره

Peyman-fifa11

کاربر سایت
Jul 7, 2016
42
سلام دوستان ما اماتورم اگه میشه یکی کامل جوابمو بده ممنون.
۱.تازه ps4 خریدم،کنسولمو اپدیت کردم به اخرین ورژن،psn هم ساختم، میخام بدونم قضیه این ۱۴ روز مجانی چیه؟الان من میتونم انلاین بازی کنم ایا؟
۲.بعضی دوستان میگن بازیای رایگان و این چیزه دقیقا این بازیا تو کدوم قسمته؟
۳.برای انلاین بازی کردن بازی باید اخرین ورژن اپدیت بشه؟اگه اره حجماشون فکـ کنمـ زیاد باشن،من دیدم بیرون دیتا میفروشن ایتا اپدیت هم دارن که بشه خرید و با فلش ریخت تو کنسول که دگ نیاز نباشه از اینترنت خودم اپدیت کنم؟؟؟
ممنون از پاسختون

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام دوستان ما اماتورم اگه میشه یکی کامل جوابمو بده ممنون.
۱.تازه ps4 خریدم،کنسولمو اپدیت کردم به اخرین ورژن،psn هم ساختم، میخام بدونم قضیه این ۱۴ روز مجانی چیه؟الان من میتونم انلاین بازی کنم ایا؟
۲.بعضی دوستان میگن بازیای رایگان و این چیزه دقیقا این بازیا تو کدوم قسمته؟
۳.برای انلاین بازی کردن بازی باید اخرین ورژن اپدیت بشه؟اگه اره حجماشون فکـ کنمـ زیاد باشن،من دیدم بیرون دیتا میفروشن ایتا اپدیت هم دارن که بشه خرید و با فلش ریخت تو کنسول که دگ نیاز نباشه از اینترنت خودم اپدیت کنم؟؟؟
ممنون از پاسختون
سلام دوست عزیز
مبارک باشه.فقط توی یه تاپیک اعلام می کردی جوابت را می دادن
1- 14 روز پلاس رایگان داری که می تونی باهاش انلاین بازی کنی و بازی هایی که این ماه برای کسانی که پلاس دارن رایگان شده را دانلود کنی و بازی کنی ولی برای فعال شدن 14 روز باید کارت اعتباری داشته باشی که متاسفانه اونم نیستش
2 - هر ماه سونی برای کسانی که پلاس دارن 2 تا بازی را رایگان می کنه و می تونن دانلود کنن و بازی کنید.توی پلی استیشن نتورک بری اونجا می زنه
3 - برای انلاین بازی کردن هم بازی و هم دستگاه باید اخرین ورژن باشه.در مورد دیتاش هم بیرون دیتای بازی ها رو می فروشن .فکر کنم اپدیت باید از خود دستگاه باشه.باز اینو دوستان جواب بدن ممنون میشم چون مطمین نیستم

Darkofheaven

کاربر سایت
May 21, 2016
78
  • Like
Reactions: KinG-ScorpioN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر